Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Slicznakiciunia vel KiciaNiuna najpiękniejsza i najinteligentniejsza

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
wredny_chuj
Posty: 1

Re: Slicznakiciunia vel KiciaNiuna najpiękniejsza i najinteligentniejsza

Post autor: wredny_chuj » ndz sie 09, 2020 9:12 pm

robertxxx pisze:
ndz sie 09, 2020 7:13 pm
wredny_chuj pisze:
ndz sie 09, 2020 6:55 pm
O w mordę... Tragedia...
to wina złego światła, a no i chyba tych lodów co niedawno jadła mase na noc :D
ona wygląda dobrze tylko w jednym świetle, zgaszonym xD

KilerX69
Posty: 15

Post autor: KilerX69 » ndz sie 09, 2020 10:44 pm

Taka bogata ponoc, tyle tu zarabia wiecej niz inne dziewczyny a żebrze ze smutna miną teraz na nowym nicku _Nausea_ o 300zl. Innych wyzywa od biedakow oczywiscie.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » sob gru 05, 2020 4:35 pm

Teraz to już Shinegirl, a nie jakaś KiciaNiunia.

Obrazek

Shine girl, shine, shine, shine
On these bitches and be my movie star
You can be my Julie, my Juliet or my Julia

Awatar użytkownika
Edmund1
Posty: 2

Post autor: Edmund1 » sob gru 05, 2020 10:32 pm

kiepski_dowcip pisze:
sob gru 05, 2020 4:35 pm
Teraz to już Shinegirl, a nie jakaś KiciaNiunia.

Obrazek

Shine girl, shine, shine, shine
On these bitches and be my movie star
You can be my Julie, my Juliet or my Julia
bo zazdrościsz, a prawda jest taka że zakładasz temat o lasce a chciałbyś mieć taką matkę, ale jedynie co ci zostało to walić frendzla do monitora kiepski.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » sob gru 05, 2020 10:51 pm

Edmund1 pisze:
sob gru 05, 2020 10:32 pm
bo zazdrościsz, a prawda jest taka że zakładasz temat o lasce a chciałbyś mieć taką matkę, ale jedynie co ci zostało to walić frendzla do monitora kiepski.
Czytaj Edmund temat od pierwszej strony, a tam napisane jest:
kiepski_dowcip pisze:
pt sie 07, 2020 10:32 pm
Dobry wieczór.
Tak sobie patrzę i widzę, że widnieję tu jako autor tego tematu.
Oświadczam wszem i wobec, że nie ja go założyłem, a niejaki/niejaka kocham_kluseczki, którego/której pierwszy post w tym wątku ulotnił się jak kamfora (do czego także nie przyłożyłem swojej ręki).
Dziękuję za uwagę.
Dobrej nocy.
Poza tym ja nie zazdroszczę, ja WIELBIĘ, ja UBÓSTWIAM, ja MIŁUJĘ i WALĘ, WALĘ, WALĘ frędzla (ups... frendzla) do monitora!!!

Obrazek

No i strasznie, ale to przeokrutnie współczuję, bo za wcześnie trafiła na taki portal. Psychicznie niedojrzała - nie dała rady udźwignąć - SU totalnie przeorało jej banię.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » sob gru 12, 2020 8:06 pm

1.
PanKomin pisze:
Nie klam, twierdzimy ze jest, tyle ze gdzies tak na 1/10 etatu :P
Pierwszy cytat pochodzi z tematu daySMILE i dotyczy admina/moderatora oficjalnego, jednak odpowiedź powinna znaleźć się w tym wątku.
Tak samo, jak odpowiedź na drugi cytat, który znajduje się na nieoficjalu i dotyczy admina gównoforum.

2.
komin pisze:
Admin jest, ale tu raczej chodzi o to ze wszyscy mamy beke z Kici i jej zajebistych teorii.
Myślałem, że jesteś ponad darcie łacha z jednostki niestabilnej psychicznie, ale rozumiem o co wam chodzi. Póki się da, porobicie sobie z niej bekę i podbijecie statystyki, a kiedy stanie się nie do zniesienia, obrazi już wszystkich, to wtedy się jej pozbędziecie. Będzie wam o tyle łatwiej, o ile bardziej pójdzie w ekstremę i naubliża innym aż tak, że w końcu ktoś się naprawdę wkurwi. Nie dość, że wykorzystujecie tę zafiksowaną, sfrustrowaną i zawistną do szpiku kości dziewczynę, to na dodatek w "zawoalowany" sposób pozwalacie na obrażanie całej reszty, do której żywi ona irracjonalnie nienawistne uczucia.
Ciekawe, jak tym razem zakończy się wasze "drażnienie wariata", bo poprzednie do dziś wam się czkawką odbija.
Pożyjemy - zobaczymy...
Chwilowo zabawa nieświadomą maskotką trwa w najlepsze.
Heniu vel kocham_laski_w_wieku_mojego_syna vel Zbyszek, znowu w swoim największym żywiole.

A ty Kicia, jeśli marzysz o tzw. normalnym facecie, to nie w tym burdelu. Tu takiego, na jakim by ci zależało, nie znajdziesz.
Zastanawia mnie tylko jedno...
Jak ty temu "nieskażonemu", wytłumaczysz swoją obecność na SU, jeśli ktoś kiedyś "uprzejmie" mu doniesie.

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » ndz gru 13, 2020 9:39 pm

kiepski_dowcip pisze:
sob gru 12, 2020 8:06 pm
Heniu vel kocham_laski_w_wieku_mojego_syna vel Zbyszek, znowu w swoim największym żywiole.
tak, heniu znów ćpa, bo co to za życie bez koki, aktualnie młodych dziewczyn brak, więc jakaś bogata starsza nawinęła się, wiadomo, heniu to mężczyzna pierwszego sortu. ale zrezygnował z niej, bo ona bogata, a on żyje "ubogo, ale za to skromnie".

ja serio myślę, że kicia i henio doskonale do siebie pasują, tylko że on za stary dla niej. oboje jednak zdają się brać podobne środki, jej pozwalają one na tworzenie opowieści, w które chyba nawet ona sama nie wierzy, a on pod wpływem pisze scenariusze. ja im kibicuję, choć wiem, że heniu wolałby, żeby kicia miała z 10 lat mniej, ale nie zawsze mamy to, czego byśmy chcieli.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » ndz gru 13, 2020 10:49 pm

zwykly_padawan pisze:
ndz gru 13, 2020 9:39 pm
ja serio myślę, że kicia i henio doskonale do siebie pasują, tylko że on za stary dla niej. oboje jednak zdają się brać podobne środki, jej pozwalają one na tworzenie opowieści, w które chyba nawet ona sama nie wierzy, a on pod wpływem pisze scenariusze.
Jedno jest pewne, wspólnie dokonali czegoś, co jeszcze do niedawna wydawało się całkiem niemożliwe, mianowicie:
SPOWODOWALI TO, ŻE GÓWNOFORUM JEST TERAZ JESZCZE BARDZIEJ GÓWNIANE!

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » czw gru 17, 2020 6:24 pm

Kicia pisze:
Przestępstwem jest, że kupujesz kobietę jak towar.
Czym jest w takim razie wystawianie się kobiety na sprzedaż?
Dodam tylko, że sama to robisz. Kim zatem jesteś?

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » czw gru 17, 2020 6:39 pm

Brawo Kicia! - Wszystkim, którzy uznawali wyższość gównoforum nad oficjalnym, w ostatnim czasie udowodniłaś, w jak wielkim błędzie tkwili.
Zwykłe szambo przekształciłaś w megaszambo. - Wielki szacun!

ODPOWIEDZ