Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Ognista_Ruda
Posty: 33

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Post autor: Ognista_Ruda » sob kwie 18, 2020 5:26 pm

moncio widocznie dobrze wyglądam skoro u mnie rano było 300 osób 😁A dziś chłopaki szczególnie was zapraszam dzisiaj wieczorem na transmisję a będzie się działo dużo i pełno niespodzianek😜

elDjablO92
Posty: 2

Post autor: elDjablO92 » sob kwie 18, 2020 9:07 pm

świetna latynoska cipka jak marzenie ! a jej pokazy to kwintesencja kobiecości ! uwielbiam :D priv konkretnie i rzetelnie wykonane.

moncio
Posty: 8

Post autor: moncio » sob kwie 18, 2020 9:40 pm

Ognista_Ruda pisze:
sob kwie 18, 2020 5:26 pm
moncio widocznie dobrze wyglądam skoro u mnie rano było 300 osób 😁A dziś chłopaki szczególnie was zapraszam dzisiaj wieczorem na transmisję a będzie się działo dużo i pełno niespodzianek😜
No u rafatusa też zawsze dużo osób było.......więc wrażenia to na mnie nie zrobiłaś

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » pn kwie 20, 2020 10:53 pm

Pacman ty zabierasz się jak sójka za morze do mnie 😁hahahahh . A miałeś przyjść na przebieranki😜

guardian69
Posty: 3

Post autor: guardian69 » wt kwie 28, 2020 12:12 am

Rzadkie połączenie inteligencji gracji z urodą wraz z urokiem osobistym. Cudowna wspaniała osoba.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw kwie 30, 2020 7:03 am

guardian69 pisze:
wt kwie 28, 2020 12:12 am
Rzadkie połączenie inteligencji gracji z urodą wraz z urokiem osobistym. Cudowna wspaniała osoba.

No cały czas zmiany idą w lepszym kierunku trochę epidemia pomieszała plany zakupu kamery ale to się niedługo zmieni na jeszcze lepszy obraz jak jest.

WkurzonaMamaRudiego
Posty: 5

Post autor: WkurzonaMamaRudiego » pt maja 01, 2020 1:42 pm

Z charakteru sympatyczna.

Z tą inteligencją to jednak grubo tam któryś popłynął, bo ona strzela błędy ortograficzne w prawie każdym poście, a nie trzeba być doktorem habilitowanym by mieć pojęcie o podstawowych zasadach ortografii, które wynosi się ze szkoły podstawowej.
Tłumaczy to trochę dlaczego robi karierę na SU, a nie w normalnej pracy, gdzie jednak trzeba mieć obycie i minimum wiedzy, jeżeli nie pracuje się w budowlance na stanowisku "machacz łopatą".

WIEDZMINNN
Posty: 4

Post autor: WIEDZMINNN » wt maja 05, 2020 6:57 pm

Niezła dupeczka z Niej śliczne cycuszki cipka też wspaniała robi zajefajne pokazy na prv POLECAM

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt maja 08, 2020 10:26 am

Nadaje już też z rana od 6 😜

Mariner613
Posty: 2

Post autor: Mariner613 » sob maja 09, 2020 12:45 am

Bardzo wulgarna kobieta, brak kobiecych kształtów, nie potrafi się poprawnie wysłowić. Nie polecam.

ODPOWIEDZ