Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Devil0255

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Devil0255

Post autor: vulture » sob paź 12, 2019 1:16 am

Powinienem założyć ten temat w zakładce o parach, ale tu może zostanie bardziej dostrzeżony, co przełoży się na ich większe wzięcie(chociaż nie wiem czy jest im to potrzebne), poza tym dziewczyna często bywa solo...
Nie lubię oceniać wyglądu, bo każdy ma inne gusta, na pewno nie będę oceniał kogoś negatywnie ze względu na wygląd...
Napiszę to co myślę...
Młoda dziewczyna...
Ma bardzo ładną buzię, oczy i ładny słodki głosik...
Kurwy lecące z jej ust nabierają słodkiego wydźwięku...
Jeśli ktoś lubi duże tyłki, tatuaże, piercing, dominacje, rimming, pozytywną atmosferę to nie musi już dalej szukać, bo znajdzie to u nich...
Para z wielkim poczuciem humoru, dystansem do siebie i innych...
Szanują widzów...
To wielki plus...
Ostatnimi czasy ciężko z tym na SU...
Fajnie ich posłuchać i pooglądać...
Dziewczyna rozbraja mnie swoimi żartami i spojrzeniem...
Widać, że lubi tu siedzieć, nie udaje...
Szczera...
Za durne teksty można dostać bana...
Moje wypracowanie o nich wygląda jak reklama i dobrze bo zasługują na to żeby do nich zajrzeć...
Polecam...
Bardzo...
:twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony czw lis 14, 2019 9:40 pm przez vulture, łącznie zmieniany 1 raz.

Devil0255
Posty: 39

Post autor: Devil0255 » sob paź 12, 2019 3:03 am

vulture pisze:
sob paź 12, 2019 1:16 am
Powinienem założyć ten temat w zakładce o parach, ale tu może zostanie bardziej dostrzeżony, co przełoży się na ich większe wzięcie(chociaż nie wiem czy jest im to potrzebne), poza tym dziewczyna często bywa solo...
Nie lubię oceniać wyglądu, bo każdy ma inne gusta, na pewno nie będę oceniał kogoś negatywnie ze względu na wygląd...
Napiszę to co myślę...
Młoda dziewczyna...
Ma bardzo ładną buzię, oczy i ładny słodki głosik...
Kurwy lecące z jej ust nabierają słodkiego wydźwięku...
Jeśli ktoś lubi duże tyłki, tatuaże, piercing, dominacje, rimming, pozytywną atmosferę to nie musi już dalej szukać, bo znajdzie to u nich...
Para z wielkim poczuciem humoru, dystansem do siebie i innych...
Szanują widzów...
To wielki plus...
Ostatnimi czasy ciężko z tym na SU...
Fajnie ich posłuchać i pooglądać...
Dziewczyna rozbraja mnie swoimi żartami i spojrzeniem...
Widać, że lubi tu siedzieć, nie udaje...
Szczera...
Za durne teksty można dostać bana...
Moje wypracowanie o nich wygląda jak reklama i dobrze bo zasługują na to żeby do nich zajrzeć...
Polecam...
Bardzo...
:twisted: :twisted: :twisted:
Na samym początku chciała bym powiedzieć że jest mi cholernie miło, spodziewałam się że kiedyś tu trafię ale myślałam że to będzie post bardziej krytykujący mnie, mój wygląd a przede wszystkim wagę (pracuje nad tym!),a widząc swój nick zaczęły mi drzec ręce.. Jestem mega pozytywnie zaskoczona.. Bo szczerość nie zawsze ma pozytywny odbiór, wiem że tu liczy się show ale my już tacy jesteśmy ze zachowujemy się zawsze naturalnie i nie ważne czy kamera jest włączona. Dziękuję Ci bardzo za tą opinie, spodziewam się że ktoś dorzuci tu też trochę negatywów ale biorę to na klate :D buziaczki :*

BlowJobQueen
Posty: 19

Post autor: BlowJobQueen » sob paź 12, 2019 12:03 pm

Super kochana, miła i śliczna. UWIELBIAM <3

Dupka1
Posty: 11

Post autor: Dupka1 » sob paź 12, 2019 1:10 pm

Sztuczne rzęsy że ledwo oczy widać ,kolczyki by uszły ,tatuaże nie , ciało ma dużą nadwagę ,włosy piękne długie , ogólnie wydaje się miła . Nie mój typ

Bosskijkl
Posty: 3

Post autor: Bosskijkl » sob paź 12, 2019 1:52 pm

Jak dla mnie jedna z ładniejszych kobiet na SU. ;) oj widzę ze niektóre kobiety w tym temacie już dupka piecze ze Devil wieczorami jest top ShowUperka ;) Polecam bo jest śliczna i ma to coś. :)
A zawistni stulecie dupki :)

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » sob paź 12, 2019 2:07 pm

Uprasza się o nie dyskutowanie z Kicią...
Ona w końcu się zamknie...
Podyskutuje jeszcze sama ze sobą i uspokoi się...

Bosskijkl
Posty: 3

Post autor: Bosskijkl » sob paź 12, 2019 2:09 pm

Myśle ze jak ludzie zobaczą jej zachowanie w tym temacie to jej oglądalnośc szybko spadnie ;) do zera :D ( ta nie zajechana kobieta ) zruchana w rzeczywistości i zostawiona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Casual69
Posty: 20

Post autor: Casual69 » sob paź 12, 2019 2:10 pm

Wiem, że byłaś bo napisałaś na czacie więc tu weszłam.

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » sob paź 12, 2019 2:13 pm

Casual69 pisze:
sob paź 12, 2019 2:10 pm
Wiem, że byłaś bo napisałaś na czacie więc tu weszłam.
Niunia masz tak nasrane w główce, że dopierdalasz się nawet do kobiet, które były dla Ciebie miłe czy chciały pomóc w jakiś sposób...

Devil0255
Posty: 39

Post autor: Devil0255 » sob paź 12, 2019 2:18 pm

vulture pisze:
sob paź 12, 2019 2:07 pm
Uprasza się o nie dyskutowanie z Kicią...
Ona w końcu się zamknie...
Podyskutuje jeszcze sama ze sobą i uspokoi się...
Przepraszam dla mnie temat jest zamknięty, po prostu w ciągu całego życia nikt na mnie tyle gówna nie wylal. Zawsze mówię o kimś dobrze albo wcale jestem mega zaskoczona że ktoś mnie tak nienawidzi i mówi że wyglądam na 50 lat,musiałam do tego się odnieść. Zrobiło mi się w Chuj przykro, bo nikomu chleba nie zabieram, nie kradne, nie siedzę też 24/7 bo pracuje w "normalnej" pracy. Ale to jak rzucanie grochem o ścianę, powiedz słowo to rzuci w ciebie jeszcze 5 kamieni. Więc dla własnej równowagi psychicznej wolę nie odpowiadać więcej i nie czytać tego. Dziękuję za temat miałeś dobre informacje ale wiedziałam że skończy się w ten sposób widząc posty i Natalce na przykład która bardzo lubię i jest dla mnie kobieta idealną. Ale skoro tyle jadu w nią poleciało to wiedziałam że we mnie poleci potrójna porcja. Dziękuję wszystkim za miłe słowa i za te nie mile, to daje mi kopa do działania. Buzka

ODPOWIEDZ