Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PanciaMilenka

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Jan_Dlugosz_23cm
Posty: 38

PanciaMilenka

Post autor: Jan_Dlugosz_23cm » wt maja 26, 2020 6:19 am

Niesamowicie wygadana i dowcipna frelka.

Nakanoo
Posty: 22

Post autor: Nakanoo » sob sty 02, 2021 3:38 am

No niestety muszę zadać kłam postom Panów powyżej xD

Dzisiaj w nocy z 1 na 2 stycznia Panna była nieźle wstawiona i obrażała wszystkich widzów wokół. Nie wiem dokładnie o co poszło, któryś ją chyba zdenerwował, w każdym razie normalna osoba w takiej sytuacji banuje taką osobę, i jedzie dalej z tematem. Nie Pani Milenka XD Pani Milenka stwierdziła, że banować gościa nie będzie bo nigdy tego nie robi, ale zamiast tego zaczęła cisnąć po wszystkich którzy byli na jej transmisji, wyzywała od k*rew itp. Totalny brak szacunku do kogokolwiek, pogarda.

Dziewczyna może się podobać, ale zdecydowanie odradzam wchodzenie na jej transmisje, wyżej sra niż dupę ma

Nie mogę tu też nie wspomnieć o widzach którzy mimo tego ją pocieszali i pisali, cytuję "nie mogę patrzeć na Twoje łzy kochanie, nie płacz :(" XD Że wam nie wstyd, cuckoldy rycerzyki. Ha tfu na was, tylko przez was tym pannom w dupach się przewraca i wiedzą, że mogą z wami jechać jak z gównem a i tak będziecie wysyłać hajs żeby kawałek cycka zobaczyć. Gardzę okrutnie.

Czochrany
Posty: 43

Post autor: Czochrany » śr sty 20, 2021 2:02 pm

Dzisiaj w nocy też była wstawiona. Szkoda i to bardzo smutny widok że bardzo ładna dziewczyna bełkocze bez sensu na transmisji...

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » śr sty 20, 2021 5:11 pm

Problem lasek na su ze się zalewają w trupa xdddddd fajne ma poczucie chumoru ale strach patrzeć jak belkovzd pod nosem pianaxddddddddd

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » pt sty 29, 2021 12:54 pm

Dajcie jej żeton na jedzenie, aż jej cycki zwisają z głodu

dostawca_pizzy
Posty: 9

Post autor: dostawca_pizzy » pn lut 08, 2021 6:01 pm

Lary_Podgladacz pisze:
pt sty 29, 2021 12:54 pm
Dajcie jej żeton na jedzenie, aż jej cycki zwisają z głodu
kiedys byla pulchniejsza, ale strasznie schudla, az za bardzo

Lizak13
Posty: 1

Post autor: Lizak13 » śr lip 28, 2021 2:45 am

Kolejna alkoholiczka, która myśli że jest po Harvardzie. Pojawia się w nocy, jak jej brakuje na ćwiartkę i skacze za róg do żabki. Na privie- strip 4 min za 400 żetonów, widziałem może jej szparkę przez max 10 sekund i cały czas trzymała cycki w rękach, bo gdyby je wypuściła, to by opadły na łóżko. Nie warto.

TestMeee
Posty: 32

Post autor: TestMeee » śr lip 28, 2021 6:40 pm

dusze pierwsi ma

Tomek24Wroc
Posty: 50

Post autor: Tomek24Wroc » ndz sty 15, 2023 7:36 am

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:13 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

JackRyan
Posty: 38

Post autor: JackRyan » ndz sty 15, 2023 1:35 pm

Ładna ale strasznie zmanierowana i niestety za dużo pije

ODPOWIEDZ