Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Slicznakiciunia vel KiciaNiuna najpiękniejsza i najinteligentniejsza

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » czw gru 17, 2020 8:18 pm

Oho, brutalna rzeczywistość! :P

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » czw gru 17, 2020 8:52 pm

Coz... należałoby zdefiniować "wszystkich" i wtedy sprawy się komplikują ;)
Edit: oczywiście nie dla "wszystkich" ;)

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » czw gru 17, 2020 9:23 pm

Każdy, kto tak twierdził, wie, że o nim mowa.
Chyba, że ktoś ma sklerozę, wtedy mu się komplikuje wszystko. ;)

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » czw gru 17, 2020 9:59 pm

Syndrom_ApoLLo pisze:
czw gru 17, 2020 6:39 pm
Brawo Kicia! - Wszystkim, którzy uznawali wyższość gównoforum nad oficjalnym, w ostatnim czasie udowodniłaś, w jak wielkim błędzie tkwili.
Zwykłe szambo przekształciłaś w megaszambo. - Wielki szacun!
zgadzając się z powyższą opinią, nasuwa się pytanie, dlaczego tak bardzo cię bolało, a może nadal boli, że cię stamtąd usunięto? normalny człowiek raczej nie lubi grzebać w szambie. nie wystarczy pośmiać się z nich z zewnątrz, bez ryzyka oberwania gównianym rykoszetem?

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » czw gru 17, 2020 10:19 pm

Syndromie... ale ja nadal nie zmienilem zdania i zapewne kilka osob rowniez nie, wiec to Twoje "wszyscy" jest nieuprawnione.
Chyba ze tak bardzo zaimponowala Ci Kicia ze zakaziles sie od niej licencja na jedyna prawde i przekonaniem ze to Ty ja posiadasz...

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » czw gru 17, 2020 10:57 pm

zwykly_padawan pisze:
czw gru 17, 2020 9:59 pm
zgadzając się z powyższą opinią, nasuwa się pytanie, dlaczego tak bardzo cię bolało, a może nadal boli, że cię stamtąd usunięto? normalny człowiek raczej nie lubi grzebać w szambie. nie wystarczy pośmiać się z nich z zewnątrz, bez ryzyka oberwania gównianym rykoszetem?
Zabolała bezpodstawność zaistnienia faktu.
Zabolała - czas przeszły - i to jest właściwa forma.
Lubię miejsca, gdzie ucierają się różne opinie. Cóż z tego... skoro niektórzy nie są w stanie ich znieść i jedyną reakcją jest argument siły.
Poza tym "gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą", ryzyko było wpisane od początku. ;)

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » czw gru 17, 2020 11:06 pm

PanKomin pisze:
czw gru 17, 2020 10:19 pm
Syndromie... ale ja nadal nie zmienilem zdania i zapewne kilka osob rowniez nie, wiec to Twoje "wszyscy" jest nieuprawnione.
Chyba ze tak bardzo zaimponowala Ci Kicia ze zakaziles sie od niej licencja na jedyna prawde i przekonaniem ze to Ty ja posiadasz...
Kominie... niektórzy do dziś twierdzą, że Ziemia jest płaska, też nic na to nie poradzę.
Brawa były ironiczne, Kicia jest dla mnie zbyt monotematyczna, jej możliwości imponowania mi, wystarczyły zaledwie na jeden wieczór.

kierownik-piwnicy
Posty: 42

Post autor: kierownik-piwnicy » pt gru 18, 2020 1:33 pm

Najmądrzejsza, najinteligentniejsza i najpiękniejsza Kicia Niunia właśnie na nicku: Szalona_laseczka urządza
niezwykle kreatywną transmisję grupową pod tytułem odbiór pizzy i seks z dostawcą.
Aż strach pomyśleć co to będzie jak się laseczki na su totalnie roztyją od tych wszystkich pizzy.
Jak tak dalej to się będzie rozwijać to możemy się spodziewać za jakiś czas wysypu transmisji
z celami w stylu: "zbieram na zabieg odsysania tłuszczu".

Brajan_S
Posty: 4

Post autor: Brajan_S » pt gru 18, 2020 5:15 pm

Oszustka Kicia Niunia na nowym nicku: Szalona_laseczka ustawia transmisje grupowe "odbiór pizzy i seks z dostawcą"
robi promocje biletów, zacheca do dawania na promocyjne bilety na ogóle
po czym wyłącza sie nie robiąc transmisji.
Osobą, które normalne zakupiły bilety system automatycznie zwraca żetony
za niezrealizowaną grupową transmisję a żetony dane na promocyjne bilety to czysty zysk oszustki.
Moderacja niestety nic nie robi z takimi oszustkami.

ODPOWIEDZ