Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Pumcia_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
du_bist_dushot
Posty: 12

Re: _Pumcia_

Post autor: du_bist_dushot » wt gru 20, 2022 10:08 pm

fajna:P

Mokebee
Posty: 3

Post autor: Mokebee » śr gru 21, 2022 2:43 am

_Pumcia_ pisze:
sob gru 17, 2022 6:39 pm
JeszczeJak2137 pisze:
wt gru 06, 2022 11:20 pm
ja tam lubię jej teksty i bezpośredniość
Bezsposredniosc zawsze będzie bo jestem sobą a bany będą za kurestwo , plucie jadem , nawet jak przychodzą z innych nikow tez leci ban , bo tych debili wyczuje na kilkaset kilometrów . I jeszcze jedna rada , nie odwiedzać mnie jak nie macie żetonów bo na golodupcow z problemami emocjonalnymi szkoda mi czasu 🤘
Nie są na tyle biedni żeby wypinać dupsko do kamery za parę marnych złociszy, pamiętaj diveczko że to ty jesteś tutaj by nas zabawiać, nie odwrotnie, więc morda krótko, laszyk w dziure i tańcz jak ci zagrają.

Incognito_xird
Posty: 1

Post autor: Incognito_xird » pt gru 23, 2022 9:58 am

Mokebee pisze:
śr gru 21, 2022 2:43 am
_Pumcia_ pisze:
sob gru 17, 2022 6:39 pm
JeszczeJak2137 pisze:
wt gru 06, 2022 11:20 pm
ja tam lubię jej teksty i bezpośredniość
Bezsposredniosc zawsze będzie bo jestem sobą a bany będą za kurestwo , plucie jadem , nawet jak przychodzą z innych nikow tez leci ban , bo tych debili wyczuje na kilkaset kilometrów . I jeszcze jedna rada , nie odwiedzać mnie jak nie macie żetonów bo na golodupcow z problemami emocjonalnymi szkoda mi czasu 🤘
Nie są na tyle biedni żeby wypinać dupsko do kamery za parę marnych złociszy, pamiętaj diveczko że to ty jesteś tutaj by nas zabawiać, nie odwrotnie, więc morda krótko, laszyk w dziure i tańcz jak ci zagrają.
“diveczka" jest tutaj po to, żeby “Was zabawiać“ ZA ŻETONY ;-) "laszyk w dziurze" działa ZA ŻETONY. Dźwięki, do których ma "tańczyć jak zagrają" również jest wydobywany podczas WRZUCANIA ŻETONÓW.
Cóż za portal... Wszystko na nim kręci się wokół tych MARNYCH żetonów 😊

Więc morda krótko, blik w ruch i graj piękny dźwięk wrzucanych żetonów, a "diveczka" będzie tańczyć jak zagrasz ;-)

Mokebee
Posty: 3

Post autor: Mokebee » pt gru 23, 2022 10:25 am

Incognito_xird pisze:
pt gru 23, 2022 9:58 am
Mokebee pisze:
śr gru 21, 2022 2:43 am
_Pumcia_ pisze:
sob gru 17, 2022 6:39 pm

Bezsposredniosc zawsze będzie bo jestem sobą a bany będą za kurestwo , plucie jadem , nawet jak przychodzą z innych nikow tez leci ban , bo tych debili wyczuje na kilkaset kilometrów . I jeszcze jedna rada , nie odwiedzać mnie jak nie macie żetonów bo na golodupcow z problemami emocjonalnymi szkoda mi czasu 🤘
Nie są na tyle biedni żeby wypinać dupsko do kamery za parę marnych złociszy, pamiętaj diveczko że to ty jesteś tutaj by nas zabawiać, nie odwrotnie, więc morda krótko, laszyk w dziure i tańcz jak ci zagrają.
“diveczka" jest tutaj po to, żeby “Was zabawiać“ ZA ŻETONY ;-) "laszyk w dziurze" działa ZA ŻETONY. Dźwięki, do których ma "tańczyć jak zagrają" również jest wydobywany podczas WRZUCANIA ŻETONÓW.
Cóż za portal... Wszystko na nim kręci się wokół tych MARNYCH żetonów 😊

Więc morda krótko, blik w ruch i graj piękny dźwięk wrzucanych żetonów, a "diveczka" będzie tańczyć jak zagrasz ;-)
Ciebie biały rycerzyku o zdanie nie pytałem, o pieniądzach raczej rozmawiać też nie będziemy bo z byle łajzą tego tematu nie poruszam, więc walcz sobie o względy diveczek, ale nie próbuj szukać we mnie rozmówcy desperacie

Dominikk19
Posty: 10

Post autor: Dominikk19 » sob maja 13, 2023 5:12 am

👍👍👍

_Puccini_
Posty: 1

Post autor: _Puccini_ » ndz cze 18, 2023 10:45 pm

witam forum ktoś ją widział ostatnio ?

ChoryPsychicznie
Posty: 46

Post autor: ChoryPsychicznie » pt sie 11, 2023 7:34 am

👍

ODPOWIEDZ