Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PulchnaKluseczka

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
oceniajacy
Posty: 28

Re: PulchnaKluseczka

Post autor: oceniajacy » wt lut 23, 2021 9:26 pm

Śmiesznie to wygląda, jak te laski próbują odpisywać na hejt. Zasłużony, czy nie. xdd Śmieszne jest to, jak próbujecie udawać, że was to nie rusza, obrócić to w żart, pocisnąć krytykującego czy w jakikolwiek inny sposób być górą, a tak naprawdę tylko się ośmieszacie. Niby takiej nie rusza, a jednak rusza skoro odpisuje na każdy komentarz całym wywodem. I kto tu traci czas na pisanie głupot, jakieś wywody o google czy inne próby wyjścia z twarzą x)
Oh, Klucha, gdyby to była nieprawda i by cię nie ruszało, to byś nie odpisywała 30 zdaniami na 3 słowa. Winny się tłumaczy i tyle.

PulchnaKluseczka
Posty: 38

Post autor: PulchnaKluseczka » wt lut 23, 2021 9:46 pm

oceniajacy pisze:
wt lut 23, 2021 9:26 pm
Śmiesznie to wygląda, jak te laski próbują odpisywać na hejt. Zasłużony, czy nie. xdd Śmieszne jest to, jak próbujecie udawać, że was to nie rusza, obrócić to w żart, pocisnąć krytykującego czy w jakikolwiek inny sposób być górą, a tak naprawdę tylko się ośmieszacie. Niby takiej nie rusza, a jednak rusza skoro odpisuje na każdy komentarz całym wywodem. I kto tu traci czas na pisanie głupot, jakieś wywody o google czy inne próby wyjścia z twarzą x)
Oh, Klucha, gdyby to była nieprawda i by cię nie ruszało, to byś nie odpisywała 30 zdaniami na 3 słowa. Winny się tłumaczy i tyle.
A widzisz a mnie właśnie to sprawia przyjemność ☺🙊
Pewnie dlatego że moja praca mniej więcej polega na pisaniu itp itd dlatego to jest troszeczkę takie zboczenie osoby pracującej hahaha nad tekstami analizami itp itd
Myślę że każdy kto lubi pisać kogo pociąga między innymi polonistyka teatr skecze ten po prostu rozprawia i taka jest prosta prawda Każdy ma swoje hobby Każdy ma swoje pasje każdego coś pociaga 🙃
A ja mam bardzo dużo do powiedzenia bardzo dużo do napisania więc korzystam z tego I właśnie to robię 😅

Ogromne Brawo dla ciebie że napisałeś więcej niż jedno zdanie 👏
To jest ukłon w Twoją stronę bo nie każdy to potrafi Pamiętaj o tym !

Życzę przyjemnej i spokojnej nocy oraz pięknego cudownego snu ✨

PulchnaKluseczka
Posty: 38

Post autor: PulchnaKluseczka » wt lut 23, 2021 9:58 pm

buraczkowakluska pisze:
wt lut 23, 2021 9:54 pm
Kluseczko zamiast pisać poczytaj jak się myję dupsko i do czego jest papier toaletowy bo tego jeszcze nie umiesz


Miłych snów :*
kochana moja buraczkowa kluseczko Udaj się w końcu do psychologa takie spotkanie i rozmowa koniecznie Ci potrzebna :*

