Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Luki_lee
Posty: 12

Re: Paris_

Post autor: Luki_lee » pt sty 15, 2021 5:07 pm

koneser234 pisze:
czw sty 07, 2021 10:01 pm
Nie jestes obiektywny, widac ze nie lubisz Paris. Bylem u Kimi i nie uwazam zeby to byl poziom Paris z wielu powodow. Ja bywam u Paris od czasu do czasu bo mam inne ulubione kanaly ale nie moge jej odmowic profesjonalizmu i tego ze u niej jest zawsze ciekawie. Plus np. wysoki poziom kultury osobistej - nigdy zadnej gownoburzy u niej nie widzialem, po prostu dziewczyna z klasa i masa uroku osobistego.

niby profesionalistka, a przychodzi zawsze nieprzygotowana, w pokoju mogła by czasem posprzątać i jak już wchodzi to jej stylówka nie zawsze wygląda estetycznie dobrze dobrane, oczy podkrązone jakby nie spałal jak dla mnie słabo wygląda na przemęczona już showupem i wypaloną.
Paris wypada bardzo słabo przy kimii która zawsze wygląda jak milion dolarów <3 piękna wypoczęta i zadbana.

Peruka_Maddie
Posty: 5

Post autor: Peruka_Maddie » pt sty 15, 2021 8:10 pm

Paris profesjonalistką?😱 Ale się uśmiałem😂 Widać u niej profeske ale tylko w toalecie klubu "Tama".Tam mozna nazwać ją profesjonalistką ale na pewno nie na su.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » pt sty 15, 2021 8:48 pm

Luki_lee pisze:
pt sty 15, 2021 5:07 pm
niby profesionalistka, a przychodzi zawsze nieprzygotowana, w pokoju mogła by czasem posprzątać i jak już wchodzi to jej stylówka nie zawsze wygląda estetycznie dobrze dobrane, oczy podkrązone jakby nie spałal jak dla mnie słabo wygląda na przemęczona już showupem i wypaloną.
Paris wypada bardzo słabo przy kimii która zawsze wygląda jak milion dolarów <3 piękna wypoczęta i zadbana.
Wypalona, to jest inna "profesjonalistka", która co najmniej od siedmiu lat ukrywa swoje być może podkrążone oczy.
Paris przynajmniej twarz pokazuje, i włosy, które są dziełem natury. Wiadomo, raz może lepiej, raz gorzej wyglądać. To wszystko kwestia makijażu/jego braku, oświetlenia i dyspozycji. Zawsze ruchliwa, zawsze dająca z siebie 100%, a nie jakiś spowolniony kadłubek, wiecznie lepiący się od oliwki. Brrr...
No i znowu hipokryzją zawiało, jeśli chodzi o porządek w pokoju. To nie Paris gubi masażery, średniej wielkości śrubokrętu.

Luki_Lee, mam cię na oku. ;)

Przemkuu
Posty: 13

Post autor: Przemkuu » sob sty 16, 2021 7:41 pm

jako postronny obserwator (ani żaden rycerz 'paryżewa', ani piewca cnoty :D 'zwariowanej', ani wielbiciel stópek???? [siedzi rozkraczona, naga kobieta na transmisji - a jacyś zboczeńcy chcą oglądać 'stópki'??] kim dżong ilki ) muszę wam powiedzieć smyki, że jestem zdumiony większością wypowiedzi. Paryżewo nie ma za ładnej buzi (a do tego jeszcze ohydne tatuaże) - ale DEKLASUJE obie wymienione! mogą jej co najwyżej (nomen-omen) stopy całować...

Walencik
Posty: 1

Post autor: Walencik » ndz sty 17, 2021 7:45 pm

Przemkuu pisze:
sob sty 16, 2021 7:41 pm
jako postronny obserwator (ani żaden rycerz 'paryżewa', ani piewca cnoty :D 'zwariowanej', ani wielbiciel stópek???? [siedzi rozkraczona, naga kobieta na transmisji - a jacyś zboczeńcy chcą oglądać 'stópki'??] kim dżong ilki ) muszę wam powiedzieć smyki, że jestem zdumiony większością wypowiedzi. Paryżewo nie ma za ładnej buzi (a do tego jeszcze ohydne tatuaże) - ale DEKLASUJE obie wymienione! mogą jej co najwyżej (nomen-omen) stopy całować...
Ona nie ma ładnej buzi??? nie wiem chłopie jaki ty masz gust ale ta dziewczyna jest jedną z najładniejszych lasek na całym SU. Z jednym się kolego zgodzę deklasuje wszystkich, ale to trzeba umieć a ona to potrafi.

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » ndz sty 17, 2021 8:22 pm

Walencik pisze:
ndz sty 17, 2021 7:45 pm
Ona nie ma ładnej buzi???
ma bardzo ladna.

szefci
Posty: 26

Post autor: szefci » ndz sty 17, 2021 10:03 pm

Nie przesadzajcie, buzie ma całkiem ok.

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » ndz sty 17, 2021 10:10 pm

przeca godom ze ok

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz sty 17, 2021 10:18 pm

Hihihi ona ładna z buzi xddddd chopy czego ście się nabrali bo ja też chcę xddddd jak ona ma buźkę ładna to ja mam dupę niczym twarz mistera xdddddddd aa i jeszcze bym zapomniał napisać o tych jej bochomazachxddddd chyba w piwnicy je robiła za loda xddddd i to bez głębokiego bo jej fagas to taki mizerny jest xdddddddddddddddd

szefci
Posty: 26

Post autor: szefci » ndz sty 17, 2021 10:35 pm

Mamut_Manfred pisze:
ndz sty 17, 2021 10:18 pm
Hihihi ona ładna z buzi xddddd chopy czego ście się nabrali bo ja też chcę xddddd jak ona ma buźkę ładna to ja mam dupę niczym twarz mistera xdddddddd aa i jeszcze bym zapomniał napisać o tych jej bochomazachxddddd chyba w piwnicy je robiła za loda xddddd i to bez głębokiego bo jej fagas to taki mizerny jest xdddddddddddddddd
wszystkie twoje komenatrze to pasmo hejtów? co z tobą ?

ODPOWIEDZ