Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

bad_angelxxx

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
mirek2111
Posty: 1

bad_angelxxx

Post autor: mirek2111 » pn maja 18, 2020 2:29 pm

Ktoś coś więcej .....byłem kiedyś bardzo miła laska ,na grupe nie zdążyłem do niej ale już na ogóle dziewczyna dawała hardkor pokazy .....uuu aż ciary idą ...do kutasa też jak zaczyna swoje megaczary ..no i ten głos ..kobiety dystyngowanej.....intelektualistki .....jeszcze bardziej tym podjare robi....tylko chyba niezzczęsto tu siedzi

Haruno
Posty: 7

Post autor: Haruno » czw maja 28, 2020 4:56 am

Konkretna dziewczyna. Piękna z cudownym ciałem. Na priv i grupoowych nigdy się nie zawiodłem, zawsze jest ogień. A czy jest często? Ciężko mi powiedzieć..

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » czw cze 04, 2020 8:20 pm

Świetna jest, czasem sama do niej zajrzę. Tyłek ma cudny <3 I bosko wygląda w kabaretkach. Mój facet był u niej na privie to też zachwalał i poluje na kolejną taką grupę, więc chyba mogę polecić w jego imieniu :P

pierogizsoczewica
Posty: 4

Post autor: pierogizsoczewica » czw cze 04, 2020 11:37 pm

Desiderium19 pisze:
czw cze 04, 2020 8:20 pm
Świetna jest, czasem sama do niej zajrzę. Tyłek ma cudny <3 I bosko wygląda w kabaretkach. Mój facet był u niej na privie to też zachwalał i poluje na kolejną taką grupę, więc chyba mogę polecić w jego imieniu :P
Ty też jesteś świetna na pierwszy rzut oka, chętnie bym Cie dupczył, nawet jak by miało być mało romantycznie

:*
Ohhh Desi...
Super Facet jest, który po privach u konkurencji się błąka haha xD mogę go zastąpić, ale tylko na jedną,dwie noce. Dłuższa znajomość mnie nie interesuje. Mam nadzieję że przemyślisz Ty, i Twój...

Xoxoxoxo
Posty: 4

Post autor: Xoxoxoxo » pt cze 05, 2020 6:56 am

Desiderium19 pisze:
czw cze 04, 2020 8:20 pm
Świetna jest, czasem sama do niej zajrzę. Tyłek ma cudny <3 I bosko wygląda w kabaretkach. Mój facet był u niej na privie to też zachwalał i poluje na kolejną taką grupę, więc chyba mogę polecić w jego imieniu :P
Pogratulować facetowi, że znalazł laskę, która lubi być zdradzana.

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » pt cze 05, 2020 4:53 pm

pierogizsoczewica pisze:
czw cze 04, 2020 11:37 pm
Ty też jesteś świetna na pierwszy rzut oka, chętnie bym Cie dupczył, nawet jak by miało być mało romantycznie

:*
Ohhh Desi...
Super Facet jest, który po privach u konkurencji się błąka haha xD mogę go zastąpić, ale tylko na jedną,dwie noce. Dłuższa znajomość mnie nie interesuje. Mam nadzieję że przemyślisz Ty, i Twój...
Xoxoxoxo pisze:
pt cze 05, 2020 6:56 am

Pogratulować facetowi, że znalazł laskę, która lubi być zdradzana.
Oj, Panowie, Panowie. Przykro mi, że Wam w życiu nie wyszło, że jesteście tak ograniczeni, ale podobno są terapie, które pomagają radzić sobie z własnymi ułomnościami. Może jeszcze jest nadzieja, żebyście wyszli na ludzi.

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » sob cze 06, 2020 10:56 am

Desiree19 pisze:
pt cze 05, 2020 11:35 pm

Ograniczona to Ty jesteś i z tego co widzę to Tobie coś w życiu nie wyszło skoro musisz rozkładać cipę przed obcymi facetami .Dla Ciebie to już nie ma nadziei .Ciekawego co zrobisz kiedy showup się skończy ? Będziesz dawać w lesie ? Jesteś mega brzydka i tandetna .Myślisz ,że wszystkie rozumy pozjadałaś a wyglądasz jak pół dupy zza krzaków .Nie dziwię się ,że Twój fagas czy tam alfons ogląda inne .Kiedyś w końcu Cie rzuci i wylądujesz na bruku .
Taka brzydka, taka straszna, taka przegrana, oh jooj, chyba zacznę się przejmować tym... a nie, czekajcie, próbują pocisnąć mnie ludzie, którzy nawet nie potrafią poprawnie się wysłowić! Nice try, szkoda że kulą w płot. Że też Wam się chce tworzyć te konta - nawet się nie kryjąc, że to podobne do mojego nicku - tylko żeby żale wylewać, jeszcze w obcych wątkach. Smutko trochę. Ale racja, każdy musi mieć jakieś hobby. Są ambitniejsze, ale na bezrybiu i rak ryba. W sumie to mogłoby być nawet ciekawe badanie naukowe. "O powodach prawie-że-anonimowych hejtów przypadkowych osób." Ciekawe, jakie byłyby najwyżej punktowane pola. Zazdrość? Zawiść? Smutne życie w samotności? Kobieta, która kiedyś rzuciła? Kompleks małego ptaszka? Piszcie dalej, może uda się wywnioskować, co się Wam w główkach pokrzywiło. 8)

ODPOWIEDZ