PulchnaKluseczka
Posty: 38

Post autor: PulchnaKluseczka » czw lut 25, 2021 7:36 pm

oceniajacy pisze:
czw lut 25, 2021 6:23 pm
PulchnaKluseczka pisze:
wt lut 23, 2021 9:46 pm
oceniajacy pisze:
wt lut 23, 2021 9:26 pm
Śmiesznie to wygląda, jak te laski próbują odpisywać na hejt. Zasłużony, czy nie. xdd Śmieszne jest to, jak próbujecie udawać, że was to nie rusza, obrócić to w żart, pocisnąć krytykującego czy w jakikolwiek inny sposób być górą, a tak naprawdę tylko się ośmieszacie. Niby takiej nie rusza, a jednak rusza skoro odpisuje na każdy komentarz całym wywodem. I kto tu traci czas na pisanie głupot, jakieś wywody o google czy inne próby wyjścia z twarzą x)
Oh, Klucha, gdyby to była nieprawda i by cię nie ruszało, to byś nie odpisywała 30 zdaniami na 3 słowa. Winny się tłumaczy i tyle.
A widzisz a mnie właśnie to sprawia przyjemność ☺🙊
Pewnie dlatego że moja praca mniej więcej polega na pisaniu itp itd dlatego to jest troszeczkę takie zboczenie osoby pracującej hahaha nad tekstami analizami itp itd
Myślę że każdy kto lubi pisać kogo pociąga między innymi polonistyka teatr skecze ten po prostu rozprawia i taka jest prosta prawda Każdy ma swoje hobby Każdy ma swoje pasje każdego coś pociaga 🙃
A ja mam bardzo dużo do powiedzenia bardzo dużo do napisania więc korzystam z tego I właśnie to robię 😅

Ogromne Brawo dla ciebie że napisałeś więcej niż jedno zdanie 👏
To jest ukłon w Twoją stronę bo nie każdy to potrafi Pamiętaj o tym !

Życzę przyjemnej i spokojnej nocy oraz pięknego cudownego snu ✨
Twoja praca jest związana z pisaniem? Chyba postów na fejsbuniu, bo z pisaniem poprawnie to ty jesteś mocno na bakier. Weź się już lepiej naprawdę nie kompromituj i ucisz, bo aż żal patrzeć na ten upadek.
SYNECZKU WEŹ WDECH I WYDECH
Fejsbuczek blech...nigdy mnie nie pociągnął...a Ciebie jara ?

Tak jak już wcześniej pisałam Gorzkie Żale będą niebawem więc to będzie czas by się wyżalić...

A co ty myślisz że ja będę siedzieć cicho jeśli ktoś pisze bzdury !?

Załóżmy że ktoś o Tobie rozsiewa plotki które są po prostu z dupy wyjęte i nie są prawdziwe i co wtedy robisz siedzisz cicho ?
On dopuścił się nawet do tego że podrobił moją nazwę i z niby mojego profilu obrażał inne kobiety to jest po prostu chore by robić takie rzeczy !
po całości musiał interweniować moderator i pisać do pewnej kobiety że to nie ja że to nie moje konto itp itd !!!
A że ta osoba nie potrafi mi dowalić z powodu mojej wagi więc szuka zupełnie innych sposobów na to by wbić tą przysłowiową szpilkę !

Czasem Naprawdę warto pomyśleć myślenie nie boli !
Uważam że u Ciebie myślenie nie jest na bajerę bo widzę to po Twojej pisowni więc naprawdę używaj słusznie !

buraczkowakluska
Posty: 13

Post autor: buraczkowakluska » pt lut 26, 2021 1:10 pm

Hahahahahahaha xdddd
Jakie brednie pierdolisz
Chcesz się pozbyć konkurencji bo ci nie idzie a teraz robisz z siebie ofiarę
Ofiara jesteś ale losu xd

Tydzień w jednych majtkach i się dziwić że dupa czarna xd

PulchnaKluseczka
Posty: 38

Post autor: PulchnaKluseczka » pt lut 26, 2021 2:50 pm

buraczkowakluska pisze:
pt lut 26, 2021 1:10 pm
Hahahahahahaha xdddd
Jakie brednie pierdolisz
Chcesz się pozbyć konkurencji bo ci nie idzie a teraz robisz z siebie ofiarę
Ofiara jesteś ale losu xd

Tydzień w jednych majtkach i się dziwić że dupa czarna xd
Chłopczyku tudzież dziewczynko 🙈
Bo dzisiaj nie wiadomo czy on to ona a ona to on 🙊

Wszystko idzie sprawdzić Wystarczy się zorientować Kto pyta nie błądzi Pamiętaj o tym ☺
Informacje idzie zdobyć łatwo wystarczy ruszyć tylko główką uwierz to naprawdę nie boli 🤘

Śmieszne To co piszesz bardzo śmieszne bo ja nigdy na swoich transmisjach Nie poruszałem tematu innych kobiet najzwyczajniej w świecie Nie interesuje mnie to co która ma itp
W porównaniu do ciebie Ja nie jestem interesowną osobą i nie pierdolę takich głupot jak ty bo najzwyczajniej w świecie miasta szkoda czasu na kłamstwa i obłudy

A musisz pamiętać o tym że każde Kłamstwo ma bardzo krótkie nogi i raz dwa wychodzi na wierzch !!!

