Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

BlowJobQueen

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Re: BlowJobQueen

Post autor: GORYL » wt cze 18, 2019 9:00 am

Bożena ty się nie denerwuj , oni już tak maja są osoby na tym forum im nic nie pasuje. Robisz super transmisje ,widownia cie lubi co widać po ilości i to się liczy a to to najzwyczajniej zazdrość ich i to olej.

BlowJobQueen
Posty: 19

Post autor: BlowJobQueen » wt cze 18, 2019 9:14 am

GORYL pisze:
wt cze 18, 2019 9:00 am
Bożena ty się nie denerwuj , oni już tak maja są osoby na tym forum im nic nie pasuje. Robisz super transmisje ,widownia cie lubi co widać po ilości i to się liczy a to to najzwyczajniej zazdrość ich i to olej.
Słoneczko, kto jak kto, ale ja mam taki dystans do siebie, że mnie tylko takie komentarze rozbawiają. Dziękuję kochany jesteś :D

Tommy_Gun33
Posty: 21

Post autor: Tommy_Gun33 » czw cze 20, 2019 11:24 pm

Bożena to ma nie tylko gardło, ale też charakter i dystans do siebie :)
a panowie narzekacze to takie pizdczki. Jak baby, ona ma was nauczyć jak to jest mieć jaja? :)

kajetan_aptekarz
Posty: 15

Post autor: kajetan_aptekarz » pt cze 21, 2019 11:53 am

Tommy_Gun33 pisze:
czw cze 20, 2019 11:24 pm
Bożena to ma nie tylko gardło, ale też charakter i dystans do siebie :)
a panowie narzekacze to takie pizdczki. Jak baby, ona ma was nauczyć jak to jest mieć jaja? :)
Ona to niech sie nauczy najpierw jak porzadnie loda zrobic, wtedy mozemy porozmawiac dalej :mrgreen:

BlowJobQueen
Posty: 19

Post autor: BlowJobQueen » pt cze 21, 2019 12:09 pm

kajetan_aptekarz pisze:
pt cze 21, 2019 11:53 am
Tommy_Gun33 pisze:
czw cze 20, 2019 11:24 pm
Bożena to ma nie tylko gardło, ale też charakter i dystans do siebie :)
a panowie narzekacze to takie pizdczki. Jak baby, ona ma was nauczyć jak to jest mieć jaja? :)
Ona to niech sie nauczy najpierw jak porzadnie loda zrobic, wtedy mozemy porozmawiac dalej :mrgreen:
jak ja mam się nauczyć jak nikt się ze mną przespać nie chce. Potem trzeba improwizować jak jest się takim frajerem jak ja :(
Ostatnio zmieniony pt cze 21, 2019 5:01 pm przez BlowJobQueen, łącznie zmieniany 1 raz.

Tommy_Gun33
Posty: 21

Post autor: Tommy_Gun33 » pt cze 21, 2019 12:13 pm

to może ty ją naucz, jak taki majster w robienu lodów jesteś

BlowJobQueen
Posty: 19

Post autor: BlowJobQueen » pt cze 21, 2019 12:34 pm

Tylko ja nie robię loda na su tylko pokazuje jakie mam gardło głębokie, wsadzam i wyjmuje bez żadnych udziwnień. Na tym polega facefuck, nie będę się upokarzała liżąc tego dildosa, ssąc i obciągając bo to jest kawał plastiku a nie prawdziwy penis. A jeśli ktoś chce oglądać namiętne ssanie plastiku niech idzie do kogoś kto to robi, no ludzie gdzie logika. Zakończmy w ten sposób temat namiętności w moim obciąganiu... Plastik w gardle nie podnieca mnie więc nie udaje, że kocham to robić loooooooooool.

kajetan_aptekarz
Posty: 15

Post autor: kajetan_aptekarz » pt cze 21, 2019 2:34 pm

BlowJobQueen pisze:
pt cze 21, 2019 12:34 pm
Tylko ja nie robię loda na su tylko pokazuje jakie mam gardło głębokie, wsadzam i wyjmuje bez żadnych udziwnień. Na tym polega facefuck, nie będę się upokarzała liżąc tego dildosa, ssąc i obciągając bo to jest kawał plastiku a nie prawdziwy penis. A jeśli ktoś chce oglądać namiętne ssanie plastiku niech idzie do kogoś kto to robi, no ludzie gdzie logika. Zakończmy w ten sposób temat namiętności w moim obciąganiu... Plastik w gardle nie podnieca mnie więc nie udaje, że kocham to robić loooooooooool.
jestes usprawiedliwiona ;)

foktulfdntdajna6u0s
Posty: 62

Post autor: foktulfdntdajna6u0s » pt cze 21, 2019 4:31 pm

BlowJobQueen pisze:
pt cze 21, 2019 12:34 pm
Tylko ja nie robię loda na su tylko pokazuje jakie mam gardło głębokie, wsadzam i wyjmuje bez żadnych udziwnień. Na tym polega facefuck, nie będę się upokarzała liżąc tego dildosa, ssąc i obciągając bo to jest kawał plastiku a nie prawdziwy penis. A jeśli ktoś chce oglądać namiętne ssanie plastiku niech idzie do kogoś kto to robi, no ludzie gdzie logika. Zakończmy w ten sposób temat namiętności w moim obciąganiu... Plastik w gardle nie podnieca mnie więc nie udaje, że kocham to robić loooooooooool.
Sugestia: to nie rób tego dildosem i kup żelowe, jak plastik nie smakuje.

BlowJobQueen
Posty: 19

Post autor: BlowJobQueen » pt cze 21, 2019 4:53 pm

foktulfdntdajna6u0s pisze:
pt cze 21, 2019 4:31 pm
BlowJobQueen pisze:
pt cze 21, 2019 12:34 pm
Tylko ja nie robię loda na su tylko pokazuje jakie mam gardło głębokie, wsadzam i wyjmuje bez żadnych udziwnień. Na tym polega facefuck, nie będę się upokarzała liżąc tego dildosa, ssąc i obciągając bo to jest kawał plastiku a nie prawdziwy penis. A jeśli ktoś chce oglądać namiętne ssanie plastiku niech idzie do kogoś kto to robi, no ludzie gdzie logika. Zakończmy w ten sposób temat namiętności w moim obciąganiu... Plastik w gardle nie podnieca mnie więc nie udaje, że kocham to robić loooooooooool.
Sugestia: to nie rób tego dildosem i kup żelowe, jak plastik nie smakuje.
kupie sobie podwawelską to wtedy dopiero będzie romantycznie haha.

ODPOWIEDZ