Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_LatiNa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Ognista_Ruda
Posty: 33

_LatiNa_

Post autor: Ognista_Ruda » ndz maja 10, 2020 11:54 pm

Byłam dzisiaj u niej na grupowej jestem bardzo niezadowolona dałam 123 zety.. Cena nie warta tego pokazu to że mu nie stanął to już nie ma co pisać może miał zły dzień , lub facet się stresował... Nawet nie była naga do końca i nie było widać ją rucha z przodu i od tyłu . Powinno być lepsze ustawienie kamery było by lepiej wtedy widać. Ja na ogólnej transmisji przy 200 lub 300 ludziach staram się zachęcić jak mogę żeby weszli na grupę przynajmniej 10 osób po 100 zet tylko kupują 3 osoby :P Jak mam ja pokazać że coś potrafię? Jak nawet nikt nie chce spróbować wejść do mnie na grupę? Czy hanyska jest dobra w te klocki...Chciałabym choć raz żeby weszło na tyle osób żeby zobaczyli ale cóż na siłę nikogo nie zmuszę jedynie mogę pokusić...😉Jeśli by było słabo.. to wtedy bym wiedziała , a tak nigdy się nie dowiem..😒
Ostatnio zmieniony pn maja 11, 2020 12:19 am przez Ognista_Ruda, łącznie zmieniany 2 razy.

asot1
Posty: 5

Post autor: asot1 » pn maja 11, 2020 12:13 am

potwierdzam grupowa porazka, tak samo jak i poprzednia z tym facetem ,laska to sciemniara i tyle, na grupowej ze SQUIRTem nie tryska tylko ma dildo tryskajace, moglaby chociaz lepiej udawac

chudy-z-duzym
Posty: 32

Post autor: chudy-z-duzym » wt maja 12, 2020 3:58 pm

ciągle z tym samym facetem specjalnie opis grupowej zmienia żeby jak najwięcej ludzi naciągnąć :( nie polecam :(

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » śr maja 13, 2020 3:39 pm

Ponętne ciało, lecz jest dość niemiła. Byleby żetona wyciągnąć, a potem w dupie mieć człowieka :C

Pluszowyjazz299
Posty: 11

Post autor: Pluszowyjazz299 » sob maja 16, 2020 12:24 pm

Typ urody bardzo kobieca, fajne kształty i usta, latynoski są sexi.../////

legia365
Posty: 2

Post autor: legia365 » sob maja 23, 2020 10:44 pm

Z tego co ona pisze na grupowych to można zobaczyć może z 10-20% - no chyba że "analem" nazywa włożenie palca na 3sekundy-, a seksem 10 ruchów trwających łącznie 20 sekund. Oczywiście wszystkich, którzy napiszą to na czacie od razu banuje, nie polecam :) Lepiej wydać żetony na coś innego.

piwopaliwo1
Posty: 2

Post autor: piwopaliwo1 » sob maja 23, 2020 11:06 pm

legia365 pisze:
sob maja 23, 2020 10:44 pm
Z tego co ona pisze na grupowych to można zobaczyć może z 10-20% - no chyba że "analem" nazywa włożenie palca na 3sekundy-, a seksem 10 ruchów trwających łącznie 20 sekund. Oczywiście wszystkich, którzy napiszą to na czacie od razu banuje, nie polecam :) Lepiej wydać żetony na coś innego.
kolego jestem za :)

marco425
Posty: 30

Post autor: marco425 » ndz maja 24, 2020 6:19 pm

Mnie osobiście ta Pani nie pociąga, ale zad ma zacny ;) Pojechaliście po niej ;) Nie ma to jak wejść na grupowe za 20 żetonów i wymagać uj wie czego xD

legia365
Posty: 2

Post autor: legia365 » ndz maja 24, 2020 11:20 pm

Nigdy bym nie pisał na forum w sprawie czegoś co kosztuje 20 żetonów :) Mowa o transmisjach za standardową stówke czy 150.

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » śr maja 27, 2020 12:55 am

Laska banuje zupełnie bez powodu.

Weszłam przed chwilą na jej transmisję (ok. 40 oglądających) i po prostu mnie zbanowała. Z pewnością za to, że jestem kobietą. Czyżby obawiała się konkurencji albo zakładała, że będę robić jej pod górkę? Słabe to było.

Bardzo lubię ją oglądać. Jest jedną z dziewczyn, które oglądam dość regularnie. Szkoda. Sporo straciła w moich oczach.

ODPOWIEDZ