Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

zapach_deluxe2

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
robertxxx
Posty: 63

Re: zapach_deluxe2

Post autor: robertxxx » ndz gru 08, 2019 9:58 am

Też pomyliłeś portal jak tu szukasz seksu ;)

tomek_xx1
Posty: 2

Post autor: tomek_xx1 » pn gru 16, 2019 10:11 pm

Strasznie zarozumiała... pozjadała wszystkie rozumy. Aż śmieszna. Wymaga kultury i inteligentnych rozmów, a sama klnie i wyzywa innych. Do inteligentnej rozmowy jej daleko. Wywalanie ludzi z transmisji sprawia jej mega frajdę :) tyle chyba możne osiągnąć na tym portalu tylko ;) Plus to fajnie ciało... Tyle w temacie.

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » ndz lip 19, 2020 10:13 pm

strasznie dużo negatywnych wpisów ze wszystkimi się oczywiście zgadzam dodam też swoją cegiełkę tam wieku nie będe jej wypominał ale zarozumiała to ona jest i jak się przyjrzycie uważnie to się też ze mną zgodzicie że jest też ulotkę najbardziej żółtych zębów na su no wygrywa ten konkurs w tej kategorii jest ona i długo długo nic

Panmaeep
Posty: 10

Post autor: Panmaeep » wt lip 21, 2020 7:20 pm

Bana u niej mam i ja 😁 nie polecam.

____7
Posty: 2

Post autor: ____7 » sob sie 08, 2020 9:32 pm

Baba kompletnie oderwana od rzeczywistości. Dla niej priv to cel życia. Nie bierzesz priva masz z miejsca bana. Najfajniejsze jest to jak wyzywa użytkowników po wyrzuceniu ich z transmisji haha. Fajna forma dowartościowania się. Ban i wyzwiska na kogoś, kogo nie ma na jej transmisji ;) Oglądających średnia 5 osób (pewnie boty). Ogarnij się jak to czytasz bo jesteś jedną wielką kpiną za swoje podejście do ludzi !

jaanowicz135
Posty: 3

Post autor: jaanowicz135 » wt wrz 22, 2020 9:25 pm

CHORA PSYCHICZNIE...UNIKAĆ JAK OGNIA...

yorgy999
Posty: 13

Post autor: yorgy999 » ndz gru 13, 2020 6:45 pm

Dziwna, chyba strasznie zakompleksiona.Bezsensowne zachowanie.Nie da się lubić. Maksynalnie zryty beret. Nie widzę zalet.

Kolec_33
Posty: 1

Post autor: Kolec_33 » sob sty 02, 2021 7:43 pm

Laska niesamowicie drętwa, sztywniejsza niż mój kutas z rana
po tygodniu bez walenia gdy miałem 16 lat.
Zero kontaktu z widzami, zero poczucia humoru, 100% żetoniarstwa.
Wbiłem, przywitałem się a ta do mnie z mordą, z chamskim tekstem
" tu się płaci a nie dyskutuje, wypierdalaj biedaku" po czym zostałem zbanowany.

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » śr kwie 28, 2021 1:31 pm

Ja dla tej upośledzonej dziewczynki mam tylko trzy słowa;
SAK MAJ BOLS

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » śr kwie 28, 2021 1:43 pm

Nic tu nie wnosi hmmm chyba pomyliła portale bo su jeszcze nie robi pokazów dla emerytów przeciąża tylko serwery

ODPOWIEDZ