Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

waniliowa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
waniliowa
Posty: 7

Re: waniliowa

Post autor: waniliowa » śr sie 25, 2021 1:14 pm

Już trotyl? Lepiej? Mam nadzieję, że tak, a jeśli nie to dajesz śmiało, fajnie mi się to czyta :)
Zapomniałeś już, jak po pierwszym banie, gdy Cię odblokowałam przepraszałeś, że Cię poniosło, a później zachowywałeś się jak gdyby nigdy nic, nawet nie raczyłeś usunąć tych swoich wypocin. Z drugim banem i tak długo zwlekałam (@Pytajnik opisał sytuację wyżej, dziękuję).
Mogę mieć nawet 100 lat, jedenaścioro dzieciaków, pochodzić z patologicznej rodziny mieć trzeciego męża, to nie jest Twoja sprawa. Twoją sprawą może być to, czy Ci pokazałam cycka, jak za niego zapłaciłeś ;) Skoro tak uważnie słuchasz moich transmisji, powinieneś wiedzieć, że jestem ateistką i nie obchodzę świąt typu narodziny czy zmartwychwstanie Twojego zbawiciela. Żebym to raz była pod wpływem i żebym to raz pokazywała buzię. Wtedy przecież jest najlepsza zabawa (jak dla mnie, Tobie widocznie też się podobało, skoro znasz szczegóły) :D Nie będę więcej odpisywać, bo nie widzę sensu. Panowie wyżej już Ci wyjaśnili, że jest to portal EROTYCZNY i grzebanie sobie w piździe jest tutaj NORMĄ, jak chcesz różaniec odmówić, to wiesz gdzie się udać. Pozdrawiam i życzę Ci, żebyś odbudował kiedyś poczucie własnej wartości. Buziaki :*

ExxxxxCusEme18
Posty: 11

Post autor: ExxxxxCusEme18 » śr sie 25, 2021 10:21 pm

Ja tak tylko zapytam Pani Waniliowa, czy Pani przeszkadza krzyż na ścianie? Prosze nie brać tego do siebie, pytanie nie jest obrazą ani niczym podobnym, tylko pytam z ciekawości, bo pisze Pani że jest ateistką. pozdrawiam :)

Archer93
Posty: 1

Post autor: Archer93 » czw sie 26, 2021 4:51 am

Tylu trolli, co tutaj nie znajdzie się we wszystkich częściach Gothica xd Osobiście jestem niezwykle zdziwiony tym skąd bierzecie informacje na temat potencjalnych dzieci, rodziny, partnerów czy nawet miejsc zamieszkania transmitujących tutaj kobiet. Pomijając fakt, że znajdujemy się na portalu erotycznym to każda plotka na któryś z wcześniej wymienionych zagadnień może komuś uprzykrzyć funkcjonowanie w życiu prywatnym. Lubicie jak ktoś rozsiewa dookoła nieprawdziwe informacje na Wasz temat? Ja na przykład nie lubię. I domyślam się, że zarówno waniliowa jak i inne transmitujące tutaj kobiety też nie lubią.

waniliowa
Posty: 7

Post autor: waniliowa » czw sie 26, 2021 7:35 am

ExxxxxCusEme18 pisze:
śr sie 25, 2021 10:21 pm
Ja tak tylko zapytam Pani Waniliowa, czy Pani przeszkadza krzyż na ścianie? Prosze nie brać tego do siebie, pytanie nie jest obrazą ani niczym podobnym, tylko pytam z ciekawości, bo pisze Pani że jest ateistką. pozdrawiam :)
Nie, nie przeszkadza mi krzyż na ścianie. Szanuję osoby wierzące, ich tradycje i symbole. Po prostu jestem osobą niewierzącą (może to określenie będzie mniej kontrowersyjne ;-)). Jestem uduchowiona, ale nie wyznaje żadnej religii. ;-)

