Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

BLOOW

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
zulik
Posty: 14

Re: BLOOW

Post autor: zulik » pn maja 18, 2020 5:25 pm

Zawsze kupuje staniki za małe, nawet nie potrafi sobie dobrać prawidłowy rozmiar.

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » wt maja 19, 2020 1:52 am

zulik pisze:
pn maja 18, 2020 5:25 pm
Zawsze kupuje staniki za małe, nawet nie potrafi sobie dobrać prawidłowy rozmiar.
haha no w sumie to masz racje i nawet się zaczęłam śmiać z tego haha. Ale to już jest swoisty mem, że mam za mały stanik ubrany, znak firmowy XD

9MP69
Posty: 2

Post autor: 9MP69 » śr maja 20, 2020 10:40 am

Blowcia jest najlepsza :3

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » śr maja 20, 2020 10:48 am

Blow jest super, chuj w dupe hejterom jebiecia psa jak sra

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » śr maja 20, 2020 11:47 am

DigitusMedius pisze:
śr maja 20, 2020 10:48 am
Blow jest super, chuj w dupe hejterom jebiecia psa jak sra
KOCHAM :***
ale hejterzy są spoko ja się lubię śmiać z abstrakcyjnych rzeczy XD zła, niedobra baba nosi mały stanik, na szubienice z nią... A chuja w dupie im nie życz, bo oni to lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

RavenGetorix
Posty: 45

Post autor: RavenGetorix » śr maja 20, 2020 3:22 pm

Nie słuchaj tych patafianów , jesteś piękną laską , masz świetne transmisje .A co do "słynnych staników" to największymi znawcami tematu są faceci , którzy sami staników potrzebują :)

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » ndz maja 31, 2020 12:08 pm

Cześć kochani. Apeluję o to, aby w wątku związanym ze mną nikt nikogo nie obrażał.... proszę wyrażać negatywnie nacechowane oponie w sposób kuluralny, niezależnie od tego czy dotyczy to mnie, czy osoby mnie krytykujące. Ja tego nie robię, wiec ludzie których to nie dotyczy tym bardziej nie powinni. Chcę być kojarzona tylko z pokojem i miłością.


Do tego nic nie wiecie o ludziach którzy wylewają frustrację na internetowych forach, ja zakładam, że nie są stabilni psychicznie, albo nawet są chorzy. To tak jakbyście obrażali kalekę na wózku za to, że nie może chodzić.

Życzę Wam wszystkim pokoju w serduszku, róbmy wszystko, by stworzyć lepszy świat, nie prowokujcie wzajemnie złych zachowań.

RamenKing
Posty: 13

Post autor: RamenKing » ndz maja 31, 2020 6:49 pm

Cycki są klasa i nie ważne w jakim rozmiarze stanika je pokazuje - najlepiej by było jakby cały czas bez latała :)

(ZmianaNaLepsze)
Posty: 7

Post autor: (ZmianaNaLepsze) » pn cze 01, 2020 6:04 pm

Bloow, uwielbiam chyba najbardziej!! szkoda ze tam mało kiedy jest, kiedys potrafiła siedziec pare godzin, a teraz co wejde to ona ucieka:(

picpiiic
Posty: 1

Post autor: picpiiic » pn cze 01, 2020 8:29 pm

No to trzymam za słowo że posiedzisz na su tak długo zanim nie pójdziesz do pracy ;)

ODPOWIEDZ