Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

waniliowa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Re: waniliowa

Post autor: xXCzarneKociskoXx » ndz gru 20, 2020 12:35 am

Wkurwiająca jest jej maniera jaka to spoko niby jest i jak bardzo durni są jej widzowie, że poszlak nie widzą...
Ale jak się bawią - to niech się bawią...

Sam wchodzę pogapić się na cycki i chuj czy ma sztuczne... dobrze się gapi

krecik262_
Posty: 1

Post autor: krecik262_ » wt gru 22, 2020 12:33 am

Jestem ciekawy ile z Was tutaj opluwających pisze prawdę o sobie... Showup to dosyć specyficzne miejsce, więc raczej żadna z transmitujących osób nie wywala prawdy o swoim życiu - chyba że pasuje im taki brak prywatności... Co do Waniliowej to dla mnie zawsze spoko dziewczyna, fajnie z nią się gada na różnie tematy, niekoniecznie trzeba wchodzić na prywatne życie, żeby rozmowa była ciekawa... A idę o zakład, że to przez Was detektywi showupa Waniliowa bywa teraz rzadko i większość czasu spędza na priv... W sumie jej się nie dziwię, bo jako jedna z nielicznych dziewczyn stara się być tutaj zawsze miła, sympatyczna i kulturalna, a potem i tak syf musi o sobie czytać

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » wt gru 22, 2020 4:03 pm

xXCzarneKociskoXx pisze:
ndz gru 20, 2020 12:35 am
Wkurwiająca jest jej maniera jaka to spoko niby jest i jak bardzo durni są jej widzowie, że poszlak nie widzą...
Ale jak się bawią - to niech się bawią...

Sam wchodzę pogapić się na cycki i chuj czy ma sztuczne... dobrze się gapi

Gościu co ty pieprzysz normalni ludzie wchodza sie tu zabawic i zamykają stronę a nie szukaja poszlak - gowno kogo obchodzi czy ma dzieci czy męża

Szalona_laseczka
Posty: 8

Post autor: Szalona_laseczka » wt gru 22, 2020 5:58 pm

krecik262_ pisze:
wt gru 22, 2020 12:33 am
Jestem ciekawy ile z Was tutaj opluwających pisze prawdę o sobie... Showup to dosyć specyficzne miejsce, więc raczej żadna z transmitujących osób nie wywala prawdy o swoim życiu - chyba że pasuje im taki brak prywatności... Co do Waniliowej to dla mnie zawsze spoko dziewczyna, fajnie z nią się gada na różnie tematy, niekoniecznie trzeba wchodzić na prywatne życie, żeby rozmowa była ciekawa... A idę o zakład, że to przez Was detektywi showupa Waniliowa bywa teraz rzadko i większość czasu spędza na priv... W sumie jej się nie dziwię, bo jako jedna z nielicznych dziewczyn stara się być tutaj zawsze miła, sympatyczna i kulturalna, a potem i tak syf musi o sobie czytać
Żadna nowość, że miłe laski jeszcze udające, że was lubią i dają poczucie że jesteście lepsi od innych widzów zarabiają najwięcej. Tu chodzi tylko o jak największy żeton ślepaki.

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » wt gru 22, 2020 7:40 pm

Genesis pisze:
wt gru 22, 2020 4:03 pm
Gościu co ty pieprzysz normalni ludzie wchodza sie tu zabawic i zamykają stronę a nie szukaja poszlak - gowno kogo obchodzi czy ma dzieci czy męża
Połowa wchodzi do autentycznych przeżyć, a druga by złudnie się bawić.

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » wt gru 22, 2020 7:47 pm

xXCzarneKociskoXx pisze:
wt gru 22, 2020 7:40 pm
Genesis pisze:
wt gru 22, 2020 4:03 pm
Gościu co ty pieprzysz normalni ludzie wchodza sie tu zabawic i zamykają stronę a nie szukaja poszlak - gowno kogo obchodzi czy ma dzieci czy męża
Połowa wchodzi do autentycznych przeżyć, a druga by złudnie się bawić.

Bredzisz starsznie, tu sie wchodzi , wali konia i zamyka laptop tyle.

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » wt gru 22, 2020 7:55 pm

Genesis pisze:
wt gru 22, 2020 7:47 pm
Bredzisz starsznie, tu sie wchodzi , wali konia i zamyka laptop tyle.
nie do końca, wiele osób wchodzących na su to spierdoliny życiowe, po jakichś traumatycznych przejściach, szukają tu czegoś więcej niż tylko walenia. walenia mają przecież od chuja w necie, do wyboru, do koloru. tu karmią się namiastką jakiejś zażyłości, interakcji z kobietą. i mimo że to wszystko jest o kant dupy potłuc i nic nie znaczy, to potem słabsze jednostki wychodzą jeszcze bardziej poobijane niż, gdy tu wchodziły całe ujarane.

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » śr gru 23, 2020 3:37 pm

zwykly_padawan pisze:
wt gru 22, 2020 7:55 pm
Genesis pisze:
wt gru 22, 2020 7:47 pm
Bredzisz starsznie, tu sie wchodzi , wali konia i zamyka laptop tyle.
nie do końca, wiele osób wchodzących na su to spierdoliny życiowe, po jakichś traumatycznych przejściach, szukają tu czegoś więcej niż tylko walenia. walenia mają przecież od chuja w necie, do wyboru, do koloru. tu karmią się namiastką jakiejś zażyłości, interakcji z kobietą. i mimo że to wszystko jest o kant dupy potłuc i nic nie znaczy, to potem słabsze jednostki wychodzą jeszcze bardziej poobijane niż, gdy tu wchodziły całe ujarane.
Ja jestem taką spierdoliną życiową :)

trotyl41
Posty: 18

Post autor: trotyl41 » sob kwie 17, 2021 10:15 pm

Panienka ma fajne cycki i na tym jej atuty się kończą, z twarzy przeciętna. Jest to prostytutka, która pracuje w jednym z duzych polskich miast. Typowa żetoniara , która robi transmisje na mieszkaniówce w oczekiwaniu na klientów.

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » pn kwie 19, 2021 9:11 pm

Gawron34 pisze:
pn kwie 19, 2021 9:08 pm
laski tu wchodza zarabac kiedy to do was dotrze
właśnie to do mnie dotarło, dzięki za oświecenie mnie.

ODPOWIEDZ