Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Patiszon_szon - wyłudzaczka żetonów!

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
seksowna_kotka95
Posty: 38

Patiszon_szon - wyłudzaczka żetonów!

Post autor: seksowna_kotka95 » pt cze 05, 2020 3:25 pm

Hej.

W nocy z 31 maja na 1 czerwca czerwca robiłam transmisję ogólną. Pojawiła się na niej laska o nicku Patiszon_szon, która zachęcała mnie do napisania do niej wiadomości. Proponowała wspólne transmisje, bo mieszka 50 km ode mnie.

Napisałam do niej 1 czerwca. Od tego czasu wymieniłyśmy kilkadziesiąt wiadomości. Równowartość 200-300 żetonów. Koszt, oczywiście, po mojej stronie. Napisałam do niej, że skoro piszemy, miło byłoby, gdyby zwróciła mi te żetony (w tamtej chwili ok. 100), bo między dziewczynami tak powinno być. Żeby żadna nie była stratna. Odpisała, że pewnie i że skoro niedługo kasuje konto (opowiedziała mi ciekawą bajeczkę z tym związaną!), to wyśle mi tyle, ile brakuje mi do wypłaty, czyli 3-4 tysiące żetonów. Nie bardzo chciało mi się wierzyć w te bajki, ale nie miałam nic do stracenia.

W nocy z 3 na 4 czerwca robiłam kolejną transmisję. Laska twierdzi, że próbowała na wszelkie sposoby przelać mi żetony i się nie da. Wyskakuje błąd, że jest to możliwe tylko dla użytkowników z kontem Premium. Bardzo ciekawe, zwłaszcza, że poprosiłam jednego z moich widzów o przelanie mi żetonów przez profil i poszło bez problemu.

Laska zasypuje mnie wiadomościami i nie daje spokoju. Koniecznie chce, aby jej odpisywać, za co dostaje kolejne żetony.

Uważajcie na nią, nie piszcie do niej i nie wchodźcie na transmisje. Na każdej transmisji widoczny jest jakiś fragment białej kartki czy ekranu, z napisami. Mimo cycków na miniaturce. Nigdy jej nie widziałam na kamerce, tylko na zdjęciach w profilu.

Żeby nie było, że wylewam żale zamiast zgłosić to do SU - właśnie jestem w trakcie pisania do nich zgłoszenia, wraz z załączonymi screenami naszych rozmów.

PS. Życzę sobie i Wam samych UCZCIWYCH zarówno transmitujących, jak i widzów :)



Edit. Właśnie napisała, żebym lepiej nie pisała do SU, bo zgłoszenie działa w dwie strony. Zgłosi, że chciałam się z nią spotkać, żeby wspólnie transmitować. Haha :D Tyle, że to ona proponowała wspólne transmitowanie, a nie ja.

Edit 2. Zasypała mnie wiadomościami, więc szukałam sposobu na zbanowanie jej. Wyprzedziła mnie i sama mnie zbanowała :)

Edit 3. Laska od kilku dni prowadzi transmisje, na których nic się nie dzieje (tak jak napisałam wyżej) z opisem, że usuwa konto i odda żetony komuś, kto będzie chciał, z prośbą o pisanie do niej wiadomości.
Ostatnio zmieniony pt cze 05, 2020 5:39 pm przez seksowna_kotka95, łącznie zmieniany 1 raz.

hadoken
Posty: 68

Post autor: hadoken » pt cze 05, 2020 3:57 pm

Chcesz zgłosić kogoś za to, że Cię zachęcił/a do pisania z nim/nią wiadomości? Życzę powodzenia ;)

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » pt cze 05, 2020 3:58 pm

hadoken pisze:
pt cze 05, 2020 3:57 pm
Chcesz zgłosić kogoś za to, że Cię zachęcił/a do pisania z nim/nią wiadomości? Życzę powodzenia ;)
Chyba nie zrozumiałeś mojego posta :)

hadoken
Posty: 68

Post autor: hadoken » pt cze 05, 2020 4:09 pm

To o co masz pretensje? Bo nie rozumiem ;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt cze 05, 2020 4:20 pm

Stary nr naciągaczy na 5zet. Nawet potrafią obrazić i liczą na to że ktoś im odp i zacznie pisać i będzie płacić. A ostatnia moda to propozycja dużego priv za 5k.
Nic moderacja z tym nie zrobi bo to ktoś pisze dobrowolnie.

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » pt cze 05, 2020 4:27 pm

GORYL pisze:
pt cze 05, 2020 4:20 pm
Stary nr naciągaczy na 5zet. Nawet potrafią obrazić i liczą na to że ktoś im odp i zacznie pisać i będzie płacić. A ostatnia moda to propozycja dużego priv za 5k.
Nic moderacja z tym nie zrobi bo to ktoś pisze dobrowolnie.
Ehh. No cóż, człowiek uczy się na błędach :) Wiedziałam o naciągaczach na pisanie wiadomości. Ale nie sądziłam, że oszuka mnie LASKA. Trudno, przeżyję stratę kilkudziesięciu złotych :D Nauka kosztuje.

hadoken
Posty: 68

Post autor: hadoken » pt cze 05, 2020 4:41 pm

seksowna_kotka95 pisze:
pt cze 05, 2020 4:27 pm

Ale nie sądziłam, że oszuka mnie LASKA.
seksowna_kotka95 pisze:
pt cze 05, 2020 3:25 pm
Na każdej transmisji widoczny jest jakiś fragment białej kartki czy ekranu, z napisami. Mimo cycków na miniaturce. Nigdy jej nie widziałam na kamerce, tylko na zdjęciach w profilu.

DojaCat
Posty: 4

Post autor: DojaCat » pt cze 05, 2020 8:25 pm

Z facetem lepiej zrób transmisję .Znajdź jakiegoś umięśnionego i zrób z nim transmisję .

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob cze 06, 2020 12:47 am

kierownik_piwnicy pisze:
sob cze 06, 2020 12:30 am
To jest klasyczne już oszustwo na su, sposób znany od czasu jak się pojawiły na su prywatne wiadomości.
Ogólnie należy przyjąć na su zasadę jak, ktoś namawia do pisania PW to najczęściej chodzi tylko o wyciąganie żetonów.
Pełno się pojawia tego na su, fake konta kobiece z fotkami z netu namawiające po czatach do pisania na PW w sprawie realu,
laseczki które na nic nie odpowiadają na ogóle tylko od razu pada tekst w stylu "chcesz coś się czegoś dowiedzieć
pisz, na PW" albo "w sprawie priwów odpowiadam tylko na PW, napisz wiadomość co chcesz"
Do tego odrobina bajery i zdolności przeciągania dyskusji i się zbiera ładny żeton gdy się uda ciągnąć dłużej wymianę wiadomości.
Napaleni kolesie klepią nakręcając się coraz bardziej prywatne wiadomości za które płacą często nawet nie zdając sobie
że odpisuje im facet transmitującej albo jakiś fagas udający kobietę na su.
Dokładnie tak jak napisałeś tak jest.

ODPOWIEDZ