Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
kiepski_dowcip
Posty: 195

Re: Paris_

Post autor: kiepski_dowcip » wt sty 26, 2021 1:26 pm

SERdek233 pisze:
wt sty 26, 2021 1:16 pm
nie ma doskonałego oszustwa xddd
Nie każdy ma plecy!
Nie każdy zblatował się z... ;)
Urabianie trwa... :D
Być może Paryżewo się złamie, chcąc nadal tu nadawać. :P

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » pt sty 29, 2021 12:43 pm

Powinni jej dać bana na stałe i po problemie

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » pt sty 29, 2021 11:44 pm

Juz odbanowali oszustke xD czekamy na 3 raz i dożywotniego bana!

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » sob sty 30, 2021 9:18 am

Ciekawe, czy strona w końcu odetnie jedną ze swoich żyłek złota, skoro tyle afer wokół niej. Taa, akurat oddawała typowi 5x100 zet, zeby potem mógł jej tyle samo oddac na raz xdd Już dawno powinni ją całkowicie zbanować, ale widac, że im szkoda xd to tylko pokazuje, ile te gwiazdeczki są warte, zarówno na su, jak i umysłowo, zeby tak idiotycznie dac sie złąpac xd taka ta krUlowa showupa

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » pt lut 12, 2021 1:24 pm

Paris___ pisze:
śr sie 12, 2020 9:25 am
Motocyklistaslasklwl pisze:
śr sie 12, 2020 12:49 am
Ale dziś wychujala ludzi z pizzermenem Ale bardzo dobrze:D I jeszcze ten fucker na koniec do widzów i tekstem,,dzięki za zety " xD
Generalnie nie odpisuje na tego typu zaczepki, ale nie lubię jak ktoś opowiada o mnie nie prawdziwe historie. Może zacznijmy od tego, ze temat grupowej brzmiał: „ odbiór pizzy nago, pytam dostawcy czy da mi klapsa!”
Niestety dostawca się spóźnił i wywaliło mnie z grupowej (po czasie jak się odświeży to wywala, mogłam ustawić na dłużej niż 10 min, ale skąd miałam wiedzieć ze się spóźni 20 min z pizza skoro było na 23.20), dlatego zrobiłam to na ogólnym. Odebrałam pizzę, zapytałam o klapsa, dostawca odmówił, powiedział, ze ma dziewczynę, a ja nie jestem nachalna i skoro ktoś nie chce to co mam go siła zmusić. Nikogo nie oszukalam, zadanie wykonałam w dodatku na ogólnym, a przede wszystkim nie pokazałam środkowego palca tylko podziękowałam i pomachałam żegnając się, po co wymyślasz i robisz ze mnie oszustkę?? Aż tak bardzo mnie nie lubisz? Ci którzy mnie tutaj znają wiedza, ze zawsze daje z siebie wszysyko. Dlatego nie robię takich akcji bo zawsze leci hejt potem, ze oszustwo. Zawsze komuś coś nie pasuje. Ja się świetnie bawiłam i dziękuje Wam za to. Buziaki i do zobaczenia! ;*
to było oszustwo, i ty dokładnie o tym wiesz, nawet tutaj w wyjaśnieniu kłamiesz, bo nic na ogólnym nie pokazałaś, to raz, po drugie żadnej pizzy nawet nie było, bo się twojemu ustawkowemu ziomeczkowi nie chciało nawet pizzy kupić, więc niczego kurwa nie odebrałaś, kolejna sprawa żaden dostawca nie wysyła esemesów że już wyjeżdża, co najwyżej ustawiony koleś który uczestniczył w tym ustawionym ruchaniu nas wszystkich na kase, jak już chcesz robić takie przekręty jak wczoraj, to się kurwa jakoś minimalnie przygotuj, bo oszukiwać też trzeba umieć, sama dupa nie wystarczy.