Ale to jest po prostu wstyd by patrzeć komuś do portfela jesteś bardzo nachalny bądź nachalna 😱

A o moje majtki to się nie musisz martwić bo Posiadam w domu wodę i proszek :*

JESTEŚ GOTOWY NA WYZWANIE BY POKAZAC SWOJE PRAWDY ?

Czy jednak wolisz się ukrywać ?

PulchnaKluseczka
Posty: 38

Post autor: PulchnaKluseczka » sob lut 27, 2021 10:31 pm

buraczkowakluska pisze:
sob lut 27, 2021 9:09 pm
I do tego w chuj tępa xdddddd


Udajesz mądrą ale jesteś debilem
Ewidentnie potrzebujesz pomocy Ogarnij się zanim nie jest za późno !

Bo tu na forum tylko pokazujesz że Kozak w necie a p**** w świecie

Ale bardzo mi schlebia że tak ciągle o mnie piszesz ewidentnie cię intryguje :*

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » pn mar 01, 2021 4:11 pm

PulchnaKluseczka pisze:
sob lut 27, 2021 10:31 pm
buraczkowakluska pisze:
sob lut 27, 2021 9:09 pm
I do tego w chuj tępa xdddddd


Udajesz mądrą ale jesteś debilem
Ewidentnie potrzebujesz pomocy Ogarnij się zanim nie jest za późno !

Bo tu na forum tylko pokazujesz że Kozak w necie a p**** w świecie

Ale bardzo mi schlebia że tak ciągle o mnie piszesz ewidentnie cię intryguje :*
A Ty twierdzisz, że nie ruszają Cię personalne ataki, ale musisz odpowiadać na każdy tego typu wpis. Chyba jest zupełnie odwrotnie i po prostu udajesz dystans i luz, ale to wszystko do czasu i wcześniej czy później wylejesz wszystkie frustracje.

PulchnaKluseczka
Posty: 38

Post autor: PulchnaKluseczka » pn mar 01, 2021 8:28 pm

Marcin231 pisze:
pn mar 01, 2021 4:11 pm
PulchnaKluseczka pisze:
sob lut 27, 2021 10:31 pm
buraczkowakluska pisze:
sob lut 27, 2021 9:09 pm
I do tego w chuj tępa xdddddd


Udajesz mądrą ale jesteś debilem
[/quote


Ewidentnie potrzebujesz pomocy Ogarnij się zanim nie jest za późno !

Bo tu na forum tylko pokazujesz że Kozak w necie a p**** w świecie

Ale bardzo mi schlebia że tak ciągle o mnie piszesz ewidentnie cię intryguje :*
A Ty twierdzisz, że nie ruszają Cię personalne ataki, ale musisz odpowiadać na każdy tego typu wpis. Chyba jest zupełnie odwrotnie i po prostu udajesz dystans i luz, ale to wszystko do czasu i wcześniej czy później wylejesz wszystkie frustracje.
Oczywiście że nie muszę odpowiadać na każdą tego typu zaczepkę jak najbardziej przyznam Ci rację !
Ba ! Lubię czytać Twoje wypowiedzi bo widać że nie jesteś w ciemię bity !
Ty masz swój jeden nick i z niego korzystasz i nie jesteś typem osoby która zakłada mnóstwo innych ników by pojawiać się u mnie na transmisji udawać miłego z jednego nicku potem zmieniasz nick na inny i totalnie pod publikę zachowujesz się jak bezmózgi człek !

Myślę Marcinie że Ty wiesz o co tak naprawdę biega...

Mam mega dystans do siebie i jestem bardzo pozytywną i zakręconą osobą tego nikt mi nie odbierze ☺

Sam Marcin pokazujesz że można pisać bez spiny !

Ja nie jestem typem konfliktowej osoby zawsze chętnie z Każdym porozmawiam...

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » pn mar 01, 2021 10:01 pm

Tylko po co 'rozmawiasz' z typkiem, którego jedyną intencją jest tępy hejcik? Boisz się, że jeśli zostawisz to bez odpowiedzi to ktoś może uwierzyć w to co pisze?

ODPOWIEDZ