Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ruskie atakujo :)

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
rigelfist78
Posty: 5

Ruskie atakujo :)

Post autor: rigelfist78 » wt cze 16, 2020 2:21 pm

"Ruskie" to małe uogólnienie, ale chodzi mi o to, że możemy odczuć coraz większą obecność dziewczyn ze wschodu najogólniej mówiąc. Niektóre (pewnie Ukrainki) nadają z Polski, inne nawet w Polsce nie były, ale pewnie dowiedziały się o SU i nadają zza wschodu, równolegle siedząc na innych zachodnich serwisach. Większość z nich nie mówi po Polsku, albo bardzo słabo. Wtedy zostaje komunikacja w języku angielskim, a nie każdy potrafi. Co myślicie, czy jest to nowy trend, który będzie rósł? Czy to jest przyszłość SU? Czy przybędzie ich na tyle, że "wypchną" nasze polskie dziewczyny? Czy takie np. privy mają sens, jeśli jest problem żeby się porozumieć? Do dziewczyn ze wschodu nic nie mam, żeby była jasność. Chciałbym poddać temat pod dyskusję, jeśli szanowni forumowicze zechcą się w tej sprawie wypowiedzieć.

Mariooo7655
Posty: 4

Post autor: Mariooo7655 » wt cze 16, 2020 3:57 pm

Jak na razie to nie spotkałem na su żadnej atrakcyjnej dziewczyny ze wschodu, wszystkie są albo bardzo brzydkie albo mega przeciętne. Jak widzę ze ruska od razu wychodzę. I szczerze powiedziawszy to drażnią mnie.

xkirax
Posty: 13

Post autor: xkirax » wt cze 16, 2020 4:22 pm

Jesli sie da siedziec ruskim to czemu nie?) Polkam tez nikt nie zabrania byc na zagranicznych portalach

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » wt cze 16, 2020 5:46 pm

Jestem Rosjaninem, uczę się polskiego i uwielbiam wszystko, co sayazano z tym pięknym krajem uwielbiam z całego serca tę stronę i robię wszystko, co by użytkownicy na moim transferze byli zabawni i przyjemni!Ale jestem przeciwko nowym dziewczynom, a mianowicie Pretty_Mia, Busty_Sindy i _Kate_, są obrzydliwe.Siedzą na ogromnej liczbie stron, a tutaj podniosły ceny jak królowe.Naprawdę chcę, żeby opuścili tę stronę.

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » wt cze 16, 2020 5:50 pm

Nie robią nic dla tej strony i nie dbają o użytkowników tutaj, po prostu zbierają tutaj żetony,a sami siedzą na stronach,na których nie płacą lub płacą bardzo mało, więc są tak tanie i obrzydliwe z włosami na kleju.Jestem stanowczo przeciwny ich obecności tutaj i temu, że tu wrzucają mężczyzn za nos.Jeśli to możliwe,narzekaj na nich na poparcie strony, że siedzą na różnych stronach, na SU jest to zabronione

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » wt cze 16, 2020 5:51 pm

hm
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2020 1:36 am przez _Erotica_, łącznie zmieniany 1 raz.

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » wt cze 16, 2020 9:20 pm

Te trzy imiona, które napisałam, nigdy nie staną się konkurentami dla polskich dziewcząt nie mają znajomości języka,umysłu,wyobraźni,bardzo szybko będą się nudzić wszystkim tutaj.Wszystko, co można zrobić, to nie dawać im żetonów,nie brać ich do prywatnych i nie zwracać na nie uwagi.Nie widzę sensu rzucać żetonami tym, którzy wciąż siedzą na ogromnych ilościach stron.Siedzą na portalach amerykańskich i rosyjskich

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » wt cze 16, 2020 9:23 pm

to nie
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2020 1:37 am przez _Erotica_, łącznie zmieniany 1 raz.

_Mala_
Posty: 4

Post autor: _Mala_ » śr cze 17, 2020 3:32 am

Hey from Ukraine :) Why I am on SU? Well, I love sex (virtual too, hehe) and also I study Polish language. Of course I speak, read and write English and can communicate with guests of my chatroom.

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » śr cze 17, 2020 8:38 pm

MężczyźniJeszcze raz, narzekaj na tych trzech oszustów, że siedzą na różnych stronach,a tutaj po prostu zbierają żetony!, Regulamin Show up nie może siedzieć na innych stronach,tylko na Show up na jednym można być!Jeśli ktoś nie jest trudny, napisz o tym administracji, że podjęli działania

ODPOWIEDZ