Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_CukierkowaZgrywuska_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
tik1E89
Posty: 1

_CukierkowaZgrywuska_

Post autor: tik1E89 » sob sie 01, 2020 12:36 am

Ma morde jak panna z wioski

kierownik_piwnicy
Posty: 1

Post autor: kierownik_piwnicy » sob sie 01, 2020 2:36 am

tik1E89 pisze:
sob sie 01, 2020 12:36 am
Ma morde jak panna z wioski
Bardziej prymitywnego i prostackiego postu dawno nie widziałem.
Ok może ci się ona nie podobać, nie ma na su przymusu oglądania kogokolwiek,
ale czepianie się w tak prostacki sposób wyglądu i łączenie go z pochodzeniem
jest żałosne.

on_24
Posty: 3

Post autor: on_24 » ndz sie 02, 2020 8:04 pm

Komentuje że inne dziewczyny są grube i zaniedbane a na ostatnim swoim zdjęciu które wstawiła na profil widać fałdy tłuszczu i boczki. Nie wspominając o obwisłych cyckach. Na 100% nie waży 50 kg, daje 1000 żetonów jak się zważy i to udowodni

kierownik-piwnicy
Posty: 42

Post autor: kierownik-piwnicy » ndz sie 02, 2020 11:14 pm

on_24 pisze:
ndz sie 02, 2020 8:04 pm
Komentuje że inne dziewczyny są grube i zaniedbane a na ostatnim swoim zdjęciu które wstawiła na profil widać fałdy tłuszczu i boczki. Nie wspominając o obwisłych cyckach. Na 100% nie waży 50 kg, daje 1000 żetonów jak się zważy i to udowodni
Żałosny przepojony przeogromnym bóldupizmem post, maść na ból dupy pilnie potrzebna.
Interesujący zbieg okoliczności, że z tego samego nicku w temacie słodkiej pojawił się
post ją broniacy i atakujący bliżej nieokreślone prześladujące ją ponoć od lat osoby.

ps. Ciekawe czy to fake konto słodkiej czy też nasłała któregoś ze swoich rycerzyków?

on_24
Posty: 3

Post autor: on_24 » pn sie 03, 2020 12:03 am

KOMIN DO NOGI! BROŃ, BROŃ PANI!!
Piesku poszczekaj i wysikaj się na rozkaz Pani xD
Pani ma władzę i da Ci w dupkę jeśli szczekać nie będziesz hahaha
Żałosne bronisz osoby hipokryto pomimo, że niestety jest jak jest :D
Chcesz wrzucę tutaj zdjęcia wypowiedzi owej Pani i nagrania z jej transmisji jak opowiadała o życiu innej transmitującej tutaj kobiety pomimo, że ona tego nie chciała, więc wybacz kominku teraz piesek powinien warować i czekać dalej na rozkazy Pani bo jej flak przyjdzie i da Ci bana na Twoje okienko na cały świat xD
Hahahahaha

ona_slodkaa987
Posty: 3

Post autor: ona_slodkaa987 » pn sie 03, 2020 12:27 am

Zgadam się w 100% niech swoje dane publikuje a nie moje!
Cwaniara jedna, która sądzi, że jak dała modowi z nieoficjalnego to wszystko jej można, ale karma do niej wróci!
Siebie to chroni dziewcze bo stalkerzy itd., a informacje które pozyskała z nielegalnego źródła na mój temat publikuje i opowiada u siebie na transmisji, żałosna istota!
Szczerze nie mam do Ciebie żalu w końcu musiałaś się jakoś przebić z Twoim wyglądem i obwisłymi piersiami ciężko Ci było najprostszy sposób to skumać się z bandą pacanów prześladowców którzy nakręcają aferki.
Niech Bóg Ci wybaczy i ma swojej opiece bo rozumu Ci niestety nie zwróci!

