Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
AccordionMan
Posty: 1

Re: Paris_

Post autor: AccordionMan » wt mar 23, 2021 11:56 pm

Na chwilę obecną nie .
Nie wyłączyła głosu podczas transmisji publicznej jak rozmawiała z jakimś gościem..i są świadkowie rozmowy .Jest może sympatyczna, ale obraziła widzów i wyjaśniła jak wyglądaja widzowie w jej odsłonie ..... Nie polecam transmisji z tym użytkownikiem.
Myślę,że administracja też powinna rozpatrzyć większość zgłoszeń ?!

sergi228
Posty: 2

Post autor: sergi228 » wt mar 23, 2021 11:59 pm

@AccordionMan moze przybliżysz jakie słowa padly jestem ciekawy

Podofilia
Posty: 58

Post autor: Podofilia » śr mar 24, 2021 2:02 am

sergi228 pisze:
wt mar 23, 2021 11:59 pm
@AccordionMan moze przybliżysz jakie słowa padly jestem ciekawy
Określono swoich widzów (i niejako osoby odpowiedzialne za jej dochód) jako "jelenie" (termin używany dla wyśmiania, gdy się kogoś naciąga...)

Ricky12
Posty: 2

Post autor: Ricky12 » śr mar 24, 2021 8:19 am

Dokładnie to brzmiało: Jeszcze naciagniemy tych jeleni .
Piękny obraz podejścia dziewczyny i komitywy w jakiej jest ze swoim facetem ... kompletny brak klasy . Ja napewno nigdy więcej (już pomijam fakt ze sama zabawa grupowa nosiła znamiona zwykłej, I slabo zrobionej Ustawki ) . Odradzam ta Panią

wojtek741
Posty: 1

Post autor: wojtek741 » śr mar 24, 2021 10:17 am

Rafaello308 pisze:
wt mar 23, 2021 11:38 pm
Piszcie czy dostaliście zwrot za grupę
Tak właśnie przyszedł zwrot za grupe.

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » śr mar 24, 2021 10:36 am

Zwrot przyszedl za grupe, powinna dostać jeszcze bana na stale za ta akcje wczoraj, za nie wyonywanie celow jest podobno ban tak samo za niewykonanie grupowej powiien byc ban,,,

two_fingers
Posty: 2

Post autor: two_fingers » śr mar 24, 2021 11:25 am

serio uważacie te szmatki to samarytanki i tak sobie dają dostawcom? - dziwię się wam, ze im tyle kasy wpuszczacie - niektórzy to serio nie mają co robić z kasą - za te tysiące mieliby autentyczną realną zdzirkę, a nie jakieś lizanie ciastka przez szybę witryny.
pomyślcie i ogarnijcie się - bo takie darmozjady jak Paris dzięki wam nic praktycznie nie robiąc żyją jak pączki w maśle

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » śr mar 24, 2021 11:43 am

czego wy sie panowie spodziewacie po tych szmatach, nie majac sklonnosci gejowskich predzej wam tu wszystkim obciagne niz trafi sie jedna uczciwa :)

Dulka778
Posty: 1

Post autor: Dulka778 » śr mar 24, 2021 2:53 pm

Pizda jebie ludzi na kasę a potem śmieje się z nich gdzie jest moderacja

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » śr mar 24, 2021 2:59 pm

wychodzi nato ze utrzymojecie nie tylko jamochlona ale tesz jej fagasa ta sama sytuacja co z cristal

ODPOWIEDZ