Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

waniliowa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
waniliowa
Posty: 7

Re: waniliowa

Post autor: waniliowa » ndz kwie 26, 2020 10:55 am

Cześć Wszystkim ! :-) W sumie miałam nie wypowiadać się w temacie, ponieważ nie lubię dyskutować z ludźmi podłymi, zawistynmi, beszczelnymi itd. ( o czym część z Was dobrze wie ;-) ), jednak zdecydowałam się...
Na początku przypominam, że nie jest to portal randkowy i nie szukam tutaj miłości lecz zabawy. Nie jestem tutaj po to, żebyście mnie kochali lub nienawidzili, żebyście mi wierzyli czy niewierzyli, lecz żebyście się dobrze ze mną bawili ! :-) NIKOGO nie zmuszam do tego, aby mnie oglądać :-) Podoba Ci się? Zostań, zagadaj lub po prostu podglądaj :-) Nie podoba Ci się ? Zapraszam okienko dalej. Chcesz zostawić żeton ? Zostaw. Nie chcesz ? Nie zostawiaj. Wszyscy (mam nadzieję) jesteśmy na tym portalu dorośli i każdy ma swój rozum. Każdy decyduje o własnym wizerunku, własnych finansach, własnych przyjemnościach. Każdy ma własne życie (choć jak się okazuje szanowny Pan fotograf i stek22 widocznie nie mają, ponieważ wolą zajmować się życiem innych, w lekko nieudolny sposób z resztą). Gdybym była modelką, nigdy nie chciałabym spotkać na swojej drodze takiego fotografa , który byłby w stanie zrobić taki syf komuś z branży. Jest to żałosne i jakże niedojrzałe.
Mam nadzieję, że modelka z profilu podjęła już wobec Pana ,,fotografa" kroki prawne, ponieważ podobno znajdowały się na nim jej dane osobowe, a w związku z RODO, wiadomo jakie mogą być konsekwencje.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko, bawcie się dobrze, jak nie ze mną, to z inną kobietą/facetem :-) Ja spędzam tu mega sympatyczny czas !
Nigdy nie znałam swojego ciała tak dobrze jak teraz, a od stycznia miałam tutaj więcej orgazmów niż przez całe moje dotychczasowe życie :-p
Panu ,,fotografowi" życzę troszkę więcej dystansu do życia i więcej luzu w majtkach, nie spinaj Pan się tak :-* Zapraszam do kontaktu na priv, ma Pan u mnie darmową transmisję z cycuszkami, żeby mógł się Pan przyjrzeć, jak wygląda duży, NATURALNY biuścik ;-)
Buziaki :-)

Awatar użytkownika
danielfoto
Posty: 1

Post autor: danielfoto » pt cze 19, 2020 7:10 pm

Widać pani "patrycja_gaga" bardzo się przejęła, że jej sobowtórka robi brzydkie rzeczy na SU i usunęła całe portfolio. Dziwny zbieg okoliczności?!

Nie wiem jak można poświęcić wyrobioną markę w świecie mody dla udawania orgazmów i robienie z siebie ostatniej kurwy przez internet.

Z drugiej strony nie hejtujmy - tak słuchając jej wypowiedzi odnoszę wrażenie że ledwo co podstawówkę ma skończoną, więc co innego mogłaby robić? Brawo TY !

zdzifko
Posty: 5

Post autor: zdzifko » pt cze 19, 2020 7:48 pm

Dorosła jest to robi co chce. Czy miała kogoś o zgodę pytać?

Turrorr
Posty: 28

Post autor: Turrorr » czw lis 26, 2020 12:41 am

jej sprawa co robi

Pytajnik
Posty: 300

Post autor: Pytajnik » czw lis 26, 2020 10:53 pm

waniliowa pisze:
ndz kwie 26, 2020 10:55 am
jak wygląda duży, NATURALNY biuścik ;-)
Buziaki :-)
Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą?

kitek12
Posty: 1

Post autor: kitek12 » czw gru 10, 2020 12:55 pm

"Gdybym była modelką, nigdy nie chciałabym spotkać na swojej drodze takiego fotografa , który byłby w stanie zrobić taki syf komuś z branży. Jest to żałosne i jakże niedojrzałe.
Mam nadzieję, że modelka z profilu podjęła już wobec Pana ,,fotografa" kroki prawne, ponieważ podobno znajdowały się na nim jej dane osobowe, a w związku z RODO, wiadomo jakie mogą być konsekwencje. "

Nie strasz tak tym RODO bo się jeszcze zesrasz . Na kłamstwie nic nie ugrasz :) pozdrów męża i nastepnym razem załóż obroczke na ręke :)

waniliowa
Posty: 7

Post autor: waniliowa » ndz gru 13, 2020 2:00 pm

Wesołych Świąt :*

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » pn gru 14, 2020 3:59 pm

waniliowa pisze:
ndz gru 13, 2020 2:00 pm
Wesołych Świąt :*
A co już znikasz na parę tygodni z SU, bo mąż będzie w domu?

Maczow200
Posty: 4

Post autor: Maczow200 » pt gru 18, 2020 5:41 pm

Waniliowa to stara rura straszy tymi poprawianymi u chirurga zwisami a na karku 40 lat będzie. Mogłaby się zająć swoimi dziecmi bo pójdą w jej ślady jak tak dalej będzie je zaniedbywać. Nie polecam tej grubaski chyba że ktoś lubi przestarzałe i rozjebane cipsko.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » pt gru 18, 2020 6:25 pm

Maczow, Kiciu, skąd w tobie tyle trucizny?
Jeśli już o rodzicach wspominasz, to czyżby twoja mama, zamiast dawać cycka do ssania, podawała ci w butli jad? ;)

ODPOWIEDZ