Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

DigitusMedius

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ZbyszekCiechocinekSex
Posty: 15

Re: DigitusMedius

Post autor: ZbyszekCiechocinekSex » pt paź 23, 2020 6:05 am

Kurwa... Ale jojczycie.... Hehe

Bidulki, wrażliwe takie :-(

Jesteście Kajami Godek internetu z tym jojczeniem. Ona kurwa też taka "wrażliwa".
Jojczcie sobie dalej :-)

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » pt paź 23, 2020 6:27 am

ZbyszekCiechocinekSex pisze:
pt paź 23, 2020 6:05 am
Kurwa... Ale jojczycie.... Hehe

Bidulki, wrażliwe takie :-(

Jesteście Kajami Godek internetu z tym jojczeniem. Ona kurwa też taka "wrażliwa".
Jojczcie sobie dalej :-)
Tekst o jojczeniu zaserwuj waszej młodszej koleżance, kiedy znów zacznie ludzi obwiniać za płakanie do poduszki i szantażować myślami samobójczymi.
Ona tak samo "wrażliwa" jak ty i Kaja Godek.
Ty też latasz gdzie możesz i jojczysz na Słodką. Mało, do tego jojczenia już pół idiotforum się dołączyło.

Przy okazji - ja jestem za złagodzeniem ustawy antyaborcyjnej. Od zawsze!

Z fartem, jojczywodo!
;)
Ostatnio zmieniony pt paź 23, 2020 6:33 am przez oko_rozwarte_szeroko, łącznie zmieniany 1 raz.

apollo_mistrz
Posty: 6

Post autor: apollo_mistrz » pt paź 23, 2020 6:33 am

heniu "malowane oczko" chacinski, ale ty nie porównuj zła wcielonego, które ma tragiczny wpływ na losy wielu kobiet w kraju do rozkim na temat kilku kurewek (przepraszam-modelek) na podrzędnym portalu erotycznym. idź lepiej wyrwij jakąś córeczkę tatusia, może tym razem mniej zwalistą od zgrywuski i realizuj swoje marzenia. co ty w ogóle robisz tu o tej porze, przecież nie idziesz do pracy? ty jej nie masz, szlachetny moderator jon jej nie ma, kto tam w ogóle coś robi na gównoforum oprócz grzebania się we wspólnych wymiocinach i zlizywania sobie guano z ryjów? z pozdrowieniami, fan puśki.

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » wt lis 10, 2020 5:23 pm

Nie Mój Ty jak Stępień z 13 podarunku xd

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 5:18 pm

Marcib_89 pisze:
wt lis 10, 2020 5:23 pm
Nie Mój Ty jak Stępień z 13 podarunku xd
Hehe dobrze powiedziane polać mu hehexd

robin88
Posty: 12

Post autor: robin88 » śr lis 25, 2020 4:59 am

miła symapatyczna dziewczyna

normalny18
Posty: 15

Post autor: normalny18 » śr gru 09, 2020 5:08 pm

znowu ta ochydna twarz wrocila na strone glowna, wie ktos jak to sie blokuje, zebym tej geby obrzydliwej nie musial ogladac?

Pytajnik
Posty: 300

Post autor: Pytajnik » śr gru 09, 2020 7:31 pm

Tak

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » pt gru 11, 2020 11:01 pm

:D, spokojna, jak to dobrze, że pogoniłaś tego ordynarnego pastucha z czatu. oczy bolały, gdy się czytało digitusa vulgarusa. pisałem już wcześniej, że ona ściemnia z wieloma rzeczami, bardzo niedowartościowana sztuka.

a, fajnie, że musicie się użerać z kicią teraz :D, gównoforum bardzo do niej pasuje, choć chyba bardziej dogadywałaby się z odpadami pokroju bungla czy lakiego.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » sob gru 12, 2020 12:07 am

robin88 pisze:
śr lis 25, 2020 4:59 am
miła symapatyczna dziewczyna
Czyli doktor Jekyll.
zwykly_padawan pisze:
pt gru 11, 2020 11:01 pm
:D, spokojna, jak to dobrze, że pogoniłaś tego ordynarnego pastucha z czatu. oczy bolały, gdy się czytało digitusa vulgarusa. pisałem już wcześniej, że ona ściemnia z wieloma rzeczami, bardzo niedowartościowana sztuka.
Czyli pan Hyde.

Dwie różne opinie o tej samej dziewczynie. Też zauważyłem, że:
Na forum - niebywały tupet, prawdopodobnie dlatego, że jej nie widać, udaje twardziszona.
Natomiast na transmisji - strasznie wylękniona, z wiecznie zażenowanym wyrazem twarzy, typowy miękiszon.

Co do Kici - jej nie można brać na serio. Należy rozbrajać dobrocią, jak dziecko specjalnej troski. ;)

ODPOWIEDZ