Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Desiderium19

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Blade194
Posty: 2

Desiderium19

Post autor: Blade194 » sob mar 07, 2020 9:36 am

Co sądzicie? Moim zdaniem jest miła i sympatyczna, no i nie przeciąga okrutnie grupowych :)

johntravolta_1989
Posty: 9

Post autor: johntravolta_1989 » sob mar 07, 2020 10:10 am

Hmm średnia. Transmsisje z lushem troche nudne.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt mar 17, 2020 8:05 pm

Według mnie Desiderium19 jest najbardziej wygadaną ze wszystkich modelek i najciekawiej udziela się na forum.
Ładna, seksowna dziewczyna z Mózgiem przed duże M :)
Inteligentna, dowcipna, kontaktowa :)

Marcin8w
Posty: 13

Post autor: Marcin8w » śr mar 18, 2020 12:39 pm

Nie podmywa się po sraniu bo widziałem gówno na dupie.

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » czw mar 19, 2020 10:44 am

Marcin8w pisze:
śr mar 18, 2020 12:39 pm
Nie podmywa się po sraniu bo widziałem gówno na dupie.
Czekaj, że co? XDDD Ahahah, chyba Ci się transmitujące, kolego, pomyliły xDD
(i znowu mi brakuje moich emotek :lol: :( )

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw mar 19, 2020 2:44 pm

Koledze po prostu pomyliło się lustro z ekranem ;)

Coś takiego może się przydarzyć podczas mocnego zjarania, podczas intensywnego wzwodu, kiedy niemal cała krew z mózgu odpływa. Rzucił swym kakaowym okiem w stronę lustra, zobaczył co zobaczył, na monitorze był SU, łepetyna pomieszała obydwa sygnały i stąd zmyłka...
;)

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » pt mar 20, 2020 11:55 pm

hahahahah) teraz pęknę ze śmiechu)) ) to bardzo zabawne)) cóż, co zrobić- kawałek gówna wyszedł z niego jak cała jej dusza) )) hahahah

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » sob mar 21, 2020 1:33 am

Oh fuck, ruskie kontratakują! Trzeba ogłosić pospolite ruszenie. Szable w dłoń i na kacapów ;)
Oby nie sięgnęli po Iskandery ;)

A swoją drogą współczuję użerania się z chamkami pokroju Marcin8w. Z jednej strony trzeba mieć chyba trochę wyjebane na takich wandali, a z drugiej strony takie docinki, zwłaszcza na transmisjach, pewnie trochę dołują.

Ja tutaj występuje totalnie anonimowo, znikoma szansa, że ktoś kiedyś połączy LandLorda z rzeczywistą osobą. Ponadto to co tutaj pisze może być prawdą lub totalna fikcją. Nikt tego nie zdoła zweryfikować. Stąd osobiste docinki kompletnie mnie nie ruszają, zwłaszcza, że niemal zawsze są chybione (raz piszą do mnie, że gówniarz, innym razem, że stary dziad LOL! ). Nie zarabiam na SU, więc mam totalnie w dupie co tutaj ktoś o mnie napisze i jak mnie zruga. Nawet solidne zruganie może być ciekawym pretekstem do celnej riposty :) Więc zawsze jakiś plus. Jednak osoba pokazująca się na kamerce i utrzymująca się z tej pracy, może inaczej odbierać takie powtarzające się ataki.

Jak już wspominałem, problem SU polega na całkowitym braku weryfikacji, kto tutaj wchodzi. Sądząc po "elokwencji" większości gości, są to głównie niższe warstwy gimbazy, tudzież buraczanego proletariatu i czują się bezkarni, bo jeśli zostaną zbanowani, założą kolejne konto i mogą dalej "smarować kupą po ścianie", podobnie jak czynili to w szkolnym WC.

--------------------------------------------------
A co do tego Marcin8w, to chłopek chyba ma takie scatowe fantazje, bo w wielu z jego komentarzy przejawia się ten sam watek.

_Cristal_
Posty: 29

Post autor: _Cristal_ » sob kwie 11, 2020 11:30 am

Wcześniej była mi ta ,,Pani"owa obojętna do przedwczoraj. Wścibska baba, która nie ma własnego życia szukająca sensacji u innych transmitujacych. Oczywiście wszystko dlatego żeby być wzbudzić zainteresowanie swoją jakże,,zajebistą xD" osobą. Ogólnie nie polecam ! I ostrzegam kobiety przed tą Panią . 😁

_Cristal_
Posty: 29

Post autor: _Cristal_ » sob kwie 11, 2020 5:26 pm

Marcin8w pisze:
śr mar 18, 2020 12:39 pm
Nie podmywa się po sraniu bo widziałem gówno na dupie.
O fuuu serio? 🤮Widać niektórzy nie wiedzą co to higiena. Obrzydlistwo 🤣🤣

ODPOWIEDZ