Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Mamut_Manfred
Posty: 481

Re: IsaDora85\ Ognista_Ruda

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 7:47 pm

Ognista_Ruda pisze:
czw lis 12, 2020 7:40 pm
nie mam słów Ty jesteś jednak debil!!🤣🤣🤣I przestan odp mi na moje komentarze bo i tak odp jakieś pierdoły besensowne jak dziecko z przedszkola!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Oo czyli prawda jednak boli xd

kierownik-piwnicy
Posty: 42

Post autor: kierownik-piwnicy » czw lis 12, 2020 9:38 pm

Mamut_Manfred pisze:
czw lis 12, 2020 7:47 pm
Ognista_Ruda pisze:
czw lis 12, 2020 7:40 pm
nie mam słów Ty jesteś jednak debil!!🤣🤣🤣I przestan odp mi na moje komentarze bo i tak odp jakieś pierdoły besensowne jak dziecko z przedszkola!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Oo czyli prawda jednak boli xd

Mamut_Manfred
człowieku ty to jesteś jakiś psychopata mizogin, takich jak ty to się powinno od społeczeństwa izolować.

GreckiSer
Posty: 1

Post autor: GreckiSer » czw lis 12, 2020 10:10 pm

Ognista_Ruda pisze:
czw lis 12, 2020 7:21 pm
Mamut wiesz co robi pies jak mu się nudzi ? Jaja sobie liże więc zrób sobie to samo hahah:P .
A Tobie jak się nudzi, to sobie psioche podmywasz? Nie wiem czy wiesz ale to o czym piszesz to higiena zwierząt, do której zresztą wielu homosapiens brakuje sporo, ale Ty nawet nie wiesz co znaczy tzw "lizanie jaj przez psa" więc szkoda strzępić ryja na matoła.

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » czw lis 12, 2020 10:32 pm

ty Chuju niemyty nawet nie byłeś na żadnym privie! a ty mi komentarze wypisujesz🤣🤣🤣🤣🤣

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 11:43 pm

Nie myta to ty jesteś XD wydajesz się jak by od ciebie strasznie śmierdziało xd jedziesz po każdym kto napisze negatywny komentarz o tobie xd a jak ktoś pozytywny napisze to darmowe ruchanko czy co w zamian? Xddd

Ognista_Ruda
Posty: 33

Post autor: Ognista_Ruda » wt lis 24, 2020 8:16 pm

Mamucie włochaty to ty raczej jesteś🤣🤣🤣🤣🤣To ty jedziesz pędzlem po ścianie a ja to gówno musze po tobie ścierać🤣🤣🤣🤣Żeby nie straciło zapachu i uroku!

DadaNieKumam
Posty: 5

Post autor: DadaNieKumam » czw lis 26, 2020 1:53 pm

Ale tu pyskówka.
Ale faktycznie miedzy nogami czarno jak na kopalni przy węglu u tej pani xD

DadaNieKumam
Posty: 5

Post autor: DadaNieKumam » czw lis 26, 2020 1:53 pm

DadaNieKumam pisze:
czw lis 26, 2020 1:53 pm
Ale tu pyskówka.
Ale faktycznie miedzy nogami czarno jak na kopalni przy węglu u tej pani, wiec cos w tym jest xD

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lis 26, 2020 4:41 pm

DadaNieKumam pisze:
czw lis 26, 2020 1:53 pm
Ale tu pyskówka.
Ale faktycznie miedzy nogami czarno jak na kopalni przy węglu u tej pani xD

Tak może poprostu mieć wargi ciemniejsze bo z takimi się urodziła. A pisanie że czarna jak węgiel to no coment. Pozatym latynoskie piękności jak Jenifer Lopez czy Carmen Electra, Shakira też mają ciemne wargi i rużowe cipki. Co bardzo ładnie wygląda. Co do rudej jak tylko ktoś żuci napiwek na cipke widownia idzie do 300 a ostatnio 700 było to raczej nie ma się czego wstydzić jak ma co pokazać. Żadne defekty genetyczne jak i cytuje nie umyta czarna czy tym podobne durne oceny nie mają nic wspólnego z prawdą. Może co druga zazdrości że takiej nie ma nie wiem czytam komentarze wasze. I tu nie wszystkie osoby chyba są normalne.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lis 26, 2020 4:42 pm

DadaNieKumam pisze:
czw lis 26, 2020 1:53 pm
Ale tu pyskówka.
Ale faktycznie miedzy nogami czarno jak na kopalni przy węglu u tej pani xD

Tak może poprostu mieć wargi ciemniejsze bo z takimi się urodziła. A pisanie że czarna jak węgiel to no coment. Pozatym latynoskie piękności jak Jenifer Lopez czy Carmen Electra, Shakira też mają ciemne wargi i rużowe cipki. Co bardzo ładnie wygląda. Co do rudej jak tylko ktoś żuci napiwek na cipke widownia idzie do 300 a ostatnio 700 było to raczej nie ma się czego wstydzić jak ma co pokazać. Żadne defekty genetyczne jak i cytuje nie umyta czarna czy tym podobne durne oceny nie mają nic wspólnego z prawdą. Może co druga zazdrości że takiej nie ma nie wiem czytam komentarze wasze. I tu nie wszystkie osoby chyba są normalne.

ODPOWIEDZ