Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szefowa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
Bose_Stopy_Antylopy
Posty: 39

Re: Szefowa

Post autor: Bose_Stopy_Antylopy » pt kwie 24, 2020 8:35 pm

Duet chyba dawno razem nie widziany szefowa i _ula_ https://showup.tv/szefowa

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt kwie 28, 2020 2:00 pm

Na jakiej podstawie piszesz ze lush nie działa? To zrobić z Showup.tv nie jest trudne.

boss332
Posty: 6

Post autor: boss332 » wt kwie 28, 2020 11:26 pm

Szefowa Kobieta z klasą poczuciem humoru mega dystansem do siebie jedna z niewielu tutaj prawdziwych dam można się zakochać...
PS: M........ Jesteś wielką osobą intelektualnie i za to cie szanuje jeśli ktoś mówi inaczej to znaczy że nie wie co mówi albo uderzył się w głowę pozdrawiam cieplutko....

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » czw kwie 30, 2020 2:42 pm

Byłem kiedyś u niej, to albo jest, albo zgrywała naprawdę głupiutką. Niby wesoła, ale brzmiała jak pustostan, chyba że trafiłem na kiepski dzień. Ciałka jak dla mnie ma trochę za dużo, wolę szczuplejsze dziewczyny, ale nawet ze swoją wagą potrafi być seksi, więc to duży plus.

jason18
Posty: 1

Post autor: jason18 » pn maja 04, 2020 9:27 pm

Dla mnie, człowieka w ćwierćwieczu życia, to absolutny top. Walory wizualne dla mnie są niezaprzeczalne. Ale przede wszystkim tu jest bezgraniczna otwartość. Świetne transmisje ze względu na charakter. Nie ma wyganiania ludzi, jest chęć rozmowy z każdym, niezależnie od stanu wpłaconych żetonów. Każdy może pisać na czacie, a przy tym kluczowa jest naturalność. Nie brakuje tu grama chęci do obcowania z ludźmi. Jestem przekonany, że Szefowa, jak mało kto na SU, po prostu lubi kontakt z ludźmi.

Mariner613
Posty: 2

Post autor: Mariner613 » sob maja 09, 2020 12:48 am

Bardzo fajna uśmiechnięta kobieta, widać że lubi kontakt z ludźmi i po prostu ją to cieszy. Minus to za dużo sztuczności przede wszystkim jeśli chodzi o twarz - widać że coś było robione i nie do końca wyszło . Ale nie ma co - transmisji Szefowej nie da się ominąć bo jej pozytywne nastawienie do świata to skarb

Tygrys91_
Posty: 2

Post autor: Tygrys91_ » sob maja 09, 2020 3:18 am

Przed chwilą na transmisji leciała piosenka Taco Hemingwaya z refrenem po angielsku, zna ktoś tytuł?

Pluszowyjazz299
Posty: 11

Post autor: Pluszowyjazz299 » sob maja 16, 2020 12:25 pm

Typ urody bardzo kobieca, fajne kształty i usta

Konradww
Posty: 11

Post autor: Konradww » pn maja 18, 2020 1:02 am

Najlepsza opcja na poprawę humoru, nie wiem jak to robi ale zawsze pozytywnie mnie nastraja;) wygadana, uśmiechnięta i zajebista!

Nakanoo
Posty: 22

Post autor: Nakanoo » sob maja 23, 2020 6:38 pm

Może ja nieuważnie oglądam jej transmisje, ale...Gdzie ona ma nadwagę? XD Nawet jeśli, to jest max parę kilo które dla mnie osobiście są niezauważalne.

A co do niej samej - fajna, choć nie jest akurat w mojej topce na su, ale to zupełnie subiektywne gusta

ODPOWIEDZ