Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Sexsu

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
MalaCipcia
Posty: 2

Sexsu

Post autor: MalaCipcia » czw maja 28, 2020 4:06 pm

Nie polecam, nosi sztuczną blond perukę a sama jest prawie łysa do tego duży nos i kwadratowa nieciekawa twarz. Grupowe są nudne a cycki ma małe co wygląda śmiesznie przy jej szerokich bezkształtnych biodrach.

lolek95_lolek95
Posty: 55

Post autor: lolek95_lolek95 » czw maja 28, 2020 4:34 pm

MalaCipcia pisze:
czw maja 28, 2020 4:06 pm
Nie polecam, nosi sztuczną blond perukę a sama jest prawie łysa do tego duży nos i kwadratowa nieciekawa twarz. Grupowe są nudne a cycki ma małe co wygląda śmiesznie przy jej szerokich bezkształtnych biodrach.
Weszłaś do niej z dwóch kont (Mlodapipka i teraz MalaCipcia, z resztą pierwszy raz na jej transmisje) i co chcesz tym jadem osiągnąć??

Na co Ci ten hejt, masz źle w życiu i jedyne co Ci zostało to zwyzywać wszystkie spoko laski tutaj???

Pamiętaj hejt hejtem się odciśnie także miłego (złego :)) popołudnia hahahaha.

Wojtek1111
Posty: 1

Post autor: Wojtek1111 » czw maja 28, 2020 4:59 pm

Ma perukę to prawda, ale nikomu krzywdy tym nie robi że ją zakłada na transmisje, może ma bardzo rzadkie włosy. Szczęka faktycznie jakaś taka kwadratowa, ale co ma z nią zrobić? spiłować u chirurga? nie każdego na to stać! Pierwszy raz ją dzisiaj widziałem, a jestem tu od bardzo dawna, i transmisja mi nie przypadła do gustu więc będę omijał i Tobie też to proponuje :)

fabianek876
Posty: 3

Post autor: fabianek876 » czw maja 28, 2020 5:14 pm

Jak laska pisze tak o lasce to wiadomo o co chodzi:D zazdrosci

lolek95_lolek95
Posty: 55

Post autor: lolek95_lolek95 » czw maja 28, 2020 5:20 pm

fabianek876 pisze:
czw maja 28, 2020 5:14 pm
Jak laska pisze tak o lasce to wiadomo o co chodzi:D zazdrosci
Sam zobacz jej transmisje to się przekonasz czemu ten post powstał ahhahaha.

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » czw maja 28, 2020 7:04 pm

Wojtek1111 pisze:
czw maja 28, 2020 4:59 pm
Pierwszy raz ją dzisiaj widziałem, a jestem tu od bardzo dawna
Czyli mało widziałeś, bo Zuzia jest tu od dawna...

KiciaNiunia / Mala_24 / MalaCipcia / MlodaCipcia / Mlodapipka...
Swoją drogą musisz bardziej pomyśleć nad nazwami swoich kolejnych kont...
Aż tak zazdrościsz Zuzi...?
Figury...?
To weź się za siebie, a nie siedzisz na dupie i jesz pierogi z serem z Biedronki...
Z każdej strony Ci się wylewa...
Poważnie, to jest nieapetyczne...
Masz 24/25 lat, a wyglądasz na grubo po 30...
Wszyscy wiedzą, że z Tobą jest coś nie tak...
To, że jad płynie strumieniami...
Teraz wzięłaś się za Zuzię...

Nie martw się...
Zawszę znajdą się amatorzy zaniedbanych, mało urodziwych kobiet...
To Twój target...

Pozdrawiam jak zawsze gorąco...

OgorekSzklarniowy
Posty: 2

Post autor: OgorekSzklarniowy » czw maja 28, 2020 7:24 pm

Sexsu przynajmniej stać na dildo

MalaCipcia
Posty: 2

Post autor: MalaCipcia » czw maja 28, 2020 7:53 pm

fabianek876 pisze:
czw maja 28, 2020 5:14 pm
Jak laska pisze tak o lasce to wiadomo o co chodzi:D zazdrosci
Według ciebie szowinisto tylko opinie facetów są prawdziwe i obiektywne? Mylisz się kobieca opinia jest znacznie bardziej obiektywna bo faceci mają małe wymagania dlatego takie bezkształtne ciała robią często furorę na su, tak samo brzydkie laski z krostami, męską twarzą, ważące 100 kg, zdarzają się być na samej górze. Nie zazdroszczę jej, w życiu bym się z nią nie zamieniła na wygląd. Myślę, że faceci idą jak muchy do gówna z automatu do laski, która jest na 1 miejscu w transmisjach zamiast samemu poszukać, a na dole są często laski zgrabniejsze niż te z góry i już tam siedzą chyba, że nagle pojawi się inna laska, która zrobi pokaz na ogólnym za darmo. Napisałam jak jest, sexsu ma szerokie, kwadratowe biodra, nie ma prawie talii i cycki pomimo, że małe to są nisko, moim zdaniem jest nieatrakcyjna i będą o tym pisać bo mam takie prawo i żaden zdesperowany stulejarz, który nawet do gówna zwali mi w tym nie zabroni.

lolek95_lolek95
Posty: 55

Post autor: lolek95_lolek95 » czw maja 28, 2020 8:45 pm

MalaCipcia pisze:
czw maja 28, 2020 7:53 pm
fabianek876 pisze:
czw maja 28, 2020 5:14 pm
Jak laska pisze tak o lasce to wiadomo o co chodzi:D zazdrosci
Według ciebie szowinisto tylko opinie facetów są prawdziwe i obiektywne? Mylisz się kobieca opinia jest znacznie bardziej obiektywna bo faceci mają małe wymagania dlatego takie bezkształtne ciała robią często furorę na su, tak samo brzydkie laski z krostami, męską twarzą, ważące 100 kg, zdarzają się być na samej górze. Nie zazdroszczę jej, w życiu bym się z nią nie zamieniła na wygląd. Myślę, że faceci idą jak muchy do gówna z automatu do laski, która jest na 1 miejscu w transmisjach zamiast samemu poszukać, a na dole są często laski zgrabniejsze niż te z góry i już tam siedzą chyba, że nagle pojawi się inna laska, która zrobi pokaz na ogólnym za darmo. Napisałam jak jest, sexsu ma szerokie, kwadratowe biodra, nie ma prawie talii i cycki pomimo, że małe to są nisko, moim zdaniem jest nieatrakcyjna i będą o tym pisać bo mam takie prawo i żaden zdesperowany stulejarz, który nawet do gówna zwali mi w tym nie zabroni.
Zdarzyło Ci się kiedyś odpisać na jego lub jej komentarz w Twoją stronę nie używając wulgaryzmów, wyzywania, poniżania itp. (mam tu na myśli "...kobieca opinia jest znacznie bardziej obiektywna..." oraz "...żaden zdesperowany stulejarz,...")??

A tak poza tym gdzie Ty masz talie, zgrabny tyłeczek i piękne cycki tak nawiasem mówiąc??

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » czw maja 28, 2020 10:07 pm

MalaCipcia pisze:
czw maja 28, 2020 7:53 pm


dlatego takie bezkształtne ciała robią często furorę na su, tak samo brzydkie laski z krostami, męską twarzą, ważące 100 kg, zdarzają się być na samej górze.

Myślę, że faceci idą jak muchy do gówna

który nawet do gówna zwali
KiciaNiunia...
Pięknie opisałaś siebie, swoich klientów, swoją sytuację i swoją rację bytu na tym portalu...

ODPOWIEDZ