Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

szparka21

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
jestemjakisniewyrazny
Posty: 3

szparka21

Post autor: jestemjakisniewyrazny » wt paź 01, 2019 11:31 pm

oszustka weszlem na to na priv za 500 zet
bawie sie cipka az osiagne orgazm mmmmmmmm na poczatku sie pokazala cala twarz i dalej kmera w dol twarzy nie widac i lezy z cipa robi sobie co chce bo nie tak sie umawialismy za 500 i beszczelnie naciaga ludzi buzia od 200 ma w opisie ale nie dopisala ze nie ma jej w trakcie zabaw a buzie pokaze na samym poczatku to jest naciągactwo jesli su cos z tym nie zrobi przestane kupowac te zetony to podle oszustwo gdzie jest moderacja pytam sie ?

pazior
Posty: 14

Post autor: pazior » śr paź 02, 2019 2:31 am

A co ty chcesz od osoby która. Kiedyś okradła jedną tarnsmitującą która wprowadziła ją na SU. Zabrała jej wszytkie żetony i się wypieła na nią, bardzo nieuczciwa.

jestemjakisniewyrazny
Posty: 3

Post autor: jestemjakisniewyrazny » śr paź 02, 2019 10:44 am

Zwrot żetonów za transmisję z szparka21 2019-10-02 10:19:41 +500 :lol: :roll: :roll: jesli ktos ma buzie od 200 to powinna ją pokazac w zabawie a nie takie naciagactwo dziekuje za rozpatrzenie mojego zgloszenia jak by byla buzia w zabawie nie zglosil bym ma obledne piersi byla w skorze no i dalem sie zlapac w pulapke ale na szczescie sprawiedliwie osadzili wyszlem odrazu z priv nie na sam koniec bo ja na takie farsy nie mam cierpliwosci albo sie bawimy albo nie
Ostatnio zmieniony śr paź 02, 2019 1:28 pm przez jestemjakisniewyrazny, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr paź 02, 2019 11:12 am

Trzeba zgłaszać, moderacja nie miała wyjścia na inne rozwiązanie co wychodzi z jej opisu trasmisji.

Buzia 200zet, to tyczy się na całym czasie pokazu.

szparka21
Posty: 1

Post autor: szparka21 » śr paź 02, 2019 2:16 pm

I nikt mi nie będzie mówił jak mam robić privy , JEDYNĄ OSOBĄ JEST PORTAL SHOWUP LUB MODERATOR NIE WY DWA PRZEGRYWY. Wnikliwiej zapoznaj się z regulaminem i jeśli kto kolwiek o ile podkreślam poniesie jakieś konsekwencje to będę to ja nie ty więc c odpimpacie się braciszkowie i zajmijcie życiem . I jak już to piszcie prawde a nie " swoją prawde " i tu pozwolę sobie zacytować
VII. "Wykonawca zobowiązuje się w sposób jasny, szczegółowy i jednoznaczny dokonywać opisów transmisji, w tym transmisji prywatnych/transmisji prywatnych grupowych. Opisy powinny wskazywać, jakie konkretnie pokazy będą realizowane w ramach transmisji, za jaką liczbę żetonów (a więc za jakie wynagrodzenie pieniężne) oraz czy dany pokaz jest wykonywany w ramach transmisji publicznej, transmisji prywatnej, czy też transmisji prywatnej grupowej. W związku z faktem, iż Serwis ma charakter erotyczny wszelkie opisy, w szczególności które mogłyby mieć więcej niż jedno znaczenie w języku polskim, będą traktowane jako użyte w znaczeniu i kontekście erotycznym, i w związku z takim znaczeniem Wykonawca ma obowiązek realizować pokaz. Nie dotyczy to tych Wykonawców, którzy w ogóle nie realizują pokazów erotycznych i jasno wynika to z ich profili i/lub opisów. Opis transmisji jest rozstrzygający, nawet jeśli Wykonawca i Użytkownik umówili się na inny pokaz[/b].'
PRZECZYTAJCIE SOBIE ALE ZE ZROZUMIENIEM .
I ZERKNIJ SOBIE JAKIE TY PUNKTY REGULAMINU ŁAMIESZ PODAJĄC KONTAKTY I PROSZĄC O KONTAKTY KUPUJĄC ŻETONY NA LEWO ORAZ REKLAMUJĄC INNY PORTAL :lol: :lol: :lol: :lol:

jestemjakisniewyrazny
Posty: 3

Post autor: jestemjakisniewyrazny » śr paź 02, 2019 10:30 pm

Ja nie znam jakiegoś pacmana goryla i mnie to nie obchodzi z oszustami nie bede sie bawil moderacja rozpatrzyła zgłoszenie i zety wrocily a do ciebie już nigdy nie wejde na oszustki brak mi czasu

wujek_sknerus
Posty: 10

Post autor: wujek_sknerus » czw paź 03, 2019 11:27 am

nie polecam privków, zdecydowanie nie warte swojej ceny. opryskliwa, niesympatyczna, drewniana i nie pierwszej młodości - przeleżała przed kamerką parę ładnych lat. w sumie smutne patrzeć jak ktoś marnuje życie dla paru groszy ale z drugiej strony jest pewna satysfakcja z oglądania powolnego upadku człowieka.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw paź 03, 2019 9:30 pm

Wujek ja nie uważam , że te wszystkie osoby co tam siedzą że marnują sobie życie ja się z tym nie zgadzam że kamery to cos złego.

To że ktoś tam siedzi ,to jego prywatna sprawa temat dotyczy całkiem innej sprawy jak oceny tu kogoś życia.
wujek_sknerus pisze:
czw paź 03, 2019 11:27 am
sumie smutne patrzeć jak ktoś marnuje życie dla paru groszy
.

JanSebastian96
Posty: 6

Post autor: JanSebastian96 » pt paź 04, 2019 1:46 pm

Nieuczciwa koleżanko wrzucasz regulamin, a kolega ewidentnie otrzymał zwrot żetonów :D Brawo dla niego :)
Ale skoro już taka jesteś regulaminowa to teraz ja zacytuję Tobie-
VII.DALSZE OŚWIADCZENIA WYKONAWCY
11.Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dokonywał transmisji obrazu na kilku stronach internetowych jednocześnie, w szczególności na stronach o podobnym profilu jak Serwis.
Nadajesz na dwóch portalach jednocześnie i może się to źle dla Ciebie skończyć mając więcej wrogów niż przyjaciół :lol:

Sextomek1210
Posty: 2

Post autor: Sextomek1210 » sob paź 05, 2019 9:59 am

[quote=PacmaNN89 post_id=9238 time=1570261838 user_id=2762]
hehe dawno cie mam w dupie jak ty mnie wszędzie dałaś bana a teraz kazdy fetyszysta to bede ja ? ja cie dobrze wspominam były pokazy skóra buzia a co ty z kimś odwalasz mam daleko w dupie mam gdzie chodzić
[/quote]

ODPOWIEDZ