Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

DigitusMedius

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
xxFaraonxx
Posty: 15

Re: DigitusMedius

Post autor: xxFaraonxx » śr paź 21, 2020 3:01 pm

pokaż swój ocenimy :)

apollo_mistrz
Posty: 6

Post autor: apollo_mistrz » śr paź 21, 2020 3:20 pm

ładna dziewczyna, tylko chamowata czasami, ale komu by to przeszkadzało.

dupek20
Posty: 17

Post autor: dupek20 » śr paź 21, 2020 4:08 pm

Jedna z tych, którym trzeba płacić żeby się ubrały :P.

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » śr paź 21, 2020 6:23 pm

Ponieważ w tamtym przybytku, poszli na rękę "słodkiej Digi" ("w pełni uzasadniony" ban dla Syndrom_Apollo) i nie dali mi szansy na ustosunkowanie się do słów tej jakże "przeuroczej, miłej dziewczyny", w takim razie tu, korzystając z gościnności oficjalnego forum, pragnę jej odpisać.
Digi:
Syndrom_Apollo,
Masz najebane we łbie.
Gdzież mi tam do ciebie!

korbanek_
Posty: 3

Post autor: korbanek_ » czw paź 22, 2020 7:39 pm

Digi to proste i wulgarne dziewczę o paskudnej facjacie która nie ma nic do powiedzenia tylko przyklaskuje imbecylom typu Ruger Spokojna i oczywiscie niebywale inteligentnej Jumpie (Pani uśmiechnięta buzka :)

korbanek_
Posty: 3

Post autor: korbanek_ » czw paź 22, 2020 9:32 pm

Kochana Digi już przestała się fochować i znowu dołączyła do swojego ulubionego towarzystwa "inteligentów"

apollo_mistrz
Posty: 6

Post autor: apollo_mistrz » czw paź 22, 2020 9:50 pm

tak, myśli samobójcze to poważna rzecz, ludzie tak chwiejni emocjonalni nie powinni trzepać kasy na su... ale digi walnęła z glana w drzewo i przeszła jej depresja, zuch dziewczyna. i znów może błyszczeć wśród swoich, towarzystwo wzajemnego spierdolenia to przecież elita. pizdeczka rugerek już w piżamce, udał się do snu, w końcu jest prawie 22. jon, druga pizdeczka, chyba jeszcze czeka na wynik meczu, bo pewnie postawił jakieś grosze, jest gra, jest zabawa. ej, digi, nie jesteś taka szkaradna, po prostu weszłaś w gówniane miejsce, gdzie równasz swoimi słowami do innych. jesteś prostacka i chamska, bo chcesz się przypodobać. nawet tamtejsze zjeby tak nie klną, no może oprócz bandy alkoholików, czyli maczka, lakiego, veli, henia "pomalowane oczy" gostynińskiego i innych pomyleńców. w wyśmienitym miejscu jesteś, baw się dobrze.

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » pt paź 23, 2020 12:04 am

Ciekawe dlaczego zniknął mój post...
Czyżby choć gram nieprawdy zawierał?

Wczoraj pomimo jej usilnych starań, nie dałem się sprowokować, jednak to ja wyleciałem z hukiem (z informacją ban!) poza nieoficjalne. Okazało się, że Snow lubi banować tych, którzy będąc w ohydny sposób obrażani, starają się mimo wszystko zachować święty spokój. Do tego ban był podobno "prowokacyjny" i tylko zgromadzone tam towarzystwo wzajemnej wazeliny, może się domyślać co to oznacza.
Ponieważ pannie "wszystko mi wolno" jeszcze było mało, to dziś postanowiła znów powyzywać.
Być może to frustracja i ślepa rozpacz z tego powodu, że to nie ona, a Jumpik zachowała się jak gościówa i dostała wyróżnienie.
Nurtuje mnie też, dlaczego przez agresywną napastniczkę Digi oraz jej sprzymierzeńców, nazywany jestem Puśka. Dzisiejsze jej zachowanie rzuca mi nieco światła na sprawę, to musi być prawdopodobnie jakaś obsesja tzw. Syndrom_Puśka.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » pt paź 23, 2020 1:30 am

No... no... no...
"KURWA i to w dodatku "JEBANA".
I kto to pisze...
Laska, która wystawia szparę za żetony, pod adresem kogoś, kogo uważa za "starowinkę", która tego nie robi.
Pomyśleć, że pewna pani na szamboforum, na samo tylko wspomnienie słowa "kurwa", w kontekście "showupowej modelki", śmiertelnie obraziła się na jednego pana.
;)

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » pt paź 23, 2020 1:48 am

kiepski_dowcip pisze:
czw paź 22, 2020 7:39 pm
To jeszcze nic, wczoraj dała popis prawdziwie rynsztokowego słownictwa, czym brutalnie obnażyła podwójne standardy nieoficjala i bezkarność na jaką mogą liczyć tam niektórzy.
Chęć przypodobania się kierownictwu gównoforum przesłoniła jej wszelką przyzwoitość.
Dziwię się jak ten gość to wytrzymał.
Swoją drogą zastanawiam się, gdyby tak ta Puska wkurwiła się jak Słodka i postanowiła pójść jej śladem. Przecież to co robi ta Digi, to obrażanie i pomówienia. W dodatku w tak chamowatej formie jakby ta laska z totalnej patoli się wywodziła. Może pyskatej smarkuli mina by zrzedła, chętnie bym to zobaczył, zwłaszcza, że lubi pokazywać twarz na transmisji.
"Dziwię się jak ten gość to wytrzymał."
Tylko dlatego, że mam anielską cierpliwość. Kiedy mi jej braknie, też mogę poczuć się obrażony oraz pomówiony. I choć latały tam także groźby, jakoś się ich nie boję. Nie wiem jak ww. Puśka.
Być może ktoś powinien nauczyć moresu pannę "wolno mi wszystko".

"Droga" panno, przeczytaj sobie raz jeszcze, co napisałaś pod moim adresem, myśląc, że to ktoś inny. Teraz pod nickiem "Puśka", wyobraź sobie swój nick. Ciekawe, czy chciałabyś być tak wyzywana, przez taką miernotę jak ty lub któregoś z gównoforumowych "dżentelmenów". Ty nie możesz znieść komentarzy na swój temat? To zobacz co o innych piszesz... Zobacz co piszą twoi kompani... Połowa dziewcząt musiałaby zacząć myśleć o samobójstwie, czytając wasz pierdzielnik. A Puśka, prawdopodobnie już od paru lat, wąchałaby kwiatki od spodu.
Tylko ty masz wrażliwość? I myślisz, że ona ci daje prawo, by obrażać innych? Gdy znów nabierzesz ochoty by wyzywać, pomyśl, że inni też ją mają! Dodatkowo, nabierz pewności, że wyklinając kogoś, nie obrażasz dwóch osób naraz.
Nie moja wina, że nie przyjmujecie żadnych, nawet tych widocznych argumentów. Jeśli coś wam się wydaje, to wasz problem, a nie przez was posądzanego. I nigdy nie zrozumiem tej waszej zbiorowej nienawiści do kogoś, kto nic złego wam nie zrobił. Jedyną "przewiną" jest to, że się z wami nie zgadza i ma odwagę o tym mówić.

ODPOWIEDZ