Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
pawelllooo999
Posty: 5

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Post autor: pawelllooo999 » pt lis 27, 2020 10:53 am

Ruda jest niesamowita bardzo angażuje się w to co robi na transmisji i na prv nic sztucznego Zawsze stara się aby każdy kto u niej bywa wyszedł od niej zadowolony . A co do cipki jak niektórzy piszą że jest czarna jak węgiel chyba nie byli u niej na prv bo piszą głupoty. Naturalna piękna cipeczka gdy tylko ja pokaże to zaraz oglądalność wzrasta każdy chce ją ujrzeć 🌷🌷🌷🌷Polecam prv z nią POZDRAWIAM😘😘😘

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » pn sty 25, 2021 8:54 am

Witam wszystkich chłopaków i mężczyzn😉Zapraszam do mnie na privki i losy.Jestem od 6 do 7;30 nadaje narazie tylko rano.Jak ktoś ma ochotę się zabawic to gorąco Zapraszam was😘.Dlugo mnie niebyło nadawałam kiedyś wieczorami i w nocy może kiedyś powrócę w tych godzinach🙂Wiec jak ktoś tęsknił za mną z moich fanów i lubi Szaloną Rudą to Zapraszam na Ogniste privki mrrrr😘😋😜Pozdrawiam wszystkich chłopaków!😘😘😘😘😘

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » pn sty 25, 2021 8:55 am

Witam wszystkich chłopaków i mężczyzn😉Zapraszam do mnie na privki i losy.Jestem od 6 do 7;30 nadaje narazie tylko rano.Jak ktoś ma ochotę się zabawic to gorąco Zapraszam was😘.Dlugo mnie niebyło nadawałam kiedyś wieczorami i w nocy może kiedyś powrócę w tych godzinach🙂Wiec jak ktoś tęsknił za mną z moich fanów i lubi Szaloną Rudą to Zapraszam na Ogniste privki mrrrr😘😋😜Pozdrawiam wszystkich chłopaków!😘😘😘😘😘

Przemkuu
Posty: 13

Post autor: Przemkuu » pn sty 25, 2021 11:53 am

rużowe??? OMG rUżowe????

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » pn sty 25, 2021 3:53 pm

Przemkuu pisze:
pn sty 25, 2021 11:53 am
rużowe??? OMG rUżowe????
Goryl ponoć ogarnia informatykę, ortografii nie musi.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn sty 25, 2021 4:25 pm

RAMIREZbis pisze:
pn sty 25, 2021 3:53 pm
Przemkuu pisze:
pn sty 25, 2021 11:53 am
rużowe??? OMG rUżowe????
Goryl ponoć ogarnia informatykę, ortografii nie musi.
Ja tu nie pisałem jeszcze nic to co chcesz.
Dobrze ze ruda wróciła do showap.tv

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » pn sty 25, 2021 4:27 pm

GORYL pisze:
czw lis 26, 2020 4:42 pm
DadaNieKumam pisze:
czw lis 26, 2020 1:53 pm
Ale tu pyskówka.
Ale faktycznie miedzy nogami czarno jak na kopalni przy węglu u tej pani xD

Tak może poprostu mieć wargi ciemniejsze bo z takimi się urodziła. A pisanie że czarna jak węgiel to no coment. Pozatym latynoskie piękności jak Jenifer Lopez czy Carmen Electra, Shakira też mają ciemne wargi i rużowe cipki. Co bardzo ładnie wygląda. Co do rudej jak tylko ktoś żuci napiwek na cipke widownia idzie do 300 a ostatnio 700 było to raczej nie ma się czego wstydzić jak ma co pokazać. Żadne defekty genetyczne jak i cytuje nie umyta czarna czy tym podobne durne oceny nie mają nic wspólnego z prawdą. Może co druga zazdrości że takiej nie ma nie wiem czytam komentarze wasze. I tu nie wszystkie osoby chyba są normalne.
Czy aby na pewno nie? ;]

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » pn sty 25, 2021 4:43 pm

Zamiast się cieszyć że Ruda wróciła tylko rano transmituje😉To Goryla się uczepiliście o pierdołe w pisowni haha .Niemoge z wami jak małe dzieci.😁Goryl fajny synek i dobry informatyk.Polecam go w sprawach technicznych😉

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » pn sty 25, 2021 4:45 pm

Goryl swój chłop xdddddd pomocny jest tego kue da się mu zazucic xddd

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » pt sty 29, 2021 5:02 pm

Moja cipka jest piękna i słodka:) Zainteresowanych zapraszam na Ognisty priv mrrr😜😍

ODPOWIEDZ