Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

BLOOW

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
BLOOW
Posty: 48

Re: BLOOW

Post autor: BLOOW » sob mar 21, 2020 4:50 pm

Ja Was za bardzo kocham, żeby po Was krzyczeć. ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDRÓWKA :*

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob kwie 18, 2020 12:07 pm

Bożenka musi cię znosić to medal powina dostać za to. Nie truj dupy Bożence masz iść na priv idź nie tu smencisz.

hamster1
Posty: 15

Post autor: hamster1 » pt maja 01, 2020 4:55 pm

Wkurwiająca jest ta panna, działa negatywnie na system nerwowy, do tego tłusta i zaniedbana, na pryszczatej gębie tona taniej tapety, którą można szpachlą zdrapywać.

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » pt maja 01, 2020 5:14 pm

hamster1 pisze:
pt maja 01, 2020 4:55 pm
Wkurwiająca jest ta panna, działa negatywnie na system nerwowy, do tego tłusta i zaniedbana, na pryszczatej gębie tona taniej tapety, którą można szpachlą zdrapywać.
kochany, nie mówię ironicznie, ale jeśli masz problemy emocjonalne to nie wyżywaj się w internecie, idź pobiegać albo pomedytuj. Nie chodzi o to, że mnie uraziłeś, tylko naprawdę dobrze Ci życzę a prawdopodobnie jesteś rozbity, jeśli masz tyle jadu w sobie.
Nie jestem szczupła (67 kg przy 182 cm) ale nadwagi nie mam, bez przesady haha. Pryszczy też nie, chyba, że pomyliłeś je z pieprzykami których mam sporo, i kupuje tylko wegańskie eco kosmetyki nietestowane na zwierzakach, które są 5x droższe od normalnych. A jeśli Cię denerwuje to nie najadaj się tą negatywną energią, wyłącz transmisję i bądź wolny od tych złych fluidów którymi Cię karmię. Namaste.

PIP-BOY
Posty: 7

Post autor: PIP-BOY » ndz maja 03, 2020 8:38 am

Moim zadaniem BLOOW jesteś prawdziwa perełka tutaj ;)

hamster1
Posty: 15

Post autor: hamster1 » pn maja 04, 2020 2:32 pm

Zawsze ma za małe staniki, z których "wylewają" się jej obwisłe cycki xD

ZimmNx
Posty: 9

Post autor: ZimmNx » czw maja 07, 2020 11:36 pm

BLOOW pisze:
pt maja 01, 2020 5:14 pm


kochany, nie mówię ironicznie, ale jeśli masz problemy emocjonalne to nie wyżywaj się w internecie, idź pobiegać albo pomedytuj. Nie chodzi o to, że mnie uraziłeś, tylko naprawdę dobrze Ci życzę a prawdopodobnie jesteś rozbity, jeśli masz tyle jadu w sobie.
Nie jestem szczupła (67 kg przy 182 cm) ale nadwagi nie mam, bez przesady haha. Pryszczy też nie, chyba, że pomyliłeś je z pieprzykami których mam sporo, i kupuje tylko wegańskie eco kosmetyki nietestowane na zwierzakach, które są 5x droższe od normalnych. A jeśli Cię denerwuje to nie najadaj się tą negatywną energią, wyłącz transmisję i bądź wolny od tych złych fluidów którymi Cię karmię.
Masz wegańskie drogie kosmetyki, jednocześnie zbierasz żetony na spłatę długów, a jeszcze z trzeciej strony, wygladasz jak byś zaopatrzała się w Rossmanie, najadła się nudddli, a wegańskie kosmetyki wyszły Ci bokiem.

#Bitchplease.

btw... drogie kosmetyki, na prawdę drogie, nie maja nic wspólnego z weganizmem
W ogóle nie pisz o czymś,co wyczytałaś to tylko w internecie, a nie przetestowałaś ;)

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » pt maja 08, 2020 2:07 am

o co chodzi, jakie długi? XD Nawet jakbym miała kredyty to raczej pieniążkami z su ich nie spłacę, z tego co się orientuje ( aczkolwiek mogę się mylić, bo nie mam kredytów lol) Mam tylko długi wdzięczności <3.
A dlaczego w rossmanie nie ma dobrych kosmetyków twoim zdaniem? Kupuje podkład na su tam z nyxa bo jest ciężką tapetą i nie spłynie przy pierwszym privie. Musze malować się mocno, bo przy facefucku się ślinię, a nie chcę się poprawiać co 5 min. Produkty z sephory są dużo lepsze jakości, zgadzam się, ale nie popadajmy w skrajności. Chodziło mi raczej o porównanie kosmetyków sztucznych, mocno chemichnych z naturalnymi, I niestety do tej pory firmy testują kosmetyki na zwierzakach, niektórzy nie zwracają uwagi na to nawet, ja przed zakupem zawsze się upewniam, że na pewno to moralne :)

Podsumowując : Nie chcę żeby ktoś był zły na mnie bo mu się nie podobają moje kosmetyki, albo to, uważam, że są droższe od kosmetyków przeciętnej dziewczyny. Nie jestem próżną osobą, nie uważam się za lepszą od kogokolwiek. Jeśli napisałeś ten post to żywisz negatywne uczucia do mnie i jest to przykre bo nic złego nigdy nikomu na transmisji albo privie nie zrobiłam.
Ja nawet się nie rozbieram na transmisjach, jestem grzeczna, nie używam wulgaryzmów, nie pije alkoholu, nie wołam o atencję. Serio czepiajcie się ludzi którzy robią złe rzeczy a nie tego, że ktoś wygląda tak a nie inaczej. Ja was wszystkich kocham i życzę wszelkiej pomyślności. Namaste.

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » pt maja 08, 2020 2:17 am

Bożena rób to, co robisz i nie zwracaj uwagi na złe języki!Jesteś piękną dziewczyną, a twój makijaż i twój wizerunek jest zawsze piękny!Życzę ci szczęścia z serca!

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt maja 08, 2020 10:23 am

Zawsze jest miła, i grzeczna dla ludzi a wygląda jak miljonn dolarów.

ODPOWIEDZ