Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cayenne

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Rufi90
Posty: 56

Cayenne

Post autor: Rufi90 » pn sie 26, 2019 11:51 pm

Bardzo sympatyczna kobieta, bije od niej pozytywna energia.
Zawsze ma sexowne wdzianka, ciekawa drapieżna uroda, oczy nieziemskie takie kocie. WYSOKI POZIOM i dobry kontakt z widzem ;)

PoCoKomuChamstwo
Posty: 19

Post autor: PoCoKomuChamstwo » śr wrz 09, 2020 2:07 am

w życiu bym nie pomyślał że kobieta wyglądająca w ten sposob może tak zaskoczyć w pozytywny sposob inteligencja. Nie zeby mi sie nie podobała bo to konkretnie moj typ kobiety, tylko ciut za bardzo dopieszczona. Ale to drugorzedna sprawa, dziewczyna jest naprawde.. No inteligentna i tyle. Aż miło jej posłuchać. Szukajac jej wątku znalazłem tez jej posty tutaj w odniesieniu do jakiegoś typa.. No i tylko utwierdziłem się w swoim przekonaniu. Inteligentna, pyskata a jednocześnie nie wulgarna.

Chylę czoła, wstydzę się że ocenilem ją powierzchownie.

"Najbardziej podniecająca jest w kobiecie inteligencja. Zdymac kretynke to jak zwalic sobie konia"

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr wrz 16, 2020 7:15 pm

PoCoKomuChamstwo pisze:
śr wrz 09, 2020 2:07 am
"Najbardziej podniecająca jest w kobiecie inteligencja. Zdymac kretynke to jak zwalic sobie konia"
Podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami i jedną nogą ;)

Slodkosci
Posty: 59

Post autor: Slodkosci » śr wrz 16, 2020 8:35 pm

LandLord pisze:
śr wrz 16, 2020 7:15 pm
PoCoKomuChamstwo pisze:
śr wrz 09, 2020 2:07 am
"Najbardziej podniecająca jest w kobiecie inteligencja. Zdymac kretynke to jak zwalic sobie konia"
Podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami i jedną nogą ;)
To znaczy, że jesteście sapioseksualni chociaż nie wtedy nie byłoby was na su. Większość facetów lubi dymać idiotki zwłaszcza młodziutkie bo czują nad nimi większą władzę.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » śr wrz 16, 2020 9:16 pm

Slodkosci pisze:
śr wrz 16, 2020 8:35 pm
Większość facetów lubi dymać idiotki zwłaszcza młodziutkie
Nareszcie odrobina samokrytyki.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw wrz 17, 2020 6:16 am

Slodkosci pisze:
śr wrz 16, 2020 8:35 pm
To znaczy, że jesteście sapioseksualni chociaż nie wtedy nie byłoby was na su. Większość facetów lubi dymać idiotki zwłaszcza młodziutkie bo czują nad nimi większą władzę.
Nie wiem jak innym, ale mi zawsze imponowały dziewczyny o mózgach większych od piersi.

Ogólnie mam awersję do głupoty, (obojętne czy dotyczy tępych ziomali czy durnych bab) - tępa pustolina działa na mnie bardzo negatywnie i nawet gdyby miała idealne ciało seksownej 16 latki, czułbym do niej jakąś niechęć. Nie wiem czy jestem sapioseksualny, ponieważ samym intelektem dziewczyna mnie nie podnieci, jeśli jednocześnie będzie brzydka, albo antypatyczna. Jednak inteligencja jest dla mnie bardzo pożądaną składową drugiego człowieka. W sumie inteligencja stanowi kwintesencję człowieczeństwa - tym różnimy się od małpiszonów czy innej dojnej krowy.

Stawiasz tezę, że SU stanowi jądro głupoty, w którym wielbiciele inteligentnych dam nie mieliby czego szukać ? Sporo w tym prawdy. Zdarzają się jednak wyjątki. Spotkałem tutaj kilka dziewczyn sprawiających wrażenie, że ich mózgi nie odbiegają jakością od ich piersi i pup.

Dla mnie interakcja z drugim człowiekiem - także ze słodką lolitką - nigdy nie opierała się na dominacji, ale na fajnej interakcji.
Owszem tępaka/idiotkę łatwiej wykorzystać - ale takie władcze podejście dotyczy relacji miedzy psychopatą/sadystą, a jego ofiarą.
W przypadku normalnej relacji jest szacunek dla drugiego człowieka, swoboda, zwracanie uwagi na jego potrzeby, pragnienia i tylko taki rodzaj interakcji jest dla mnie satysfakcjonujący, a nie z pozycji że kogoś "wyrucham" wykorzystując jego naiwność.

Ponadto już kiedyś wspominałem, że na SU zawędrowałem z zupełnie innych powodów niż szukanie podniety seksualnej.
Możliwe, że inne osoby na SU są tutaj także z innych powodów, zwłaszcza tutaj na forum.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 6:22 pm

Hehehe ona i jakieś mądre wypowiedzi hehe a to dobre hehe pewnie w necie coś przeczytała i szanuje wiedzą xd

Karoll2000
Posty: 64

Post autor: Karoll2000 » czw lis 12, 2020 7:22 pm

Jak jesteś taki cwaniak to sam odpal transmisje i zobaczymy czy będziesz taki inteligentny typowy Trolll

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 7:25 pm

Karoll2000 pisze:
czw lis 12, 2020 7:22 pm
Jak jesteś taki cwaniak to sam odpal transmisje i zobaczymy czy będziesz taki inteligentny typowy Trolll
Sorry nie będę walić konia dla jakiegoś chłopa XD XD

Karoll2000
Posty: 64

Post autor: Karoll2000 » czw lis 12, 2020 7:30 pm

Spodziewałem się tak wyczerpującej odpowiedzi xd

ODPOWIEDZ