Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
IsaDora85
Posty: 41

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Post autor: IsaDora85 » sob kwie 18, 2020 3:53 pm

Oj Goryl uwierz mi że dużo pociognie😁hahaha Sama przyjemnośc wejsc w ten ciemny mokry tunel mmm😍

Czeslaw-Waligrucha
Posty: 6

Post autor: Czeslaw-Waligrucha » sob kwie 18, 2020 4:33 pm

Muszę sie poddać, bo za wysoki poziom dyskusji tutaj. Gdy zobaczyłem "naskUrek" oraz "pUjdzie" to od razu wiedziałem, że nie mam szans wygrać tej bitwy na argumenty.

Jeszcze brakuje mi argumentu, że jedn czy drugi nie jest polonistą. No faktycznie, straszne to uproszenie w ich opinii - albo jest sie polonista albo głąbem. Ciekawe czy jak idą do sklepu i płacą dajmy 10 zł za coś co kosztuje 5 zł to czy muszą być matematykiem, aby wiedzieć ile dostać reszty?

Generalnie jednak przedstawionymi argumentami, ortografią i składnia wyjaśnili mnie, że zostałem bez słowa.
Ostatnio zmieniony sob kwie 18, 2020 5:13 pm przez Czeslaw-Waligrucha, łącznie zmieniany 1 raz.

moncio
Posty: 8

Post autor: moncio » sob kwie 18, 2020 4:37 pm

strasznie wulgarrna i odpychająca swoim zachowaniem, wiecznie tylko klnie na transmisji i zachowuje sie jak taki babo-chlop do tego te komiczne tańce jak robot no nie wiem może faktycznie jak to ta pani napisala dawno pędzla nie moczyluiście bo na taka szkarade to aż szok ze ktokolwiek chodzi bo jak dla mnie to jest strasznie męska w zachowaniu i mocno zaniedbana. szkoda czsu

IsaDora85
Posty: 41

Post autor: IsaDora85 » sob kwie 18, 2020 4:46 pm

Moncio Fest musiałes byc na bani bo twoja elokwencja spada poniżej poziomu morza😁A moje wulgaryzmy są kierowane do fetyszystów będącej uległej swojej Pani😂

moncio
Posty: 8

Post autor: moncio » sob kwie 18, 2020 4:48 pm

Droga Pani Iso cieszę się że moja elokwencja nie spada poniżej twojego poziomu inteligencji bo chociaż jeszcze pisać po polsku to ja umiem sprawnie

moncio
Posty: 8

Post autor: moncio » sob kwie 18, 2020 4:50 pm

i nie zmienia to faktu ze klniesz na transmisji jak szewc (moze juz sama tego nie zauważasz) trąci troche patola

IsaDora85
Posty: 41

Post autor: IsaDora85 » sob kwie 18, 2020 4:58 pm

mocnio ,, dawno pędzla moczyliuście, wulgarrna, szkoda czsu" - Właśnie widać jak ty piszesz inteligetnie po polsku . Chyba wirus się uaktywnił w twojej pisowni😁😂😂😂😂Znajdz na to lekarstwo lub zmień dilera😂😂😉😉😉

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » sob kwie 18, 2020 4:59 pm

moncio pisze:
sob kwie 18, 2020 4:48 pm
Droga Pani Iso cieszę się że moja elokwencja nie spada poniżej twojego poziomu inteligencji bo chociaż jeszcze pisać po polsku to ja umiem sprawnie

i nie zmienia to faktu ze klniesz na transmisji jak szewc (moze juz sama tego nie zauważasz) trąci troche patola
moncio = Marcin321? - Ulubione teksty o "inteligencji" i "patoli" cię zdradzają.
Byłyby jaja, gdybyś okazał się także bałwanem (ups... bałwankiem). ;)
Ostatnio zmieniony sob kwie 18, 2020 5:09 pm przez oko_rozwarte_szeroko, łącznie zmieniany 1 raz.

moncio
Posty: 8

Post autor: moncio » sob kwie 18, 2020 5:09 pm

IsaDora85 pisze:
sob kwie 18, 2020 4:58 pm
mocnio ,, dawno pędzla moczyliuście, wulgarrna, szkoda czsu" - Właśnie widać jak ty piszesz inteligetnie po polsku . Chyba wirus się uaktywnił w twojej pisowni😁😂😂😂😂Znajdz na to lekarstwo lub zmień dilera😂😂😉😉😉
To są literówki moja droga, a nie byki ortograficzne jakie robisz w co drugim słowie :) I o tym własnie mówię, ja wyraziłem swoja opinię na temat danej dziewczyny, a tu proszę ile razy już zostałem obrażony. Moja droga takie życie, trzeba nauczyć się przyjmować krytykę i może coś w sobie poprawić bo niestety ale troche roboty przy sobie to Ty masz ;)

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » sob kwie 18, 2020 5:20 pm

moncio pisze:
sob kwie 18, 2020 5:09 pm
Moja droga takie życie, trzeba nauczyć się przyjmować krytykę i może coś w sobie poprawić bo niestety ale troche roboty przy sobie to Ty masz ;)
Moncio, umieram z ciekawości, odpal kamerkę i objaw mi się, z całą mocą swojej zajebistości i każdym dopracowanym szczegółem swojego intelektu i ciała.

ODPOWIEDZ