Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Pumcia_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
taki-sobie-ja
Posty: 24

Re: _Pumcia_

Post autor: taki-sobie-ja » czw mar 26, 2020 9:14 am

Nie wiedzieć czemu ale ma najgorszy internet chyba ze wszystkich 😔

taki-sobie-ja
Posty: 24

Post autor: taki-sobie-ja » sob kwie 04, 2020 11:15 pm

coraz gorsze te jej transmisje albo koty lub siłownia z chłopakami na sterydach po co to nam

marco425
Posty: 30

Post autor: marco425 » ndz kwie 05, 2020 9:54 am

taki-sobie-ja pisze:
sob kwie 04, 2020 11:15 pm
coraz gorsze te jej transmisje albo koty lub siłownia z chłopakami na sterydach po co to nam
To i tak mało słyszałeś xd. Kiedyś wszedłem jak opowiadała o grzybicy pochwy, że sikać nie mogła plastry na kuciapę nalepiała, że my faceci jestesmy brudasami xd.

levis-poland
Posty: 14

Post autor: levis-poland » wt kwie 14, 2020 9:26 am

Coś długo jej nie ma robi w szpitalu w stolicy chyba nie ma wirusa 😔 jak komu mało to polecam jej sextaśmę z kolesiem gumisiem warto 😃

Staszek_Wihajster
Posty: 2

Post autor: Staszek_Wihajster » wt kwie 14, 2020 10:15 am

Przecież 50% tego co ona opowiada to jest fikcja, a Wy to łykacie jak pelikany.

To taka taktyka by opowiadać nawet wyimaginowane rzeczy, bo jak się zatrzyma czy drugiego widza, który myśli tylko penisem to szansa na żeton większa.

Naprawdę pomyślicie trochę i wyważcie ile z tego co mówi jest wymyślona, a ile jest prawdą, bo będziecie się co chwilę oburzać po usłyszeniu każdej bajki przez transmitującą.

ZimmNx
Posty: 9

Post autor: ZimmNx » wt kwie 14, 2020 4:09 pm

Bardzo komunikatywna dziewucha, można pogadać o głupotach, wielki plus dla takich

taki-sobie-ja
Posty: 24

Post autor: taki-sobie-ja » pt maja 01, 2020 9:35 pm

trochę to chore robi transmisje i rozmawia ciągle przez telefon :( to po co ta transmisja ?

chudy-z-duzym
Posty: 32

Post autor: chudy-z-duzym » pt maja 01, 2020 11:09 pm

taki-sobie-ja pisze:
pt maja 01, 2020 9:35 pm
trochę to chore robi transmisje i rozmawia ciągle przez telefon :( to po co ta transmisja ?
mało tego że rozmowa przez telefon to jeszcze zrobiła sobie salon kosmetyczny do czego to SU zmierza :(

chudy-z-duzym
Posty: 32

Post autor: chudy-z-duzym » sob maja 02, 2020 10:42 pm

jak by wczoraj było mało rozmów przez telefon to dziś to samo :( nie rozumiem tego że ktoś to ogląda :( jaki są wasze opinie na ten temat ? mam wrażenie że chyba kończy pomału z tym SU

chudy-z-duzym
Posty: 32

Post autor: chudy-z-duzym » sob maja 02, 2020 11:24 pm

właśnie dostałem bana ale dobrze że jest to forum że można pisać to co się myśli uwaga panowie to was też może spotkać :( mamy to forum to do dzieła co myślicie to bana nie dają :)

ODPOWIEDZ