Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

KrolowaLodow

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
michal124
Posty: 6

KrolowaLodow

Post autor: michal124 » pn kwie 27, 2020 9:22 am

Jestem zaskoczony a za razem bardzo zawiedziony Jej wspólnych transmisji z Sylwią (Sexdrgsrock)...
Dziewczyna tak Urocza Seksowna Sympatyczna kompromituje się z największym wykolejeńcem SU,co widać po Sexdrgsrock kiedy prowadzi transmisje swoje a także po jej wyglądzie zniszczonym po używkach od których jest uzależniona.
Królowa proszę wróć do swoich transmisji :) A Wy co sądzicie ?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn kwie 27, 2020 10:27 am

Że jak można pisać o kimś takie bzdury. Jak ktoś kogoś zaprasza na wspólną trasmisje to chyba wie kogo zaprasza i wie z kim zrobi trasmisje.

To nie ty decydujesz zkim ktoś robi trasmisje.

Co do Sylwi już to nie jest ta sama osoba nerwowa co parę lat temu. Nie znacie jej tak dobrze bo znacie ja tylko z Showup.tv, a oceniacie jak wszystkich komu nie pasuje może zmienić okienko.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn kwie 27, 2020 4:00 pm

Kolejny post szołapowej zawistnej trolicy, która niemal codziennie tworzy nowe konta tylko żeby obsmarowywać kolejne modelki...
Żenada...

Toni361
Posty: 16

Post autor: Toni361 » czw kwie 30, 2020 2:44 pm

michal124 pisze:
pn kwie 27, 2020 9:22 am
Jestem zaskoczony a za razem bardzo zawiedziony Jej wspólnych transmisji z Sylwią (Sexdrgsrock)...
Dziewczyna tak Urocza Seksowna Sympatyczna kompromituje się z największym wykolejeńcem SU,co widać po Sexdrgsrock kiedy prowadzi transmisje swoje a także po jej wyglądzie zniszczonym po używkach od których jest uzależniona.
Królowa proszę wróć do swoich transmisji :) A Wy co sądzicie ?
Nie tylko ty zaskoczony jesteś i zarazem zniesmaczony. Na konkurencyjnym portalu Revolicja wykorzystuje młoda do wszelakich rzeczy, No ale cóż młoda ma swój rozum a zarazem jest podatna na ta stara molice ComebackRevolution . Sama już Revolucja nie zarabia, grunt pali się pod nogami to zwerbowała naiwna młoda dziewczynę i chciał ja sprzedać wczoraj za 500 zł 🤭 Narkomanka ze zniszczona gęba i ciałem jak wiszący flak na kiełbasie

Toni361
Posty: 16

Post autor: Toni361 » czw kwie 30, 2020 2:45 pm

LandLord pisze:
pn kwie 27, 2020 4:00 pm
Kolejny post szołapowej zawistnej trolicy, która niemal codziennie tworzy nowe konta tylko żeby obsmarowywać kolejne modelki...
Żenada...
Kogo nazywasz modelka bo chyba nie sexdrugsrock 😂 modelka 😂 stare zwiotczałe babsko w dodatku wulgarne i chamskie zero kobiecości

Niki33
Posty: 9

Post autor: Niki33 » ndz maja 31, 2020 11:38 am

Pusta prostaczka z rynsztokowym głosem...

ODPOWIEDZ