Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
pawelllooo999
Posty: 5

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Post autor: pawelllooo999 » pt paź 09, 2020 3:28 pm

Fajna dziewczyna ze Śląska potrafi się sexi ruszać i sexi ubrać do każdej transmisji . Ma poczucie humoru i jest zawsze wesoła potrafi rozbawić do łez z Nią nie można się nudzić?? I z oczu te nieziemskie spojrzenie działa cuda ?? uwielbiam z Nią chodzić na priv bo robi niesamowite orgazmy przy Nie czuje się jak w niebie . Bardzo polecam z Nią priv

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt paź 09, 2020 6:30 pm

Ognista_Ruda pisze:
sob maja 09, 2020 3:17 am
Mariner 613 no tak łatwiej ci było napisać z męskiego konta niż z damskiego😁 Postaram się więcej ćwiczyć żeby mieć lepsze kształty dzięki za poradę:) Postaram się mniej przeklinać:P Choć już bardzo mało przeklinam hahah 🤣Dobrze że ty umiesz się wygadać😂
Zmiany u niej widać kto nie był to musi odwiedzić to już nie jest ta sama osoba ma większe doświadczenie lepiej wykonane priv lepsze trasmisje dużo zmian w sobie na lepsze dużo wyżeczeń drakońskie diety ćwiczenia układy katorga na siłowni.
Wasze opinie widać że źle czy dobre ona bierze do siebie i potrafiła zmienić się dla siebie dla was wszystkich bo to jest bardzo ambitna dziewczyna i pracowita. Prowadzi trasmisje do 5 rana a potem idzie na 8godzin do pracy. No taka jest prawda że jak trzeba to ona porrafi się poświęcić dla takich ludzi co jej życzą dobrze czy źle ona jest całkiem inna jak kiedyś.
Dawniej poleciały by tu wyzwiska dziś ona jest więcej tolerancyjna i wie że nie jest idealna bo idealnych nie ma człowiek rodzi się taki jak wszyscy każdy jest kowalem swego losu. Pozdrawiam polecam ile razy bym z nią informatycznie coś robił ona już się dużo sama nauczyła jak większość moich znajomych kobiet z Showup.tv ja nie mogę złego słowa o naszej znajomości napisać znamy się na stopie pomocy informatycznej wszystkie zmiany nie były łatwe bo nowa kamera to tylko pieniądze ale nowa umowa operatora to już większy problem. Nowy laptop z zaoszczędzonych zarobków dużo inwestuje w siebie nowa kamera nowe stroje bielizna kozaki wszystko dla ludzi co są z nią tam i wspierają nie tylko zetonem a dobrym słowem.
Ja polecam poznać profil Ognista_Ruda potem napisać o niej źle czy dobrze to wasza sprawa.

pawelllooo999
Posty: 5

Post autor: pawelllooo999 » pt paź 09, 2020 11:07 pm

Goryl zgadzam się z twoją opinią dziewczyna bardzo się stara aby nas facetòw zabawiać u siebie na transmisji bardzo się zmieniła i to na 100% i myślę że jeszcze nie raz nas zaskoczy swoimi szaleńczym i pomysłami tak trzymaj Ognista Ruda💋💋💋💋💋💋

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » wt lis 10, 2020 5:29 pm

Dobra ruda ;D

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » wt lis 10, 2020 8:25 pm

Dobra Ruda w każdym aspekcie😉😁

darek2211
Posty: 3

Post autor: darek2211 » śr lis 11, 2020 2:29 am

warta poświęcenia uwagi, potrafi zadowolić👌 ciekawe transmisje 💖długie grupowe nie udaje orgazmu 👌 odlatuje po prostu polecam zapraszam.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 5:51 pm

Śmiać mi się chce z tych włosów XD więcej włosów niż jej samej xd

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » czw lis 12, 2020 7:21 pm

Mamut wiesz co robi pies jak mu się nudzi ? Jaja sobie liże więc zrób sobie to samo hahah:P . Jak już piszesz jakiś komentarz pod moim profilem to chociaż sensowny:) Bo jesteś zwykłym pionkiem🤣co mu się nudzi i piszesz pierdoły na forum. Chyc się roboty ,a nie pierdolenia:😂😂😂

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 7:26 pm

Ognista_Ruda pisze:
czw lis 12, 2020 7:21 pm
Mamut wiesz co robi pies jak mu się nudzi ? Jaja sobie liże więc zrób sobie to samo hahah:P . Jak już piszesz jakiś komentarz pod moim profilem to chociaż sensowny:) Bo jesteś zwykłym pionkiem🤣co mu się nudzi i piszesz pierdoły na forum. Chyc się roboty ,a nie pierdolenia:😂😂😂
A ty chwyć za maszynkę i opierdol te kłaki xd

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » czw lis 12, 2020 7:40 pm

nie mam słów Ty jesteś jednak debil!!🤣🤣🤣I przestan odp mi na moje komentarze bo i tak odp jakieś pierdoły besensowne jak dziecko z przedszkola!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ODPOWIEDZ