Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Desiderium19

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Dezyderia19xx
Posty: 19

Re: Desiderium19

Post autor: Dezyderia19xx » pn kwie 13, 2020 6:46 pm

_Cristal_ pisze:
pn kwie 13, 2020 6:41 pm
Dezyderia19xx pisze:
pn kwie 13, 2020 6:24 pm
Desiderium19 pisze:
pn kwie 13, 2020 6:10 pm


Proszę Cię, żeby mi dojebać, najpierw musiałaby reprezentować cokolwiek wyższego. Fajnie się czyta, jak próbuje mnie obrażać, że niby tyłka nie myję, albo "sprzedaję cipę za 4 zł" (czekaj, czekaj, ona nie robi tego samego? XD). Takie niezbyt wyszukane i niezbyt na poziomie te komentarze. Przede wszystkim - niezbyt rzeczowe. Trochę trudno obrażać lwa, że ma biało-czarne paski, bo i jak to się ma do lwa?

Ostatecznie, droga Cristal, ja nie muszę tworzyć multikont i oszukiwać na transmisjach grupowych, nie muszę wyć po transmisjach, albo mówić, że odchodzę, wracając za kilka dni, by cokolwiek tutaj znaczyć. Oh, a jeszcze potrafię wysłowić się sensownie i dogadać Ci nie musząc używać ani jednego wyzwiska. Nawet wulgaryzmu. Troszkę zbyt ubogi masz słownik, by w ogóle ze mną dyskutować, a ponoć starsza, to i mądrzejsza być powinna. ;*
Cóż, każdy ma swoją ścieżkę. Chyba kosmetyczce ostatnio się ręka omsknęła i botoks wstrzyknęła nie w usta, a puszkę mózgową, bo trudno inaczej wyjaśnić Twoje zachowanie...
Pisz sobie dalej. Daj znać, jak nastukasz kolejne ze dwie strony do czytania, to sobie przejrzę w wolnej chwili, żeby sobie przypomnieć, jak nisko możesz upaść. ;*
Po 1. To nie jestem Cristal tępa dzido .Po 2. To nie sprzedajesz swojej cipy na Su za 4 zł ?Po 3 .Podajesz się za taką inteligentną a musisz mimo to pokazywać cipsko za 4 zł ? Po 4 .Dopierdalasz się do innych dziewczyn i reklamujesz swoje nędzne transmisje idiotko.Wiesz dlaczego bo ,nikt do Ciebie nie wchodzi.
Nie przetlumaczysz. Oni wiedzą lepiej.
Desiderium 19 już nie jednej dziewczynie nerwy popsuła.

RamenKing
Posty: 13

Post autor: RamenKing » pn cze 01, 2020 8:02 pm

Jest po prostu obrzydliwa, nie mogę znieść jej głosu, jej ust, jej uszu, jej włosów, jej twarz jest tak brzydka że nie wyobrażam sobie brzydszej i te tragiczne cycki... Jak można mieć tak brzydkie cycki będąc tak młodą? Tragedia po prostu, tragedia, 1/10

hadoken
Posty: 68

Post autor: hadoken » wt cze 02, 2020 10:15 am

Jest po prostu piękna, mogę godzinami słuchać Jej głosu, patrzeć na Jej usta, uszy, włosy, Jej twarz jest tak śliczna że nie wyobrażam sobie śliczniejszej i te cudowne piersi... Jak można mieć tak cudowne piersi będąc tak młodą? Poezja po prostu, poezja, 11/10

Motocyklistalwl
Posty: 9

Post autor: Motocyklistalwl » wt cze 02, 2020 11:38 am

Daleko jej do piękna ale widać są gusta i gusciki. Dla mnie ta laska jest odstraszajaca tłuste wlosy, figura, nie mój typ!! Dla mnie wieje patologia i szuka sensacji u innych lasek . Jedna z najgorszych tu lasek ;)

Gaudens
Posty: 18

Post autor: Gaudens » wt cze 02, 2020 12:35 pm

Przemądrzała dziewczynka która swoje braki w urodzie próbuje nadgonić pseudointeligencją. Myśli że jest najlepsza na ShowUp'ie, a w rzeczywistości jest mocno średnia. O tym ohydnym tle już nie wspomnę. Zamiast pisać swoje złote myśli to ty lepiej zrób coś ze swoim wyglądem Z tego co widze to ty się prosisz o to żeby mieć opinie najbardziej nielubianej. Zebys się nie zdziwiła jak się dziewczyny wkurwią i naślą na ciebie swoich widzów. Nie zdziwię sie jeśli to ty tworzysz multikonta i napierdalasz na każdą na lewo i prawo mysląc, że dzięki temu dostaniesz więcej żetonów.

Motocyklistalwl
Posty: 9

Post autor: Motocyklistalwl » wt cze 02, 2020 12:52 pm

Popieram kolegę wyżej Ale widać musi się jakoś dowartosciowac obrażając inne dużo ładniejsze laski. A powinni zrobić jej nalot na jej transmisję.

RamenKing
Posty: 13

Post autor: RamenKing » wt cze 02, 2020 3:51 pm

Motocyklistalwl pisze:
wt cze 02, 2020 12:52 pm
Popieram kolegę wyżej Ale widać musi się jakoś dowartosciowac obrażając inne dużo ładniejsze laski. A powinni zrobić jej nalot na jej transmisję.
Póki co robimy nalot na jej temat na forum udowadniając, że "kto hejtem wojuje - od hejtu ginie" :)

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » wt cze 02, 2020 3:55 pm

Miło widzieć jak karma wraca. Może teraz nauczysz się trzymać język za zębami :)

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » wt cze 02, 2020 4:49 pm

DigitusMedius pisze:
wt cze 02, 2020 3:55 pm
Miło widzieć jak karma wraca. Może teraz nauczysz się trzymać język za zębami :)
XDDDDDDDD
Oj, dziewczyno, tylko mnie utwierdzasz w mojej słabej opinii na Twój temat. Rajduj sobie ten temat swoimi kontami (?) czy z kolegami ile chcesz, bo i tak naprawdę mnie to nie obchodzi - a nawet podbijesz mi zasięgi, więc nie krępuj się! W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę sztucznie pompować wątków, żeby "ukryć" takie komentarze. Nieudolne próby obrzucania gównem, bo najpierw trzeba rzucać celnie. Tyle. Miłej pikiety xD

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » śr cze 03, 2020 12:36 am

kierownik_piwnicy pisze:
wt cze 02, 2020 8:08 pm
Lalki skończcie tą żenadę, macie coś do siebie to wyjaśnijcie to sobie na pw albo priwku.
Ewentualnie pojedynek w kisielu stoczcie jeśli nie dojdziecie do konsensusu.
Mano, rządzić możesz tylko szczurami w swojej piwnicy...
Widzę, że znów zaczynasz sypać swoimi debilnymi mądrościami i czerstwymi żartami jak z rękawa...

PS
Podobno fiolesa ma zablokowane PW...
Chyba nie zacząłeś już jej stalczyć...?

Pozdrawiam jak zawsze cieplutko...

ODPOWIEDZ