Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Elizabeth789 - chyba się zakochałem ;)

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Re: Elizabeth789 - chyba się zakochałem ;)

Post autor: LandLord » pn kwie 13, 2020 7:54 pm

whitecoctail pisze:
pn kwie 13, 2020 6:01 pm
Przecież i tak nie masz nic lepszego do roboty skoro całymi dniami przesiadujesz na SU, trolujesz i obrzucasz ludzi gównem...

Wykaż się chociaż pracowitością, skoro nie potrafisz błysnąć rozumem.

Jan_Dlugosz_23cm
Posty: 38

Post autor: Jan_Dlugosz_23cm » pn kwie 13, 2020 9:37 pm

One są ZAJEBISTE! S Z O K !!!

Przemek246
Posty: 69

Post autor: Przemek246 » wt kwie 14, 2020 7:30 pm

Land życie musiało ci dać niezłego kopa w chuja,że ty takie pierdy piszesz.Żalosny samotny zmarszczonym fred błyszczy głupota na szolapie.Zastanawiam się kto lub co w twojej matce zmoczylo że takie coś wysrała.

Przemek246
Posty: 69

Post autor: Przemek246 » wt kwie 14, 2020 11:39 pm

Na twoje argumenty ?heheh z dupy twojej obsranej wyssane chyba hehhe.Już ci wiele osób pisze ze jesteś pajacem pierdzacym na szołapie bo nie masz zycia prywatnego zostales wyruchany w srakę i szczekasz na szołapie chłopku roztropku.Pluj świni w oczy to powie że deszcz pada.I z tobą wszo jest to samo,pisz swoje pierdolamento dopóki cie nie wyjebia z szołapa.Siedz sraj pod siebie i pisz na szolapie i myśl jaki ty jesteś zajebisty stulejarz heheh.Żegnam ,dojebalem ci teraz ,możesz napierdalac ile wlezie ,tylko nie podcieraj dupy jak się zesrasz:)Siedz ujebany w gównie po uszy,pa:)

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr kwie 15, 2020 11:03 pm

Przemek246 pisze:
wt kwie 14, 2020 11:39 pm
Ani troszkę mi nie dojebałaś, jedynie udowodniłeś moją tezę, że jesteś tępym chamem. :)

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr kwie 15, 2020 11:05 pm

A dziewczyny dziś w trójkę dają czadu - kto jeszcze nie widział, niech zaglądnie.

https://showup.tv/ElizabethSonya11Lana

balwanekzkrainylodow
Posty: 8

Post autor: balwanekzkrainylodow » sob kwie 18, 2020 3:34 pm

Super talent muzyczny.

Iokii
Posty: 11

Post autor: Iokii » ndz kwie 19, 2020 11:07 am

no świetne są , nalepsze co tu widziałem i w trójke sie rozbierajom

Awatar użytkownika
Bose_Stopy_Antylopy
Posty: 39

Post autor: Bose_Stopy_Antylopy » pt kwie 24, 2020 8:57 pm

Dziewczyny całkiem sympatyczne i urodziwe. Co do śpiewu... Słyszałem raz i jak dla mnie z tonacją momentami przeginały. Nie dało się tego słuchać, ale co ja tam wiem. Panią Zapendowską nie jestem i się nie znam, a może mam coś jeszcze ze słuchem albo głową :P

ODPOWIEDZ