Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Bloow

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
BLOOW
Posty: 48

Re: Bloow

Post autor: BLOOW » sob mar 07, 2020 9:48 pm

XDDDD UWIELBIAM CIĘ, KUPIĘ CIEMNE OKULARY I MOGĘ CI ZROBIĆ PRIVA ALE WEŹ USUŃ TEN WĄTEK BO ROBISZ SPAM HAHA

dupek20
Posty: 17

Post autor: dupek20 » ndz mar 08, 2020 1:32 am

Do Wodzisławia jedź z kwiatami :).

Rufi90
Posty: 56

Post autor: Rufi90 » pn mar 09, 2020 3:03 am

Pustak z gadki, nie da rady słuchać jej transmisji

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » pn mar 09, 2020 11:20 am

Nie każdy ogarnia takie GÓRNOLOTNE poczucie humoru :(

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » sob mar 14, 2020 8:51 pm

JUTRO CI ZROBIĘ TEGO PRIVA ! HAHA

Lowcabiustu
Posty: 14

Post autor: Lowcabiustu » sob kwie 17, 2021 9:15 am

winatuska jestes idiota to widac a po drugie bloow nigdy mnie nie spotkalo co ostatnio tu jest profesjonalizm nie musisz dziewczyny hejtowac ze upasiona nie wydaje mi sie by byla ma normalna figure i ladne piersi tylek no i buzie ale przede wszystkim jest slowna ustalisz pokaz to zawsze na nim masz te ciuchy polecam pokazy u bloow

PoCoKomuChamstwo
Posty: 19

Post autor: PoCoKomuChamstwo » sob kwie 17, 2021 5:02 pm

Widziałem może dwa razy, dziewczyna z buzi przyjemna. A co najbardziej mi się podoba to poczucie humoru i wręcz niespotykany dystans. Żałuję, że tak mało ludzi o takim charakterze spotykam prywatnie.

Nie daj się sprowokować, tak trzymaj:D polubiłem Cię jeszcze bardziej. Posiadasz rzadko spotykany dar umiejętności reagowania zabawnym "hejtem" na siebie, gdy ktoś inny próbuje Ci dokopać.

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » ndz kwie 18, 2021 12:34 am

Co robi moderator na tym forum i dlaczego nie blokuje tych spamujących ludzi, co jest nie tak? Jakoś nie było mojego wątku przez rok poruszanego na tym forum, bo nigdy nie oszukałam nikogo, nie robie żadnych chujowych akcji typu odbieranie pizzy, nawet się nie rozbieram na tych kamerkach. A tu trafi się jakiś niestabilny i głowę zawraca... weźcie go zbanujcie i każdego kto tak niepierdziela tymi postami bez sensu! Namaste.

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » ndz kwie 18, 2021 12:38 am

PoCoKomuChamstwo pisze:
sob kwie 17, 2021 5:02 pm
Widziałem może dwa razy, dziewczyna z buzi przyjemna. A co najbardziej mi się podoba to poczucie humoru i wręcz niespotykany dystans. Żałuję, że tak mało ludzi o takim charakterze spotykam prywatnie.

Nie daj się sprowokować, tak trzymaj:D polubiłem Cię jeszcze bardziej. Posiadasz rzadko spotykany dar umiejętności reagowania zabawnym "hejtem" na siebie, gdy ktoś inny próbuje Ci dokopać.
Ojej dziękuję, to bardzo miłe. STUDIOWAŁAM PSYCHOLOGIE wiec wiem co kieruje ludźmi, którzy obrażają w ten sposób ludzi anonimowo w internecie i raczej jest to dla mnie zabawne niz krzywdzące 😅. Szukaj na wydziale psychologii, poznasz fajnych ludzi :*.

Ps Oczywiście zluzujcie gacie, nie przechwalam się teraz, bo przerwałam te studia i nie mam dyplomu. To taki mem, że ludzie się wykształceniem przechwalają. Na su jestem w celach rozrywkowych, jem chrzan za pieniądze i robie z siebie pajaca, moja rola nie jest w żadnym stopniu ambitna.

_kierownik_piwnicy_
Posty: 15

Post autor: _kierownik_piwnicy_ » ndz kwie 18, 2021 12:45 am

BLOOW pisze:
ndz kwie 18, 2021 12:34 am
Co robi moderator na tym forum i dlaczego nie blokuje tych spamujących ludzi, co jest nie tak? Jakoś nie było mojego wątku przez rok poruszanego na tym forum, bo nigdy nie oszukałam nikogo, nie robie żadnych chujowych akcji typu odbieranie pizzy, nawet się nie rozbieram na tych kamerkach. A tu trafi się jakiś niestabilny i głowę zawraca... weźcie go zbanujcie i każdego kto tak niepierdziela tymi postami bez sensu! Namaste.
Moderacja najpewniej wychodzi; z poniekąd słusznego; założenia, że lepiej żeby frustraci i nieudacznicy życiowi odreagowali na forum niżby mieli
obić dzieciaka albo żonę.

ODPOWIEDZ