Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Gwiazdy ze wschodu - EvaLabora/AnnAGold/BirdieLu/itp

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
doItJust4Fun
Posty: 1

Gwiazdy ze wschodu - EvaLabora/AnnAGold/BirdieLu/itp

Post autor: doItJust4Fun » śr cze 03, 2020 3:57 pm

Co sądzicie o wysypie transmisji z krajów spoza naszej wschodniej granicy?

Wiele dziewczyn nadaje z tego samego pomieszczenia, ale w różnych godzinach (czasem lekko zmieniona aranżacja).
Mam tutaj przede wszystkim na myśli takie konta jak: AnnAGold , BirdieLu czy EvaLabora

U niektórych za pytania na ten temat można dostać bana, inne zaś śmiało opowiadają. Jedna jest z Ukrainy inna z Łotwy...
Wiele razy na pytanie typu "do której dzisiaj jest" odpowiada, że "dzisiaj PRACUJE do..." -> raczej wątpię, że jest to błąd podczas tłumaczenia translatorem.
Np dzisiaj AnnAGold na swojej publicznej transmisji przyznała, że pracuje z nią ok 10 dziewczyn i wszystkie wynajmują mieszkanie (co też jest mocno podejrzane).


Myślicie że to ich własna inicjatywa, czy jest ktoś kto nad tym całym procederem trzyma rękę i zarabia kosztem nadających?
Pytam z czystej ciekawości. Nie chodzi mi tutaj o żadne dyskryminowanie czy obrażanie - chcę po prostu poznać wasze zdanie.
Może ktoś ma więcej informacji na ten temat?

ojciec8
Posty: 21

Post autor: ojciec8 » śr cze 03, 2020 4:34 pm

doItJust4Fun pisze:
śr cze 03, 2020 3:57 pm
Co sądzicie o wysypie transmisji z krajów spoza naszej wschodniej granicy?

Wiele dziewczyn nadaje z tego samego pomieszczenia, ale w różnych godzinach (czasem lekko zmieniona aranżacja).
Mam tutaj przede wszystkim na myśli takie konta jak: AnnAGold , BirdieLu czy EvaLabora

U niektórych za pytania na ten temat można dostać bana, inne zaś śmiało opowiadają. Jedna jest z Ukrainy inna z Łotwy...
Wiele razy na pytanie typu "do której dzisiaj jest" odpowiada, że "dzisiaj PRACUJE do..." -> raczej wątpię, że jest to błąd podczas tłumaczenia translatorem.
Np dzisiaj AnnAGold na swojej publicznej transmisji przyznała, że pracuje z nią ok 10 dziewczyn i wszystkie wynajmują mieszkanie (co też jest mocno podejrzane).


Myślicie że to ich własna inicjatywa, czy jest ktoś kto nad tym całym procederem trzyma rękę i zarabia kosztem nadających?
Pytam z czystej ciekawości. Nie chodzi mi tutaj o żadne dyskryminowanie czy obrażanie - chcę po prostu poznać wasze zdanie.
Może ktoś ma więcej informacji na ten temat?
Większość tych dziewczyn prawdopodobnie pracuje z ramienia jakiś agencji - niektóre transmitują jednocześnie na kilku portalach (czasem masz okazję na ogólnym zobaczyć na żywo np. czyjś priv). Rzadko kiedy reagują one na to co piszesz na czacie, chodzić do nich na priv raczej też bym nie polecał, bo analogicznie na równoległej stronie Twój priv przestanie być privem ;). Ponadto nie wykazują jakiegoś wielkiego zaangażowania w to co robią i zmieniają się jak rękawiczki.

Jeśli chodzi o laski ze Wschodu, to trzeba samemu wybadać sytuację zanim zdecydujesz się tam zainwestować żetony. Osobiście polecałbym te Ukrainki/Rosjanki/Białorusinki nadające w "warunkach domowych". Część z nich jednak już praktycznie nie widać (Nady9, marinamarina), inne pojawiają się rzadko (hell_girl). Unikać niepotrzebnego, pochopnego sypania tokenów i sprawdzać :).

RamenKing
Posty: 13

Post autor: RamenKing » śr cze 03, 2020 8:20 pm

Stara zasada mówi, że jak laska z Ukrainy czy Rosji nadaje i w pomieszczeniu jest meblościanka a'la PRL i dywan na ścianie = nadaje z domu, jeżeli wnętrze jest sterylnie czyste i wygląda jak z katalogu IKEI - laska nadaje ze studia. Studio to z jednej strony dobry pomysł dla młodych dziewczyn które chcą szybko zarobić a nie mają w domu warunków (szybki net, dobry komputer a przede wszystkim - intymność w swoim pokoju) a z drugiej jak przy każdej "pracy ciałem" wszystko jest OK gdy pracujesz sama na siebie, gdy podłącza się jakaś hiena która sępi 10 czy 20% (a być może i więcej) to nie jest już tak fajnie bo przeliczasz wszystko na godziny, dni, tygodnie... w roku kiedy pracujesz nie sama na siebie tylko na "opiekuna". Niektóre studia pobierają myto jako procent od zarobku, inne płacą stałą stawkę godzinową niezależnie od tego "czy się stoi czy się leży" więc nie ma co się dziwić niektórym dziewczynom, że mają wyjebundo na pisanie z Januszami albo że nie starają się na privkach skoro i tak dostają stałą stawkę.

Xoxoxoxo
Posty: 4

Post autor: Xoxoxoxo » pt cze 05, 2020 6:49 am

Ja rozpoznaje zagraniczne po tym, że odstają urodą od naszych polskich dziewczyn, nie wydawajcie u nich żetonów to nie będą nadawać a póki co jest ich co raz więcej a te z Polski się przenoszą na inne portale albo rzadziej transmitują bo są mniejsze zarobki. Jak nie przestaniecie sponsorować tych z wschodu to niedługo połowa su będzie z Ukrainy bo wyczują zarobek.

ODPOWIEDZ