Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Bloow

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
_kierownik_piwnicy_
Posty: 15

Re: Bloow

Post autor: _kierownik_piwnicy_ » wt kwie 20, 2021 3:08 am

fotesin4555 pisze:
pn kwie 19, 2021 3:40 pm
_kierownik_piwnicy_ pisze:
ndz kwie 18, 2021 12:45 am
BLOOW pisze:
ndz kwie 18, 2021 12:34 am
Co robi moderator na tym forum i dlaczego nie blokuje tych spamujących ludzi, co jest nie tak? Jakoś nie było mojego wątku przez rok poruszanego na tym forum, bo nigdy nie oszukałam nikogo, nie robie żadnych chujowych akcji typu odbieranie pizzy, nawet się nie rozbieram na tych kamerkach. A tu trafi się jakiś niestabilny i głowę zawraca... weźcie go zbanujcie i każdego kto tak niepierdziela tymi postami bez sensu! Namaste.
Moderacja najpewniej wychodzi; z poniekąd słusznego; założenia, że lepiej żeby frustraci i nieudacznicy życiowi odreagowali na forum niżby mieli
obić dzieciaka albo żonę.
ty powinienes byc odizolowanych od zdrowyh psyhicznie ludzi
Wiesz co walnij sobie lewatywę, co prawda na chory łeb ci nie pomoże ale jak ci kichę oczyści to ból dupy ulży nieco.

Aniaodkochania2
Posty: 5

Post autor: Aniaodkochania2 » wt kwie 20, 2021 9:36 pm

_kierownik_piwnicy_ pisze:
wt kwie 20, 2021 3:08 am
fotesin4555 pisze:
pn kwie 19, 2021 3:40 pm
_kierownik_piwnicy_ pisze:
ndz kwie 18, 2021 12:45 am


Moderacja najpewniej wychodzi; z poniekąd słusznego; założenia, że lepiej żeby frustraci i nieudacznicy życiowi odreagowali na forum niżby mieli
obić dzieciaka albo żonę.
ty powinienes byc odizolowanych od zdrowyh psyhicznie ludzi
Wiesz co walnij sobie lewatywę, co prawda na chory łeb ci nie pomoże ale jak ci kichę oczyści to ból dupy ulży nieco.
Znów piszesz sam ze sobą, na nicku kierownik piwnicy udajesz "normalnego" ale już nie raz zapomniałeś się przelogowac na swoje pozostałe nicki np. kiepski_dowcip, zwykły_padawan etc i prawda wyszła na jaw, wyjdź w końcu z domu psycholu bo ewidentnie masz niedotlenienie mózgownicy

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » wt kwie 20, 2021 10:07 pm

Aniaodkochania2 pisze:
wt kwie 20, 2021 9:36 pm
Znów piszesz sam ze sobą, na nicku kierownik piwnicy udajesz "normalnego" ale już nie raz zapomniałeś się przelogowac na swoje pozostałe nicki np. kiepski_dowcip, zwykły_padawan etc i prawda wyszła na jaw, wyjdź w końcu z domu psycholu bo ewidentnie masz niedotlenienie mózgownicy
o, zmieniłaś "do" na "od" i pomyślałaś pewnie, że będziesz nową ty, a tu dupa... i to taka potężna, twoja. <3 w ogóle, to zauważyłem tuczniku nasz kochany, że wieczorami jesteś bardziej agresywna. czyżby tak działała pusta lodówka, która jeszcze rano uginała się pod ciężarem mięsiwa, deserów, ciast, kremów, a w nocy tylko światło w niej jest i przygnieciony nietoperz ucieka szczęśliwy? czy zainwestowałaś już w szerokokątną kamerkę? taką baaaardzo szeroką, kiciu? <3