trotyl41
Posty: 18

Post autor: trotyl41 » czw sie 26, 2021 7:20 pm

Nie wiem po co do pokazywania cycka mieszasz Boga, a co mnie obchodzi Twój brak wiary w Boga. Ty jedyną wiarę jaką wyznajesz to wiara w żetony. Myślisz, że zrobisz mi na złość mówiąc o tym, że nie jesteś wierząca? Ja zyczę Ci wszystkiego najlepszego w życiu. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś kto cię pokocha bardzo mocno urodzisz dzieci, będziesz żyła szczęśliwie. Naprawdę masz we mnie osobę, która trzyma za Ciebie kciuki. Zresztą i tak dalej wynagradzam Twoje występy żetonami. :) Mogę usunąć te wpisy, ale nie wiem jak :) Podpowiesz, to wszystkie zostaną usunięte. Niech moc będzie z Tobą dziewczyno. Wiesz , najbardziej zdenerwowało mnie nie to , że dostałem bana ale to że zrobiłas ze mnie tego dnia kozła ofiarnego swoich niepowodzeń . Już po wejściu na transmisję było widać, że masz katastrofalny nastrój( to kłoci się z Twoją opinią o wejściach tylko wtedy , kiedy masz dobry nastrój). Nie zmarnuj swojego zycia przez SU. Zasługujesz na coś znacznie lepszego.

trotyl41
Posty: 18

Post autor: trotyl41 » śr wrz 01, 2021 11:05 pm

Lepiej żebyś nie wiedział hahaha

trotyl41
Posty: 18

Post autor: trotyl41 » czw wrz 02, 2021 1:07 am

Mądrze piszesz

trotyl41
Posty: 18

Post autor: trotyl41 » czw wrz 02, 2021 1:10 am

Nie jest to tylko e prostytucja , słowa którego boją się jak ognia, ale także jest tutaj cała masa prawdziwych prostytutek. Nie trzeba być specjalnie bystry , żeby to zrozumieć.

waniliowa
Posty: 7

Post autor: waniliowa » czw wrz 02, 2021 6:20 am

Trotyl... Nie wiem kto jest bardziej żałosny... Ja, ujeżdżająca dildo jak wściekła, czy Ty i Twoje durne komentarze :-) Pewnie odpowiesz, że ja, a ja pozostawię to do oceny innym. Próbujesz być zabawny i inteligentny, a zachowujesz się jak urażony nastolatek, który dostał bana od e-prostytutki, czy prostytutki, jak wolisz. Kurcze, jakie Ty musisz mieć smutne życie. Szkoda mi się Ciebie zrobiło, czytając to wszystko.
Co do filmików, jest ich sporo, a będzie jeszcze więcej, dlatego muszę się jeszcze bardziej starać, żeby ojciec był dumny, jak będzie je oglądał :-)

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » czw wrz 02, 2021 8:21 am

trotyl41 pisze:
czw wrz 02, 2021 1:10 am
Nie jest to tylko e prostytucja , słowa którego boją się jak ognia, ale także jest tutaj cała masa prawdziwych prostytutek. Nie trzeba być specjalnie bystry , żeby to zrozumieć.
To fakt, większość używa słowa "modelka" a przecież siedzenie na kamerce to ta sama prostytucja, którą uprawiały przy drodze. Prostytucja od e-prostytucji różni się tylko tym, że nikt ich nie dotyka. Ale też trzeba stwierdzić, że zdanie nas oglądających większości panienek nie obchodzi, bo jakby się przejmowały komentarzami tu czy na czacie to znaczy, że nie pasują do tego bajzlu i zawodu prostytutki. Najważniejsze, aby żeton się zgadzał, bo przecież nie siedzą tu dla przyjemności. Każda dziewczyna wykonuje taki zawód jaki umie najlepiej a że dla setek panienek jest to siedzenie na kamerce to dobrze, bo jest co pooglądać.

ODPOWIEDZ