kierownik-piwnicy
Posty: 42

Post autor: kierownik-piwnicy » pn sie 03, 2020 12:33 am

ona_slodkaa987 pisze:
pn sie 03, 2020 12:27 am
Zgadam się w 100% niech swoje dane publikuje a nie moje!
Cwaniara jedna, która sądzi, że jak dała modowi z nieoficjalnego to wszystko jej można, ale karma do niej wróci!
Siebie to chroni dziewcze bo stalkerzy itd., a informacje które pozyskała z nielegalnego źródła na mój temat publikuje i opowiada u siebie na transmisji, żałosna istota!
Szczerze nie mam do Ciebie żalu w końcu musiałaś się jakoś przebić z Twoim wyglądem i obwisłymi piersiami ciężko Ci było najprostszy sposób to skumać się z bandą pacanów prześladowców którzy nakręcają aferki.
Niech Bóg Ci wybaczy i ma swojej opiece bo rozumu Ci niestety nie zwróci!
Słodka nie krępuj się, jedziesz do niej, wyszarp ją za kudły.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn sie 03, 2020 12:35 am

Słodziutka kochanie... zielone tabletki rano a te czerwone i zolte wieczorem, absolutnie nie na odwrót... i nie wszystkie naraz tylko pojedynczo...pojedynczo ;)
Duzo radości i uśmiechu życzę. Niech Ci pluskwy nie włażą w żyrandol i niech żaróweczka w lodowce świeci pełną mocą :D
I dlaczego piszesz ze soba pod dwoma nickami? Moze wez dwie czerwone wieczorem?
Ostatnio zmieniony pn sie 03, 2020 12:37 am przez PanKomin, łącznie zmieniany 1 raz.

kierownik-piwnicy
Posty: 42

Post autor: kierownik-piwnicy » pn sie 03, 2020 12:37 am

PanKomin pisze:
pn sie 03, 2020 12:35 am
Słodziutka kochanie... zielone tabletki rano a te czerwone i zolte wieczorem, absolutnie nie na odwrót... i nie wszystkie naraz tylko pojedynczo...pojedynczo ;)
Duzo radości i uśmiechu życzę. Niech Ci pluskwy nie włażą w żyrandol i niech żaróweczka w lodowce świeci pełną mocą :D
He he he

ona_slodkaa987
Posty: 3

Post autor: ona_slodkaa987 » pn sie 03, 2020 1:02 am

Robienie kogoś osoby chorej komin to świadczy o Twoim niskim ilorazie inteligencji.
Nie muszę brać tabletek, jak osoba z powyższego tematu by normalnie funkcjonować (w tym narkotyków).
Wyraziłam swoje zdanie, jeśli koleżanka jest taką inteligentną osobą niech opowie o swoim życiu typu skąd jest, gdzie mieszka i jak ma naprawdę na imię i nazwisko gdyż to robiła jeśli chodzi o moją personę chociaż sobie tego nie życzyłam.
Układanie wierszyków i robienie konkursów fakt komin!
Szczyt inteligencji, ale jakiej po gimnazjum?
Szczerze kobieta ma problemy gdyż do czasu kiedy nie zaczęła mnie atakować i wypisywać na mój temat nie wiedziałam o jej istnieniu.
W tym jest na tyle beszczelna, że wciąga w to moją rodzinę. Może niech zaprosi swojego tatę czy mamę na transmisje w końcu uwielbia patologiczne melanże i opowiadanie o cudzym życiu. W 100% myślę, że jeśli rodzina jest podobna z charakteru do niej to by się zgodzili. Wyraziłam swoją konstruktywną krytykę popartą argumentami i dowodami. I to nie ze mną jest coś nie tak tylko z Wami, gdyż nie ja zaglądam z buciorami w Wasze życia tylko Wy w moje. To świadczy o Was o chęci przebywania w nim, dlatego ściągam plaster gdyż nie mam ochoty dłużej znosić takiego dna społecznego jakie reprezentuje ta kobieta (nie chodzi o rozbieranie się) bardziej o wyciąganie rzeczy której nie dotyczą działalności mojej na tym portalu a chronienie swojej cwanej dupy na wszelkie sposoby by nikt nic nie wiedział na jej temat.

ODPOWIEDZ