Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Akuma

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Milski
Posty: 4

Re: Akuma

Post autor: Milski » śr cze 24, 2020 11:17 pm

Akuma pisze:
wt kwie 28, 2020 9:29 am
Jestem rocznik 98.
Z wykształceniem nie mam problemu, zajmuje się też tatuażem a kiedyś byłam wicemistrzynią w tańcu towarzyskim.
Moje blizny to faktycznie efekty depresji i trudnego okresu ale nie wszystkie.
Uważam się, za ładną dziewczynę. Nie jakąś najpiękniejszą ale nie używam prawie w ogóle makijażu i poodobam się sobie.
Ostatnio zrobiłam grupowa na życzenie ze zmywania "tapety".
Nie mam nic do ukrycia, nie puszczam się, transmituje z przyjaciółką i z chłopakiem.
Mam wiele zainteresowań i można ze mną o wszystkim porozmawiac na transmisjach :)
A, że jestem troche freakiem i dziwadłem? No cóż, taka moja rola i urok, psauje mi to.

Nie tłumaczę się po porstu rozjaśniam kilka wątpilowści, które się tu pojawiły. Zebyście nie musieli panowie snuć domysłów.

Buziaki dla wszystkich :)

Nie przejmuj się jesteś fajna mądra laska !

Franek85
Posty: 9

Post autor: Franek85 » pt cze 26, 2020 6:50 pm

Milski pisze:
śr cze 24, 2020 11:17 pm
Akuma pisze:
wt kwie 28, 2020 9:29 am
Jestem rocznik 98.
Z wykształceniem nie mam problemu, zajmuje się też tatuażem a kiedyś byłam wicemistrzynią w tańcu towarzyskim.
Moje blizny to faktycznie efekty depresji i trudnego okresu ale nie wszystkie.
Uważam się, za ładną dziewczynę. Nie jakąś najpiękniejszą ale nie używam prawie w ogóle makijażu i poodobam się sobie.
Ostatnio zrobiłam grupowa na życzenie ze zmywania "tapety".
Nie mam nic do ukrycia, nie puszczam się, transmituje z przyjaciółką i z chłopakiem.
Mam wiele zainteresowań i można ze mną o wszystkim porozmawiac na transmisjach :)
A, że jestem troche freakiem i dziwadłem? No cóż, taka moja rola i urok, psauje mi to.

Nie tłumaczę się po porstu rozjaśniam kilka wątpilowści, które się tu pojawiły. Zebyście nie musieli panowie snuć domysłów.

Buziaki dla wszystkich :)

Nie przejmuj się jesteś fajna mądra laska !
Tej to by się psychiatra przydał i nie pisze tego zlośliwie tylko w dobre wierze. Nikt normalny nie pozwala srać, sikać na siebie itp. jej facetowi też jest potrzebna pomoc.

_Sandro_
Posty: 7

Post autor: _Sandro_ » ndz cze 28, 2020 4:36 pm

Milski pisze:
śr cze 24, 2020 11:17 pm
Akuma pisze:
wt kwie 28, 2020 9:29 am
Jestem rocznik 98.
Z wykształceniem nie mam problemu, zajmuje się też tatuażem a kiedyś byłam wicemistrzynią w tańcu towarzyskim.
Moje blizny to faktycznie efekty depresji i trudnego okresu ale nie wszystkie.
Uważam się, za ładną dziewczynę. Nie jakąś najpiękniejszą ale nie używam prawie w ogóle makijażu i poodobam się sobie.
Ostatnio zrobiłam grupowa na życzenie ze zmywania "tapety".
Nie mam nic do ukrycia, nie puszczam się, transmituje z przyjaciółką i z chłopakiem.
Mam wiele zainteresowań i można ze mną o wszystkim porozmawiac na transmisjach :)
A, że jestem troche freakiem i dziwadłem? No cóż, taka moja rola i urok, psauje mi to.

Nie tłumaczę się po porstu rozjaśniam kilka wątpilowści, które się tu pojawiły. Zebyście nie musieli panowie snuć domysłów.

Buziaki dla wszystkich :)

Nie przejmuj się jesteś fajna mądra laska !
Ktoś mądry nie robi sobie sznyt!!!! A ktoś inteligentny po prostu śmieje się z takiego aktu debilizmu.A wiec Akuma -HA HA HA HA- że tak powiem lakonicznie:):):) Męska dziwka znalazła swoją damską dziwkę , więc nie dziwcie się, dlaczego tak wzajemnie się szanują:D

jabacz_gardel
Posty: 3

Post autor: jabacz_gardel » wt cze 30, 2020 1:24 pm

bardzo lubi w gardlo

bieluch38
Posty: 6

Post autor: bieluch38 » pt lip 03, 2020 12:11 pm

Wybrała taką drogę a nie inną, Dziwolong 😑

okragla39
Posty: 10

Post autor: okragla39 » śr lip 15, 2020 12:53 pm

czy akuma jeszcze robi pokazy ?bo cos niemoge na nia trafic ..

kikoken
Posty: 14

Post autor: kikoken » śr lip 15, 2020 4:29 pm

okragla39 pisze:
śr lip 15, 2020 12:53 pm
czy akuma jeszcze robi pokazy ?bo cos niemoge na nia trafic ..
Całkiem niedawno robiła trans, z panią co też tu nadaje... Nazwiska nie pamiętam ;)

ChceOgldadactwojenogi
Posty: 6

Post autor: ChceOgldadactwojenogi » ndz lip 26, 2020 8:23 pm

Aseksualna dziewczyna

pitek87
Posty: 11

Post autor: pitek87 » pn lip 27, 2020 2:05 am

ChceOgldadactwojenogi pisze:
ndz lip 26, 2020 8:23 pm
Aseksualna dziewczyna
Z dziarą powinna robić trans, bo podobna ;D

ojciec8
Posty: 21

Post autor: ojciec8 » pn lip 27, 2020 2:00 pm

Dla mnie również jest całkowicie aseksualna i nieurodziwa, ale w sumie... to kwestia gustu. Na pewno jest ktoś komu się Jej styl podoba.

ODPOWIEDZ