Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Cukiernik1
Posty: 75

Re: Paris_

Post autor: Cukiernik1 » sob lut 20, 2021 1:29 pm

Co to za SZOPKA była wczoraj u niej na grupie???Wszedłem na transmisje już później jak wielce zaplakana,bo przepadło jej 4 tyś.Na chacie później tylko było,że jakiś kolo wjechał jej na chatę.Ktos coś wie???Bo jak dla mnie tak się kończą te wszystkie ustawki z odbiorem pizzy itp,itd..

__Egzotyczny___
Posty: 8

Post autor: __Egzotyczny___ » ndz lut 21, 2021 6:35 am

jedna z niewielu która potrafi zmyć całkowicie makijaż i potrafi się pokazać na kilkugodzinnej transmisji, bez obciachu kompletnie nie umalowana pokazując swoja naturalną twarz

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » ndz lut 21, 2021 8:50 am

__Egzotyczny___ pisze:
ndz lut 21, 2021 6:35 am
jedna z niewielu która potrafi zmyć całkowicie makijaż i potrafi się pokazać na kilkugodzinnej transmisji, bez obciachu kompletnie nie umalowana pokazując swoja naturalną twarz
ale oszukuje z tymi ustawionymi odbiorami, tak jak wszystkie

Awatar użytkownika
WidzeWszystko
Posty: 8

Post autor: WidzeWszystko » pn lut 22, 2021 11:07 am

__Egzotyczny___ pisze:
ndz lut 21, 2021 6:35 am
jedna z niewielu która potrafi zmyć całkowicie makijaż i potrafi się pokazać na kilkugodzinnej transmisji, bez obciachu kompletnie nie umalowana pokazując swoja naturalną twarz
Jaka odwaga, co ty pieprzysz? Ona jest leniwa I nie chce jej sie malować, bo wie że takie barany jak ty i tak wejdą i dadzą jej zetony. Zauważ że niejednokrotnie wbijała w tej samej bieliźnie, o wielu akcjach gdzie tyłka nie podtarła to już nie wspomnę bo to ohydne, nawet biedny się posikał wiele razy na podłogę bo nie miała czasu wyjść z nim, alkohol musi zamawiać przez taksówkę bo królewna nie jest w stanie wyjść do sklepu. Twarz ma naturalna? Co chwilę mówi jak lubi walić w nosa, wiesz jak wygląda twarz cpunki? Spójrz na Paris. Od nadmiaru kasy wydaje na głupoty - ćpanie, zobacz jak ona wyglądala rok temu a jak teraz jej twarz wygląda teraz, porównaj sobie..Pij te swoje MOETKI i wal w noska, zobaczymy jak długo twój organizm wytrzyma, daje ci 3 lata max, bo już wygladasz jakbyś miała zejść, przez te zapadnięte oczy sine i kości na policzkach widoczne. ŚLICZNA, SAMA NATURA, NIC TYLKO WALIĆ KONIA - TYPOM OBCYM ZA TOWAR, nie Paris? Nie dziwię się ze twój były wbił na grupę z dostawca i zaczął nagrywać upadek człowieka śmiejąc się z ciebie, ty też się chyba nie dziwisz Paris.

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » pn lut 22, 2021 12:13 pm

To oszustka i ćpunka taka młoda a juz zepsuta ;D egzotyczny sam jest ćpunem i dlatego takie lubi xD

__Egzotyczny___
Posty: 8

Post autor: __Egzotyczny___ » pn lut 22, 2021 11:47 pm

WidzeWszystko pisze:
pn lut 22, 2021 11:07 am

Jaka odwaga, co ty pieprzysz? Ona jest leniwa I nie chce jej sie malować, bo wie że takie barany jak ty i tak wejdą i dadzą jej zetony. Zauważ że niejednokrotnie wbijała w tej samej bieliźnie, o wielu akcjach gdzie tyłka nie podtarła to już nie wspomnę bo to ohydne, nawet biedny się posikał wiele razy na podłogę bo nie miała czasu wyjść z nim, alkohol musi zamawiać przez taksówkę bo królewna nie jest w stanie wyjść do sklepu. Twarz ma naturalna? Co chwilę mówi jak lubi walić w nosa, wiesz jak wygląda twarz cpunki? Spójrz na Paris. Od nadmiaru kasy wydaje na głupoty - ćpanie, zobacz jak ona wyglądala rok temu a jak teraz jej twarz wygląda teraz, porównaj sobie..Pij te swoje MOETKI i wal w noska, zobaczymy jak długo twój organizm wytrzyma, daje ci 3 lata max, bo już wygladasz jakbyś miała zejść, przez te zapadnięte oczy sine i kości na policzkach widoczne. ŚLICZNA, SAMA NATURA, NIC TYLKO WALIĆ KONIA - TYPOM OBCYM ZA TOWAR, nie Paris? Nie dziwię się ze twój były wbił na grupę z dostawca i zaczął nagrywać upadek człowieka śmiejąc się z ciebie, ty też się chyba nie dziwisz Paris.
hola hola hehehehe o tych faktach nie wiedziałem miałem tylko na myśli że porostu pod tym względem nie ściemnia że się nie maluje jak inne robią transmisje mając w opisie dziś bez make up-u a na mordzie nawalony podkład aż widać warstwy ....tylko to miałem na myśli nie wiedziałem nic o ćpaniu i niewypuszczaniu psa na podwórko z lenistwa biedny piesek...:) ps. nigdy żadnej tu nie rzuciłem żetona

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » ndz lut 28, 2021 12:47 pm

Wczoraj gadala na tran że haneski to kurwa i wszystko co najgorsze a ona kim jest ??;D laska uważa się za Bóg wie kogo a jest zwykłą ćpunka;D. Jedna lepsza od drugiej xD hahaa

Murem_Za_Cwelusem
Posty: 3

Post autor: Murem_Za_Cwelusem » ndz lut 28, 2021 9:11 pm

Strasznie fałszywa, akcja z haseki.. Szkoda gadać. Paris ty i te twoje wielkie czoło, proponuję by już zakończyło karierę z showup, od nadmiaru kasy troszkę za dużo wydajesz na narkotyki.. Zresztą obojętne mi, prowadząc taki tryb życia to dużo tego Życia nie zostanie.

gdzie(x)Leonadra
Posty: 9

Post autor: gdzie(x)Leonadra » pn mar 01, 2021 12:01 pm

Paris wielka Pani a grają z Haseki do tej samej bramki... przygadała kurewka kurewce

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » wt mar 16, 2021 3:42 pm

pamietacie teraz kiedys afera byla co z haseki zrobila transmisje ipo wszystkim paris ukradla jej majtki diora warte sporo oj dzialo sie wtedy

ODPOWIEDZ