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » pt lut 12, 2021 3:06 pm

r7n7n pisze:
pt lut 12, 2021 1:24 pm
Paris___ pisze:
śr sie 12, 2020 9:25 am
Motocyklistaslasklwl pisze:
śr sie 12, 2020 12:49 am
Ale dziś wychujala ludzi z pizzermenem Ale bardzo dobrze:D I jeszcze ten fucker na koniec do widzów i tekstem,,dzięki za zety " xD
Generalnie nie odpisuje na tego typu zaczepki, ale nie lubię jak ktoś opowiada o mnie nie prawdziwe historie. Może zacznijmy od tego, ze temat grupowej brzmiał: „ odbiór pizzy nago, pytam dostawcy czy da mi klapsa!”
Niestety dostawca się spóźnił i wywaliło mnie z grupowej (po czasie jak się odświeży to wywala, mogłam ustawić na dłużej niż 10 min, ale skąd miałam wiedzieć ze się spóźni 20 min z pizza skoro było na 23.20), dlatego zrobiłam to na ogólnym. Odebrałam pizzę, zapytałam o klapsa, dostawca odmówił, powiedział, ze ma dziewczynę, a ja nie jestem nachalna i skoro ktoś nie chce to co mam go siła zmusić. Nikogo nie oszukalam, zadanie wykonałam w dodatku na ogólnym, a przede wszystkim nie pokazałam środkowego palca tylko podziękowałam i pomachałam żegnając się, po co wymyślasz i robisz ze mnie oszustkę?? Aż tak bardzo mnie nie lubisz? Ci którzy mnie tutaj znają wiedza, ze zawsze daje z siebie wszysyko. Dlatego nie robię takich akcji bo zawsze leci hejt potem, ze oszustwo. Zawsze komuś coś nie pasuje. Ja się świetnie bawiłam i dziękuje Wam za to. Buziaki i do zobaczenia! ;*
to było oszustwo, i ty dokładnie o tym wiesz, nawet tutaj w wyjaśnieniu kłamiesz, bo nic na ogólnym nie pokazałaś, to raz, po drugie żadnej pizzy nawet nie było, bo się twojemu ustawkowemu ziomeczkowi nie chciało nawet pizzy kupić, więc niczego kurwa nie odebrałaś, kolejna sprawa żaden dostawca nie wysyła esemesów że już wyjeżdża, co najwyżej ustawiony koleś który uczestniczył w tym ustawionym ruchaniu nas wszystkich na kase, jak już chcesz robić takie przekręty jak wczoraj, to się kurwa jakoś minimalnie przygotuj, bo oszukiwać też trzeba umieć, sama dupa nie wystarczy.
Ale wychujała wczoraj wszyskich ze swoim chłopakiem tym od tatuaży hahahahahahahahahahaha powina bana za to dostac kombinatorka!!!! xddddddd

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » pt lut 12, 2021 3:09 pm

Pierdolona oszustka i na dodatek tępa!! XD Zbanować ją na wieki za wszystkie przekręty !!!

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » pt lut 12, 2021 3:17 pm

Moze nie jestem fanem Cristal ale ta za to jest autentyczna chyba jako jedyna.

Piszcie do su zeby zbanowli tą oszustke Paris!!!

Przemkuu
Posty: 13

Post autor: Przemkuu » pt lut 12, 2021 3:39 pm

przestańcie w końcu szlochać - smyki - że ZNÓW jakiś "odbiór nago" okazał się niewypałem. trzeba mieć IQ na poziomie 69 (LOL), żeby nie rozumieć, że w 99,9 % to są żałosne ustawki, a nawet jeśli zdarzy się jakiś autentyk - to żaden facet nie zgodzi się na taką propozycję, od jakiejś nieznanej kurewki! trzeba solidarnie i (nomen-omen) grupowo bojkotować takie grupowe - niezależnie od tego, czy robi to Paryżewo, tuLISmanorę czy zasługujące już na osobny artykuł na Wiki - Adusia z tą drugą wywłoką. a na koniec trzy słowa do ojca prowadzącego - czyli do Paryżewa: jak będziesz odpierdalać taką kaszanę - to stracisz kopalnię kochanych pieniążków - i co wtedy? do pracy trzeba będzie pójść??? :D

RyjKuni
Posty: 11

Post autor: RyjKuni » pt lut 12, 2021 6:49 pm

lewe obiegi i pseudo pizzermeni hahahahahahaha przecież ona nic innego nie potrafi jak kombinować i telepać się na łózku i udawać ze ma pedaczke przy zabawie z domi ahahaha xddddddddddddddddd
i te jej patykowate krzywe nogi w szpilach chodzi jakby miała zatwardzenie xdddddd hahahahahahaha

ODPOWIEDZ