Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Motocyklistaslasklwl
Posty: 9

Paris_

Post autor: Motocyklistaslasklwl » śr sie 12, 2020 12:49 am

Ale dziś wychujala ludzi z pizzermenem Ale bardzo dobrze:D I jeszcze ten fucker na koniec do widzów i tekstem,,dzięki za zety " xD

Htrfggg
Posty: 3

Post autor: Htrfggg » śr sie 12, 2020 2:29 am

Opiszesz grupową? Ja nie wydaje zetonów na dziewczyny z su więc nie wiem

Motocyklistaslasklwl
Posty: 9

Post autor: Motocyklistaslasklwl » śr sie 12, 2020 4:44 am

No twoja starata. :D

Paris___
Posty: 2

Post autor: Paris___ » śr sie 12, 2020 9:25 am

Motocyklistaslasklwl pisze:
śr sie 12, 2020 12:49 am
Ale dziś wychujala ludzi z pizzermenem Ale bardzo dobrze:D I jeszcze ten fucker na koniec do widzów i tekstem,,dzięki za zety " xD
Generalnie nie odpisuje na tego typu zaczepki, ale nie lubię jak ktoś opowiada o mnie nie prawdziwe historie. Może zacznijmy od tego, ze temat grupowej brzmiał: „ odbiór pizzy nago, pytam dostawcy czy da mi klapsa!”
Niestety dostawca się spóźnił i wywaliło mnie z grupowej (po czasie jak się odświeży to wywala, mogłam ustawić na dłużej niż 10 min, ale skąd miałam wiedzieć ze się spóźni 20 min z pizza skoro było na 23.20), dlatego zrobiłam to na ogólnym. Odebrałam pizzę, zapytałam o klapsa, dostawca odmówił, powiedział, ze ma dziewczynę, a ja nie jestem nachalna i skoro ktoś nie chce to co mam go siła zmusić. Nikogo nie oszukalam, zadanie wykonałam w dodatku na ogólnym, a przede wszystkim nie pokazałam środkowego palca tylko podziękowałam i pomachałam żegnając się, po co wymyślasz i robisz ze mnie oszustkę?? Aż tak bardzo mnie nie lubisz? Ci którzy mnie tutaj znają wiedza, ze zawsze daje z siebie wszysyko. Dlatego nie robię takich akcji bo zawsze leci hejt potem, ze oszustwo. Zawsze komuś coś nie pasuje. Ja się świetnie bawiłam i dziękuje Wam za to. Buziaki i do zobaczenia! ;*

OlciaTranskaa19
Posty: 1

Post autor: OlciaTranskaa19 » śr sie 12, 2020 3:04 pm

Kiedy powtórka ?

Paris___
Posty: 2

Post autor: Paris___ » śr sie 12, 2020 7:07 pm

OlciaTranskaa19 pisze:
śr sie 12, 2020 3:04 pm
Kiedy powtórka ?
Może dzisiaj ? :D

_Sandro_
Posty: 7

Post autor: _Sandro_ » śr sie 12, 2020 10:55 pm

Ten jej niby pizzerman to jej chłopak.Ten co ją straszenie oszpiecił tymi źle wykonanimi tatuażami.Oto cała prawda o tej oszukańczej transmisji, na której nic nie było, prócz fałszywej sceny odgrywanej przez parę kiepskich aktorów:)

szukamUleglejSuki87
Posty: 37

Post autor: szukamUleglejSuki87 » czw sie 13, 2020 12:14 am

fajna suka

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » sob sie 15, 2020 1:08 am

_Sandro_ pisze:
śr sie 12, 2020 10:55 pm
Ten jej niby pizzerman to jej chłopak.Ten co ją straszenie oszpiecił tymi źle wykonanimi tatuażami.Oto cała prawda o tej oszukańczej transmisji, na której nic nie było, prócz fałszywej sceny odgrywanej przez parę kiepskich aktorów:)
Sandro, skąd Ty to wszystko wiesz ?

Nie byłem, nie widziałem, ale w mojej opinii Paris jest topową gwiazdą SU. Wybitnie ładna, zgrabna, kontaktowa, miła dla widzów i umie robić takie sztuczki, jak chyba niewiele innych i czasem robi to na publicznej transmisji (sam widziałem)

Do tego ma kochanego pieska który urozmaica pokazy. (pozdrowienia dla Kokusia)

Jak dla mnie numer 1 za całokształt.

Ale przyłączam się do opinii, że wielki tatuaż w mojej ocenie nie przysłużył się Paris. Ale gusta są różne i w końcu to jej ciało.

Lo_gin44
Posty: 2

Post autor: Lo_gin44 » śr sie 19, 2020 10:52 am

Podobno jej brat walił pod nią konia na transmisji a ją to podniecało bo była naćpana.

ODPOWIEDZ