Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Arianna_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
testyment
Posty: 3

_Arianna_

Post autor: testyment » pn lis 11, 2019 11:12 pm

Chyba nikt nie zauważył, że wróciła jako Rosalia ;) Co o niej sądzicie?

https://showup.tv/profile/Rosalia

_666_
Posty: 27

Post autor: _666_ » pt lis 15, 2019 10:52 am

Wróciła czy nie wróciła jej sprawa.

shape89
Posty: 93

Post autor: shape89 » pt lis 15, 2019 10:55 am

Zawsze była tępa i Maddie udawała, zero pomysłu na siebie, robiła kopie :mrgreen:

filipkochakobiety
Posty: 1

Post autor: filipkochakobiety » pt lis 15, 2019 1:44 pm

Bardzo ładna laska i ma świetne ciało.

shape89
Posty: 93

Post autor: shape89 » ndz lis 17, 2019 3:21 am

filipkochakobiety pisze:
pt lis 15, 2019 1:44 pm
Bardzo ładna laska i ma świetne ciało.
Szkoda, że nie ma swoich pomysłów.

_Piciu_
Posty: 14

Post autor: _Piciu_ » ndz lis 17, 2019 4:39 am

_666_ pisze:
pt lis 15, 2019 10:52 am
Wróciła czy nie wróciła jej sprawa.
Maddie jaka wkurzona, ze zeton odplynie od niej hahah już zatrudniła swojego przydupasa stalkera shape89 zeby ją "zaoral".Ona kopiuje Maddie?Przecież samej Maddie nie da się skopiować bo to wierna "kalka" takti i innych transmitujacych.Nie miala pomyslu na siebie to musiala skopiować od innych.Mysle, ze to bardziej Maddie jest jej kopią niż odwrotnie.Z takim intelektem nie spodziewalbym sie zeby ktokolwiek chciał ją kopiować bo by sobie strzelil w kolano.Wiec to raczej Maddie skopiowala ją z czego jest znana na su jak i ze stalkerswa w zazdrosci o zetony ladniejszych kobiet od niej czyli prawie calego su

_Piciu_
Posty: 14

Post autor: _Piciu_ » ndz lis 17, 2019 4:56 am

shape89 pisze:
ndz lis 17, 2019 3:21 am
filipkochakobiety pisze:
pt lis 15, 2019 1:44 pm
Bardzo ładna laska i ma świetne ciało.
Szkoda, że nie ma swoich pomysłów.
A Maddie ma swoje pomysly? Przypomnij mi ktore? ;) :D szybciutko odpowiem Ci od kogo to skopiowala :D Oryginalna Maddie, ktora skopiowala nawet swoj nick :D nie mowiac juz o kopiowaniu cudzych zdjęć i samych pomyslow na transmisje :D Kolo jesteś po prostu bezczelny albo zakochany.Innej opcji nie widzę bo głupek nawet dostrzeże w Maddie kalko-kopię innych transmitujacych.

shape89
Posty: 93

Post autor: shape89 » ndz lis 17, 2019 12:30 pm

_Piciu_ pisze:
ndz lis 17, 2019 4:56 am
shape89 pisze:
ndz lis 17, 2019 3:21 am
filipkochakobiety pisze:
pt lis 15, 2019 1:44 pm
Bardzo ładna laska i ma świetne ciało.
Szkoda, że nie ma swoich pomysłów.
A Maddie ma swoje pomysly? Przypomnij mi ktore? ;) :D szybciutko odpowiem Ci od kogo to skopiowala :D Oryginalna Maddie, ktora skopiowala nawet swoj nick :D nie mowiac juz o kopiowaniu cudzych zdjęć i samych pomyslow na transmisje :D Kolo jesteś po prostu bezczelny albo zakochany.Innej opcji nie widzę bo głupek nawet dostrzeże w Maddie kalko-kopię innych transmitujacych.
Jakoś nie zauważyłem, żeby Maddie kopiowała coś z su od innych, wkurwia mnie trochę jej narcyzm ale jak widzisz, to inne dupy kopiują od niej, a nie odwrotnie

_msn_
Posty: 21

Post autor: _msn_ » śr gru 11, 2019 8:38 am

Ciągle tylko nicki zmienia.
Ostatnio jako llllllllllllllllll występowała i myślała, że jak dupy dawała, to nikt jej nie rozpozna 🤣

GuardiaOsu
Posty: 1

Post autor: GuardiaOsu » śr gru 11, 2019 1:09 pm

_msn_ pisze:
śr gru 11, 2019 8:38 am
Ciągle tylko nicki zmienia.
Ostatnio jako llllllllllllllllll występowała i myślała, że jak dupy dawała, to nikt jej nie rozpozna 🤣
i tobie pierwszemu pewnie rozlozyla nogi jestes taki czarujacy? jakies slabe te twoje dociny, jeden tam stara sie od lat obsypuje ja niezlymi kwotami volvo cz yjak mu tam ciągle nie poddaje się, a i tak nie poruchal

ODPOWIEDZ