Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mirabelka

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
dawid_699
Posty: 9

Mirabelka

Post autor: dawid_699 » czw paź 24, 2019 12:31 am

Jak dka mnie fajna dziewczyna ma fajne rybki stroje potrafi uwodzić czlowieka i chwycić za....... Serce a wy co myślicie

robertxxx
Posty: 63

Post autor: robertxxx » czw paź 24, 2019 10:08 pm

Zdrapkowa rewolucja na SU Podczas dzisiejszej transmisji zapraszam do zakupu zdrapek,które zdrapie dla was na transmisji.
rewolucja? przecież to już było na pewno u jednej która teraz ma login xFasolka

dawid_699
Posty: 9

Post autor: dawid_699 » pt paź 25, 2019 12:01 am

Myślisz ? ona sie wydaje taka natrulana ^^

robertxxx
Posty: 63

Post autor: robertxxx » pt paź 25, 2019 12:04 am

wszedłem przed chwilą do niej i mówiła coś o dwóch drinkach, no i chyba o 2 za duzo, jak nakręciła się ze ludzie tu wydają mase kasy na głupoty i ścieme, w sumie to ich sprawa, ale co ja tam wiem :lol:

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw maja 14, 2020 9:35 pm

Bardzo sympatyczna dziewczyna - jakoś wcześniej nigdy do niej nie zawędrowałem - dziś pierwszy raz wpadłem na chwilę - wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoją naturalnością i jakimś takim ciepłem :) Wydaje się także bardzo rozmowna.

ojciec8
Posty: 21

Post autor: ojciec8 » pn cze 22, 2020 11:00 pm

Bardzo sympatyczna dziewczyna, nic nie mam do jej wyglądu, naturalna... Tylko mam takie jakieś dziwne wrażenie (być może błędne), że zmaga się z jakąś wadą wymowy, tudzież zwykłą niedbałością o artykulację. Ni chust nie idzie czasem zrozumieć co mówi, choć podkreślam jeszcze raz - być może to wina łącza/mojego wieku/zawodzącego słuchu :).

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » śr lip 01, 2020 10:07 pm

bardzo fajna laska potrafi robić show

LatexNylonLover
Posty: 10

Post autor: LatexNylonLover » czw lip 09, 2020 9:54 pm

fajna dziewczyna z fajnym południowym (ślunskim) akcentem :) pamiętam jeszcze jej pierwsze transmisje jakoś w 2013 albo 2014 roku, ale wtedy bywała rzadziej niż teraz... grunt że trzyma dobry poziom ;)

ODPOWIEDZ