Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ninaricci

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Nieogarniam
Posty: 3

Ninaricci

Post autor: Nieogarniam » pt cze 19, 2020 6:34 am

Rzadko kiedy człowiek pisze coś takiego ale niestety gorszej i chamskiej użytkowniczki show-up nie spotkałem jeszcze. Nie dosyć ze zwlekała z wypłaceniem nagrody w postaci priva (lider napiwków 600 żetonów) to jej podsumowanie brzmi że po tygodniu się przedawniają, po próbie ponownego kontaktu zostałem zablokowany. Mam nadzieje ze administratorzy wyciągną jakieś konsekwencje w kierunki Pani, bo z tego co widzę sam nie jestem.

Nie pozdrawiam!!!

Nieogarniam
Posty: 3

Post autor: Nieogarniam » pt cze 19, 2020 7:03 am

Sprawa rozwiązana tym razem gorąco pozdrawiam ale @moderatora !

Mariooo7655
Posty: 4

Post autor: Mariooo7655 » pt cze 19, 2020 9:23 am

Nieogarniam pisze:
pt cze 19, 2020 7:03 am
Sprawa rozwiązana tym razem gorąco pozdrawiam ale @moderatora !
Mam nadzieje że dostała bana przynajmniej na miesiąc, raz drugi dostanie to odechce się jej oszukiwania.

hadoken
Posty: 68

Post autor: hadoken » pt cze 19, 2020 10:45 am

Nieogarniam pisze:
pt cze 19, 2020 6:34 am
Rzadko kiedy człowiek pisze coś takiego ale niestety gorszej i chamskiej użytkowniczki show-up nie spotkałem jeszcze. Nie dosyć ze zwlekała z wypłaceniem nagrody w postaci priva (lider napiwków 600 żetonów) to jej podsumowanie brzmi że po tygodniu się przedawniają, po próbie ponownego kontaktu zostałem zablokowany. Mam nadzieje ze administratorzy wyciągną jakieś konsekwencje w kierunki Pani, bo z tego co widzę sam nie jestem.

Nie pozdrawiam!!!
"PRIV z losow i inne wygrane przedawniaja sie po tygodniu i nie podlega to dyskusji
Jesli umowilismy sie inaczej odbior 100zet


Wykupienie bana 500zet przy drugim razie bezpowrotnie"


Widzisz, mogłeś wykupić bana... A Ty wzywasz moderatorów... Nieładnie, oj nieładnie ;) Księżniczka Nina będzie niepocieszona ;)

NinaRicci
Posty: 1

Post autor: NinaRicci » pt cze 19, 2020 11:31 am

Nieogarniam Zostales zablokowany? i po co klamiesz ... pozatym po 2 tygodniach jasnie pan sie odezwal bravo ja jestem ta najgorsza :) moze skopiuje nasza konwersacje na priv i tutaj wkleje

Mariooo7655
Posty: 4

Post autor: Mariooo7655 » pt cze 19, 2020 12:32 pm

NinaRicci pisze:
pt cze 19, 2020 11:31 am
Nieogarniam Zostales zablokowany? i po co klamiesz ... pozatym po 2 tygodniach jasnie pan sie odezwal bravo ja jestem ta najgorsza :) moze skopiuje nasza konwersacje na priv i tutaj wkleje

Ty schodzisz czasami z su? Mam wrażenie ze to całe Twoje życie, bo co nie wejdę to Ty , masz sile to trzeba przyznać

_Cristal_
Posty: 29

Post autor: _Cristal_ » sob cze 20, 2020 12:31 pm

To fakt ma ona zdrowie tyle godz;D śmieszne te odliczanie już jest jedna to jeszcze 5 xD. Ale czasami lubię ją oglądać jak kręci wałki z wami 🤣🤣

hadoken
Posty: 68

Post autor: hadoken » sob cze 20, 2020 3:46 pm

Aurelka już prawie że emerytka, Endzi na urlopie... Więc Nina kręci 24h na dobę... Biedaczka się przepracowywowawuje ;)

daySMILE
Posty: 5

Post autor: daySMILE » śr sty 06, 2021 9:17 am

hadoken pisze:
sob cze 20, 2020 3:46 pm
Aurelka już prawie że emerytka, Endzi na urlopie... Więc Nina kręci 24h na dobę... Biedaczka się przepracowywowawuje ;)
przepracowywowawuje - ale ladnie to napisales/las

ExxxxxCusEme18
Posty: 11

Post autor: ExxxxxCusEme18 » śr sty 06, 2021 10:28 am

hadoken pisze:
pt cze 19, 2020 10:45 am
Nieogarniam pisze:
pt cze 19, 2020 6:34 am
Rzadko kiedy człowiek pisze coś takiego ale niestety gorszej i chamskiej użytkowniczki show-up nie spotkałem jeszcze. Nie dosyć ze zwlekała z wypłaceniem nagrody w postaci priva (lider napiwków 600 żetonów) to jej podsumowanie brzmi że po tygodniu się przedawniają, po próbie ponownego kontaktu zostałem zablokowany. Mam nadzieje ze administratorzy wyciągną jakieś konsekwencje w kierunki Pani, bo z tego co widzę sam nie jestem.

Nie pozdrawiam!!!
"PRIV z losow i inne wygrane przedawniaja sie po tygodniu i nie podlega to dyskusji
Jesli umowilismy sie inaczej odbior 100zet


Wykupienie bana 500zet przy drugim razie bezpowrotnie"


Widzisz, mogłeś wykupić bana... A Ty wzywasz moderatorów... Nieładnie, oj nieładnie ;) Księżniczka Nina będzie niepocieszona ;)
Ale zara....Jak osoba A dostanie bana od osoby B to osoba A chyba nie może napisac do osoby B prywatnej wiadomości, ani tym bardziej na czacie, to jak ma wykupić bana? Chyba że sie da napiwek mimo wszystko wysłac.? ( do wszystkich polonistów. Słowo ZARA zostało uzyte celowo)

ODPOWIEDZ