Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

SONIA_HOT_18

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
pavelllo
Posty: 17

SONIA_HOT_18

Post autor: pavelllo » pn sie 03, 2020 2:47 pm

Wysuszona anorektyczka z beznadziejnym tatuażem pandy na pół uda, jak dla mnie totalnie aseksualna, do tego zawsze zachowuje się sztucznie, kontrolując każdy ruch swojego ciała.....

KonkretnyPancio
Posty: 1

Post autor: KonkretnyPancio » wt sie 04, 2020 11:17 am

Zajebista wyrzeźbiona figura fitness którą buduję się nawet latami ciężkiej pracy szacun! Polecam ruszyć swoją zakompleksioną, kwadratową dupę i brzuch piwosza może zrób jakieś cardio weź przykład z dziewczyny i pobiegaj sport to samo zdrowie! Ruchy płynne, zachęcające pięknie tańczy i kusi uwielbiam do niej wracać na Priv daje 100% zawsze! Pozdrawiam Sarenkę:-)

zulik
Posty: 14

Post autor: zulik » wt sie 04, 2020 1:24 pm

pavelllo pisze:
pn sie 03, 2020 2:47 pm
Wysuszona anorektyczka z beznadziejnym tatuażem pandy na pół uda, jak dla mnie totalnie aseksualna, do tego zawsze zachowuje się sztucznie, kontrolując każdy ruch swojego ciała.....

Dla mnie też za sucha, same kości i skóra i do tego przesadzona solara, privy przeciętne, u innych można mieć lepszy efekt za tą samą kasę.

LovelyAsshole_never_dies
Posty: 15

Post autor: LovelyAsshole_never_dies » wt sie 04, 2020 8:00 pm

Jest sliczna, ma fantastyczne ciałko i robi takie pokazy ze tryskajaca sperma robi dziury w monitorze.
Ech ten tyleczek malutki krąglutki, przepiekny....

_msn_
Posty: 21

Post autor: _msn_ » śr sie 05, 2020 5:41 pm

Privy przeciętne, panna po 30tce dlatego wieku się wstydzi, chodź nie ma czego, cipa trochę rozjechana ale dla zwykłego koniobijcy Janusza wystarczająca.

Slicznakiciunia
Posty: 48

Post autor: Slicznakiciunia » śr sie 05, 2020 5:47 pm

_msn_ pisze:
śr sie 05, 2020 5:41 pm
Privy przeciętne, panna po 30tce dlatego wieku się wstydzi, chodź nie ma czego, cipa trochę rozjechana ale dla zwykłego koniobijcy Janusza wystarczająca.
To się nazywają kompleksy te wszystkie sama w domu 19 lat to kobiety po 30-tce właśnie a debile do nich włażą bo myśla, że są mlodsze od takich jak ja 20+ co serio są młode ale mają więcej niż 19 lat. I w efekcie walą do kobiet 30+.

FOREX
Posty: 9

Post autor: FOREX » sob sie 08, 2020 4:56 pm

Slicznakiciunia pisze:
śr sie 05, 2020 5:47 pm
_msn_ pisze:
śr sie 05, 2020 5:41 pm
Privy przeciętne, panna po 30tce dlatego wieku się wstydzi, chodź nie ma czego, cipa trochę rozjechana ale dla zwykłego koniobijcy Janusza wystarczająca.
To się nazywają kompleksy te wszystkie sama w domu 19 lat to kobiety po 30-tce właśnie a debile do nich włażą bo myśla, że są mlodsze od takich jak ja 20+ co serio są młode ale mają więcej niż 19 lat. I w efekcie walą do kobiet 30+.
Jak ciało zadbane, to nawet jak mają 30, to prezentują się lepiej niż nie jedna zapuszczona 19, a fajnie wali się do zadbanego ciała

Motocyklistaslasklwl
Posty: 9

Post autor: Motocyklistaslasklwl » śr sie 12, 2020 12:28 am

Dziewczyna jest fit nie jedna może jej zazdrościć;). Szkoda,że tak rzadko bywa..

coyot
Posty: 8

Post autor: coyot » pt wrz 04, 2020 11:20 pm

Przepiękna dziewczyna, jestem zauroczony... piekna,miła, sympatyczna,wszystko zgodne tak jak powinno być. Broniłem się od prawa chyba przez miesiąc i żałuję że wcześniej sie nie przełamałem:-) Kocham

_Sportowiec86_
Posty: 31

Post autor: _Sportowiec86_ » sob wrz 19, 2020 3:32 pm

Nadaje teraz na nowym nicku VirtualGirl

ODPOWIEDZ