Aniaodkochania2
Posty: 5

Post autor: Aniaodkochania2 » wt kwie 20, 2021 10:09 pm

zwykly_padawan pisze:
wt kwie 20, 2021 10:07 pm
Aniaodkochania2 pisze:
wt kwie 20, 2021 9:36 pm
Znów piszesz sam ze sobą, na nicku kierownik piwnicy udajesz "normalnego" ale już nie raz zapomniałeś się przelogowac na swoje pozostałe nicki np. kiepski_dowcip, zwykły_padawan etc i prawda wyszła na jaw, wyjdź w końcu z domu psycholu bo ewidentnie masz niedotlenienie mózgownicy
o, zmieniłaś "do" na "od" i pomyślałaś pewnie, że będziesz nową ty, a tu dupa... i to taka potężna, twoja. <3 w ogóle, to zauważyłem tuczniku nasz kochany, że wieczorami jesteś bardziej agresywna. czyżby tak działała pusta lodówka, która jeszcze rano uginała się pod ciężarem mięsiwa, deserów, ciast, kremów, a w nocy tylko światło w niej jest i przygnieciony nietoperz ucieka szczęśliwy? czy zainwestowałaś już w szerokokątną kamerkę? taką baaaardzo szeroką, kiciu? <3
Znów spamujesz na forum, trzymasz tu wartę cały dzień, odrazu odpowiadasz ale co byś nie napisał i tak mnie to nie rusza incelu. Jesteś agresywny bo żadna cię nie chce śmieciu

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » wt kwie 20, 2021 10:25 pm

Aniaodkochania2 pisze:
wt kwie 20, 2021 10:09 pm
Znów spamujesz na forum, trzymasz tu wartę cały dzień, odrazu odpowiadasz ale co byś nie napisał i tak mnie to nie rusza incelu. Jesteś agresywny bo żadna cię nie chce śmieciu
i tu mnie masz, nie śpię, nie jem, tylko patrzę kiedy się pojawisz. wtedy ciała jamiste wypełniają się i już biegnę na kamerki szukać swojej pofałdowanej bogini, ale nie ma cię. :( i razem z kierownikiem, dowcipem siedzimy w jednej lepiance, przy tym samym laptopie i musimy oglądać jakieś prukwy, gdy to ciebie pragniemy. do tej pory mam gęsią skórkę, gdy batonik wylewa ci się z jamy, trudno to nazwać ustami, nie gniewaj się.

właśnie, nie spamuj, zdzwonimy się, tak będzie lepiej <3

Aniaodkochania2
Posty: 5

Post autor: Aniaodkochania2 » wt kwie 20, 2021 10:34 pm

zwykly_padawan pisze:
wt kwie 20, 2021 10:25 pm
Aniaodkochania2 pisze:
wt kwie 20, 2021 10:09 pm
Znów spamujesz na forum, trzymasz tu wartę cały dzień, odrazu odpowiadasz ale co byś nie napisał i tak mnie to nie rusza incelu. Jesteś agresywny bo żadna cię nie chce śmieciu
i tu mnie masz, nie śpię, nie jem, tylko patrzę kiedy się pojawisz. wtedy ciała jamiste wypełniają się i już biegnę na kamerki szukać swojej pofałdowanej bogini, ale nie ma cię. :( i razem z kierownikiem, dowcipem siedzimy w jednej lepiance, przy tym samym laptopie i musimy oglądać jakieś prukwy, gdy to ciebie pragniemy. do tej pory mam gęsią skórkę, gdy batonik wylewa ci się z jamy, trudno to nazwać ustami, nie gniewaj się.

właśnie, nie spamuj, zdzwonimy się, tak będzie lepiej <3
Nigdy w życiu się nie zdzwonimy, idź walić małego incelu, żadna kobieta cię nie chce więc wylewasz żale na forum

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » wt kwie 20, 2021 10:50 pm

Aniaodkochania2 pisze:
wt kwie 20, 2021 10:34 pm
Nigdy w życiu się nie zdzwonimy, idź walić małego incelu, żadna kobieta cię nie chce więc wylewasz żale na forum
to seksu też już nie będzie! od pewnego czasu i tak czułem się niezręcznie, bo bałem się, że mnie zjesz po akcie... kiciu, ja zawsze płaczę, gdy z tobą piszę, takie są oto moje żale, świnko :(

Gawron34
Posty: 32

Post autor: Gawron34 » czw kwie 22, 2021 12:18 am

Polecam privki

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » czw kwie 22, 2021 1:57 pm

fotesin4555 pisze:
czw kwie 22, 2021 12:20 am
nie polecam najwyrzej seniorom
"Najwyżej" polecam pare książek przeczytać 😅

ODPOWIEDZ