Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pistacjaa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
amiffa098
Posty: 2

Re: Pistacjaa

Post autor: amiffa098 » pt maja 29, 2020 4:53 pm

Aladeeen pisze:
pt maja 29, 2020 3:55 pm
Czy ona nadaje jeszcze na trzeźwo czy już za każdym razem po alko ??
Fajna dziewczyna, naturalna, sympatyczna , nikogo nie obgaduje z su. Czy pije alko czy nie to jej sprawa, może czuje się przez to swobodniej.. nie nam oceniac

dupek20
Posty: 17

Post autor: dupek20 » pt maja 29, 2020 5:25 pm

Aladeeen pisze:
pt maja 29, 2020 3:55 pm
Czy ona nadaje jeszcze na trzeźwo czy już za każdym razem po alko ??
Żeby transmitować z twarzą i na ogólnym pokazywać cipę za kilka zł to te w miarę normalne muszą się jakoś znieczulać(i nie miałbym tu większych pretensji, bo to samoobrona). Te zdemoralizowane nadają na trzeźwo :P.

nuru1
Posty: 21

Post autor: nuru1 » pt maja 29, 2020 5:48 pm

dupek20 pisze:
pt maja 29, 2020 5:25 pm
Aladeeen pisze:
pt maja 29, 2020 3:55 pm
Czy ona nadaje jeszcze na trzeźwo czy już za każdym razem po alko ??
Żeby transmitować z twarzą i na ogólnym pokazywać cipę za kilka zł to te w miarę normalne muszą się jakoś znieczulać(i nie miałbym tu większych pretensji, bo to samoobrona). Te zdemoralizowane nadają na trzeźwo :P.
Tylko alkoholiczki chlają na transmisjach, bo od zawsze mają parcie na szkło i nie tłumacz patoli tu.

xnxxxxz09
Posty: 1

Post autor: xnxxxxz09 » pt maja 29, 2020 6:44 pm

nuru1 pisze:
pt maja 29, 2020 5:48 pm
dupek20 pisze:
pt maja 29, 2020 5:25 pm
Aladeeen pisze:
pt maja 29, 2020 3:55 pm
Czy ona nadaje jeszcze na trzeźwo czy już za każdym razem po alko ??
Żeby transmitować z twarzą i na ogólnym pokazywać cipę za kilka zł to te w miarę normalne muszą się jakoś znieczulać(i nie miałbym tu większych pretensji, bo to samoobrona). Te zdemoralizowane nadają na trzeźwo :P.
Tylko alkoholiczki chlają na transmisjach, bo od zawsze mają parcie na szkło i nie tłumacz patoli tu.
Ona rzadko transmituje, skad wiesz czy nie pije tylko na transmisji? wiec jak napije sie 2 razy w tygodniu to od razu ma problem z alko?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt maja 29, 2020 8:24 pm

Alkochol jest dla ludzi co sporzywaja to z głową. Nie róbcie z dziewczyny alkoholiczki.Ten portal nie jedna by zostawiła bez zastanowienia się tu jest ich zarobek i cierzka praca i muszą użerać się z coraz większą grupą hejtu i nieletnich na portalu. Moderacja nad tym nie kontroluje mało tego dziewczyny są obrażane coraz częściej i to się robi chore patologiczne.

BartoszZoon
Posty: 1

Post autor: BartoszZoon » pt maja 29, 2020 11:29 pm

Szkoda tylko ze jak sie napije to łapie doła , ale fajna jest :)

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » sob maja 30, 2020 10:07 am

Pistacje są droższe od cebuli...🤔🤔🤔

Pozdrawiam cieplutko...

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » ndz maja 31, 2020 1:21 pm

Jakaś taka tępa i przymulona w odbiorze. Ciało całkiem ładne, ale sprawia wrażenie wiecznie obrażonej, naburmuszonej i niejarzącej rzeczywistości. To jej czytanie na głos chata, żeby chyba poskładać literki to już w ogóle żenada.

GinTonik
Posty: 14

Post autor: GinTonik » wt cze 02, 2020 7:43 pm

GORYL pisze:
pt maja 29, 2020 8:24 pm
Nie róbcie z dziewczyny alkoholiczki.
XD

sama z siebie robi alkoholiczkę skoro upija się na co drugiej transmisji mówiąc, że ma problem z alko i życiem, płaku płaku kurwa, zamiast pomocy specjalisty szuka bajery na szołapie xD

na chuj ja się w ogóle produkuję do gościa, który tyle byków potrafi jebnąć w 3-ech zdaniach... eh znowu się uruchomiłem xD
GORYL pisze:
pt maja 29, 2020 8:24 pm
Alkochol jest dla ludzi co sporzywaja to z głową. Nie róbcie z dziewczyny alkoholiczki.Ten portal nie jedna by zostawiła bez zastanowienia się tu jest ich zarobek i cierzka praca i muszą użerać się z coraz większą grupą hejtu i nieletnich na portalu. Moderacja nad tym nie kontroluje mało tego dziewczyny są obrażane coraz częściej i to się robi chore patologiczne.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt cze 02, 2020 10:06 pm

I żal ci dupa ściska ? jak ja coś napisze to tak pisze bo mogę.
Ja mam na ciebie i kogoś wyjebane i wasza ortografie .
Nie piszę tu pisma urzędowego a to tylko wypowiedz na forum gościu czepiasz się o takie duperele żałosne.
Połowa forum pisze podobnie a ty się dojebałeś do mnie. hahahaha

ODPOWIEDZ