Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Margareta25 UWAGA OSZUSTKA

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
marco425
Posty: 30

Margareta25 UWAGA OSZUSTKA

Post autor: marco425 » ndz sty 19, 2020 4:20 pm

Jak to mówią, każdy ma swój sposób na biznes.
Margareta25 ze swoim frajerem u boku rozwija biznes doskonały :lol:
Wpada na su dobre 4 lub 5 razy dziennie robi KONKURS NA LIDERA NAPIWKÓW.
Priv owszem długi 50minut do zgarnięcia, lecz nigdy w życiu żaden koleś nie wygrał oprócz męża,
który zawsze przebije licytacje.
Przebijają swoimi żetonami jak ktoś wtopił i brał udział w jej licytacjach i przegrał z takimi nickami jak:
JuliuszCesar88
Agares88
Youngdick88
Grzesiu88
BGC88
Esesmanzdzialek
Joker50
buszujacywgownie
to piszcie i proście o zwrot swoich żetonów :) Wszystkie te nicki są jej :oops:
Nie dajcie się wrobić! Zgarniają kasę i śmieją się z Was :lol:

arial_heartame
Posty: 115

Post autor: arial_heartame » ndz sty 19, 2020 4:21 pm

Jak można przegrać z kimś, kto się nazywa BuszującywGównie? Albo EssesmanzDziałek, wstyd! :)

Oxymoron
Posty: 1

Post autor: Oxymoron » ndz sty 19, 2020 4:45 pm

Nie wiem nic o konkursach, ale u Pani Margarety bywałem wiele razy na privach, i zawsze była naprawdę w porządku, często robiła coś ekstra na moje życzenie i nie było gadania że to nie ten priv, albo że już sie skonczył, potrafiła nawet rozczytać moje pisanie jedną ręką i jeden rząd przycisków klawiatury nizej ;p. Spoko babka i można było z nią pogadać.

przegrzane_gary
Posty: 14

Post autor: przegrzane_gary » ndz sty 19, 2020 5:16 pm

Nic nowego, codziennie kilka razy konkurs na lidera. Zawsze jej facet zaczyna podbijanie konkursu, zawsze przebije innych biorących udzial niezależnie jakie ilości $ by rzucili. Faceci to dupy wołowe, wolą bawić się z oszustką w konkursy niz w tej cenie kupic sobie u niej priv :D no patologia. Powiem wprost, wchodząc do niej raz nie zauważysz że ten konkurs to pewien system, ale jak wejdziesz kilka razy to już wiesz jak ładdują ludzi w chuja, a jak chętnych do zabawy niema, jej facet bierze ją na priv i laska się utlenia. Na początku chyba jeszcze orała te privy 50 minut za 2 zlote jak nie byulo chetnych sypnąc wiecej, teraz laska jedzie po bandzie i na bezczela ładuje ludzi. Spoko rób jak chcesz laska, ale wiedz że ogląda cię cala masa ludzi z nieloga i widzą jakie numery odstawiasz .

P.S. Czas wyjśc z przedpokoju, chyba na tych oszustwach dorobilas sie czegos wiecej niz siedzenia na podlodze i koszulki związanej sznurówką, albo swojego starego wyślij do roboty, to może nie bedziesz musiala robic ludzi w chuja :)

arial_heartame
Posty: 115

Post autor: arial_heartame » ndz sty 19, 2020 6:00 pm

Ulatnia a nie utlenia :-P

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » ndz sty 19, 2020 6:23 pm

arial_heartame pisze:
ndz sty 19, 2020 6:00 pm
Ulatnia a nie utlenia :-P
Kiedyś modne było utlenianie włosów, więc może to robi...
Taki fetysz...

marco425
Posty: 30

Post autor: marco425 » ndz sty 19, 2020 7:47 pm

Ulatnia sie, po czym tleni włosy za Wasze wyłudzone żetony :lol: :lol: :lol:

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » ndz sty 19, 2020 11:41 pm

Jak większość dziewczyn tutaj, typowa ,, zetoniara",

marsmars
Posty: 1

Post autor: marsmars » pn sty 20, 2020 7:47 pm

Aż mnie zakorciło założyć zarejstrować się na forum .Co do kasy tu tu każda leci na kase tu sie liczy tylko kasa nie ważne czy biała czy czarna taki portal .Jeśli chodzi o te konkursy to ja raz wygrałem 40 minut 2 tyg temu i wcale duzo nie wydałem bo 350 zet .Pokaz spoko był .Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat ogolnie moge laske polecić chociaż byłem tylko u niej raz :)

Poznaniak0
Posty: 5

Post autor: Poznaniak0 » pn sty 20, 2020 10:25 pm

Na konkursy nie chodze do tej pani .Ale na privki tak normalna dziewczyna ja wole wydac kase na privka mam wtedy pewne ze zabawie sie i nie strace .A ci co rzucaja na konkursy sami sa sobie winni .Wiec po co te wypociny to tak jakby ktos lał komus na siłe alkohol do gardła a jest sie abstynenten nie chce nie rzucam proste ryzyk fizyk .Ja nie rzucam i mam spokoj a jak ktos da a potem żali sie jaki to pokrzywdzony to juz jego strata i sprawa

ODPOWIEDZ