Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

AnalNadia93

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Tommy_Gun33
Posty: 21

Re: AnalNadia93

Post autor: Tommy_Gun33 » pt cze 14, 2019 12:16 am

Ja nie musze się z niczego budzić
Nie śmieć, jak sobie rady nie dajesz

chceigorkaruchatka
Posty: 1

Post autor: chceigorkaruchatka » sob cze 15, 2019 5:12 pm

Będę wpadał tak często jak tylko dam radę :D Niespotykana osoba, boskie ciało, przepiękne oczy i wiele wiele więcej. Wyjątkowa reakcja na lush, powiem szczerze, że najlepsza na SU. Nie mogę się doczekać kolejnej grupowej transmisji <3

sewill
Posty: 1

Post autor: sewill » ndz cze 16, 2019 1:14 pm

Mrrrr

kieleckie
Posty: 1

Post autor: kieleckie » pn cze 17, 2019 10:27 am

Witam Wszystkich ! Karolinka jest przecudna ! do tego jest przede wszystkim sobą ! ! nigdy nie widziałem żeby cokolwiek udawała jeżeli nie ma na coś ochoty to mówi albo tego wcale nie robi! nie jest że ktoś da 100 żetonów więcej i od razu robi !! NIE !!!
Wiadomo zawsze się znajdzie jakiś debil któremu coś nie pasuje ! to nie jest nasza służąca żeby wykonywać nasze rozkazy ! zapamiętajcie ! bo co niektórym jebie się w tych małych główkach ! pozdrawiam

Yes033
Posty: 1

Post autor: Yes033 » wt lip 30, 2019 5:20 am

kieleckie pisze:
pn cze 17, 2019 10:27 am
Witam Wszystkich ! Karolinka jest przecudna ! do tego jest przede wszystkim sobą ! ! nigdy nie widziałem żeby cokolwiek udawała jeżeli nie ma na coś ochoty to mówi albo tego wcale nie robi! nie jest że ktoś da 100 żetonów więcej i od razu robi !! NIE !!!
Wiadomo zawsze się znajdzie jakiś debil któremu coś nie pasuje ! to nie jest nasza służąca żeby wykonywać nasze rozkazy ! zapamiętajcie ! bo co niektórym jebie się w tych małych główkach ! pozdrawiam
. A może z nią byłeś co heh I nie możesz dać sobie rady zajmnij się tym coo masz

Camiluss8
Posty: 2

Post autor: Camiluss8 » pt sie 09, 2019 11:43 pm

Napisze krótko.
Naprawdę warto wpadać do niej na transmisje.
Miła, ładna i wesoła Kobieta.

zeus_szcz
Posty: 16

Post autor: zeus_szcz » pt sie 16, 2019 5:20 am

Witaj Nadia. :D Napisz do mnie.

zeus_szcz
Posty: 16

Post autor: zeus_szcz » pt sie 16, 2019 6:18 am

Nadio oglądałem twój profil i muszę ci powiedzieć iż jesteś bardzo piękną i seksowną kobietą.
Musimy się spotkać na kamerce , co ty na to. :D :D :idea: Obrazek

AnalNadia93
Posty: 14

Post autor: AnalNadia93 » pt sie 16, 2019 6:21 am

zeus_szcz pisze:
pt sie 16, 2019 6:18 am
Nadio oglądałem twój profil i muszę ci powiedzieć iż jesteś bardzo piękną i seksowną kobietą.
Musimy się spotkać na kamerce , co ty na to. :D :D :idea: Obrazek
Dziękuję za komplementy ale nie spotykam się takze pokaz na kamerce wspólny odpada

zeus_szcz
Posty: 16

Post autor: zeus_szcz » pt sie 16, 2019 6:23 am

Ok rozumiem i bardzo cię przepraszam Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